MAGMA W Standard (latarka + spray obronny + alarm)

Kod: 11-177
U$163.90 U$141.90 Cena netto: U$118.25
Zamów Czas dostawy - około 1-3 tygodni.
Tak! Wysyłamy do US
+

MAGMA W Standard (latarka + Spray obronny + alarm). Magma wprowadza na rynek najbardziej zaawansowany system obrony osobistej.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

MAGMA W Standard (latarka + Spray obronny + alarm). Wraz z rozwojem cywilizacji, proporcjonalnie wzrasta częstość występowania przestępczości. Każdego dnia dowiadujemy się z mediów na temat liczby ataków, kradzieży i innych przestępstw. Wszyscy chcemy być chronione, ale wybór odpowiednich środków obronnych może być dość trudne. Magma wprowadza na rynek najbardziej zaawansowany system obrony osobistej.

Magma to niewielkie urządzenie przeznaczone do ochrony osobistej. Dzięki potrójnej ochrony, wydajność jest maksymalna i będzie straszyć żadnego napastnika i natychmiast wezwać pomoc. Sterowanie jest intuicyjne i tak proste. Dzięki minimalnej wielkości i wadze nigdy nie będzie cię denerwować i to jest bardzo wygodne.

MAGMA W Standardowy przynosi potrójną ochronę przed napastnikiem

1) Światła wyszukiwania
Urządzenie posiada wbudowane potężne światło LED o zasięgu do 50m. Szczególną cechą jest "powiększanie" lekkiego stożka. Jeśli zmniejszyć odległość stożka światła, będzie poszerzać dyfuzji, które mogą oświetlić maksymalny obszar wokół. Po zlokalizowaniu napastnika możesz centrum lekki stożek do małego punktu bezpośrednio do sprawcy, więc będzie on oślepiony.

MAGMA W Standardowy ŚWIATŁO

MAGMA W Standar ŚWIATŁO

2) gazu łza Obrony
MAGMA W Standardowy zawiera wbudowany -w pojemniku 15 ml spray, który paraliżuje płaczącej żadnego napastnika. Jeden pojemnik może być używany do 20 strzałów. Zasięg urządzenia wynosi do 6 m. Szukaj światła może być używany jako bardzo precyzyjny zabytków, więc nigdy nie zabraknie.

3) Alarm bezpieczeństwa
Krzycząc czasem nie pomaga i nie mogą być na tyle głośno. Z tego powodu producent urządzenia, umieszczone w MAGMA głośny alarm z góry objętości do 125 decybeli.

Alarm MAGMA W standardowy dźwięk

Dane techniczne:

  • Materiał: stop aluminium, tworzywa sztucznego.
  • Rozmiar: 11cm x 5,1cm x 2,5cm.
  • Waga: 167 g.
  • Napięcie: 1,5V 4,5V * (3 sztuki)
  • Temperatura pracy: -10 ℃ do 40 ℃
  • Kolor: czarny i srebrny

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen