Alarm Birdie mini — przenośny przenośny o głośności do 100 dB

Kod: 11-411
180,00 zł 130,00 zł Cena netto: 108,35 zł
w magazynie Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
+

Alarm Birdie mini – przenośny przenośny o głośności do 100 db jako zawieszka – alarm kieszonkowy w kształcie kaczki (ptak).

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Alarm Birdie mini - przenośny przenośny o głośności do 100 db jako zawieszka - alarm kieszonkowy w kształcie kaczki (ptak) dla Twojej ochrony. Wyposażony w (3 baterie LR44) - natychmiastowy alarm dźwiękowy w przypadku niebezpieczeństwa! Jest to bardzo przydatne urządzenie, które może chronić najbardziej wrażliwe grupy ludności. Każdy z nas ma swoich bliskich, których się boimy. Świat jest pięknym, ale niebezpiecznym miejscem i nie każdy z nas ma determinację lub siłę, by bronić się przed potencjalnym zagrożeniem.

Na rynku dostępnych jest wiele środków ochronnych – spraye pieprzowe lub łzowe, które są skuteczne, ale niosą ze sobą pewne ryzyko. Mini alarm kieszonkowy o głośności do 100db to świetny środek ochrony - w razie potrzeby, jeśli aktywujesz alarm - wyemituje głośny sygnał dźwiękowy .

Dyskretny alarm osobisty, który wygląda jak klasyczny brelok lub zawieszka na torebce, torebce lub plecaku

Alarm Birdie - Mini osobisty inteligentny alarm

Jeśli jesteś w niebezpieczeństwie, czujesz, że ktoś Cię goni lub jesteś w niebezpieczeństwie, głośny dźwięk przestraszy potencjalne zagrożenie i przyciągnie uwagę osób wokół Ciebie – które mogą być w stanie udzielić Ci potrzebnej pomocy. Jest to również doskonałe narzędzie dla seniorów, którzy mieszkają samotnie w razie potrzeby (w razie kontuzji lub innego wypadku) mogą użyć alarmu, aby zaalarmować sąsiadów i wezwać niezbędną pomoc. Można go również wykorzystać do uprawiania turystyki pieszej lub sportów ekstremalnych , gdzie w razie wypadku również trzeba wezwać pomoc lub podać swoją lokalizację.

Kieszonkowy mini alarm - natychmiastowy alarm dźwiękowy w przypadku niebezpieczeństwa + lampka ostrzegawcza LED

mini alarm kieszonkowy ptaszek z diodą LED

Minialarm jest mały, kompaktowy i absolutnie niepozorny . Alarm posiada motyw zwierzęcy - ptaka, jako klasyczny modny dodatek w postaci breloka lub zawieszki do plecaka lub torebki. Zasilany jest 3 bateriami LR44, które są wbudowane bezpośrednio w alarm. Alarm aktywujesz po prostu, w razie niebezpieczeństwa, wyciągasz bezpiecznik - metalowy pręt włożony w plastikowy alarm, rozlegnie się głośny sygnał dźwiękowy, a na w tym samym czasie z oka na alarmie zapali się czerwone światło i również będzie migać jako sygnał ostrzegawczy. Aby wyłączyć alarm, włóż metalowy pręt z powrotem do korpusu alarmu.

Specyfikacja techniczna:

Zasilanie: bateria LR44 x3szt (w zestawie)
Poziom dźwięku: 100 dB Głośny dźwięk alarmu do 40 minut w sposób ciągły ze światłem LED
Żywotność baterii: 1 rok.
Rozmiar produktu: 45x56x25mm
Materiał alarmowy: ABS
Waga netto: 32g

Zawartość Paczki:

1x alarm
1x instrukcja

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen