Alarm osobisty - przenośny mini alarm kieszonkowy jako pluszowy kieszonkowy o głośności do 100db

Kod: 11-410
179,40 zł 133,40 zł Cena netto: 111,18 zł
w magazynie Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
+

Alarm osobisty - przenośny minialarm kieszonkowy jako pluszowy kieszonkowy o głośności do 100db (bateria 3x LR44) - natychmiastowy alarm dźwiękowy.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Alarm osobisty - przenośny minialarm kieszonkowy jako pluszowy kieszonkowy o głośności do 100db​ (bateria 3x LR44) - natychmiastowy alarm dźwiękowy w przypadku niebezpieczeństwa! Jest to bardzo przydatne urządzenie, które może chronić najbardziej wrażliwe grupy ludności. Każdy z nas ma swoich bliskich, których się boimy. Świat jest pięknym, ale niebezpiecznym miejscem i nie każdy z nas ma determinację lub siłę, by bronić się przed potencjalnym zagrożeniem.

Na rynku dostępnych jest wiele środków ochronnych – spraye pieprzowe lub łzowe, które są skuteczne, ale niosą ze sobą pewne ryzyko. Mini alarm kieszonkowy o głośności do 100db to świetny środek ochrony - w razie potrzeby, jeśli aktywujesz alarm - wyemituje głośny sygnał dźwiękowy .

Mini alarm kieszonkowy - niepozorny alarm osobisty, który wygląda jak klasyczny modny dodatek

kieszonkowy alarm osobisty wisiorek mini przenośna ochrona

Jeśli jesteś w niebezpieczeństwie, czujesz, że ktoś Cię goni lub jesteś w niebezpieczeństwie, głośny dźwięk przestraszy potencjalne zagrożenie i przyciągnie uwagę osób wokół Ciebie – które mogą być w stanie udzielić Ci potrzebnej pomocy. Jest to również doskonałe narzędzie dla seniorów, którzy mieszkają samotnie w razie potrzeby (w razie kontuzji lub innego wypadku) mogą użyć alarmu, aby zaalarmować sąsiadów i wezwać niezbędną pomoc. Można go również wykorzystać do uprawiania turystyki pieszej lub sportów ekstremalnych , gdzie w razie wypadku również trzeba wezwać pomoc lub podać swoją lokalizację.

Kieszonkowy mini alarm jako breloczek - natychmiastowy alarm dźwiękowy w przypadku niebezpieczeństwa

mini zawieszka alarmowa przenośna kieszeń osobista

Minialarm jest mały, kompaktowy i absolutnie niepozorny . Wygląda dokładnie jak pluszowa zabawka – klasyczny modny dodatek w postaci breloka , czy zawieszki do plecaka lub torebki. Zasilany jest 3 bateriami LR44, które są wbudowane bezpośrednio w alarm. Włóż plastikowy korpus alarmu do pluszowego pompona i po prostu aktywuj alarm, wystarczy ustawić włącznik w pozycji ON i w razie niebezpieczeństwa wyciągnąć bezpiecznik - metalowy pręt włożony w plastikową kulkę alarmu, rozlegnie się głośny sygnał dźwiękowy dźwięk. Aby wyłączyć alarm, włóż metalowy pręt z powrotem do korpusu alarmu.

Specyfikacja techniczna:

Zasilanie: bateria LR44 x3szt (w zestawie)
Poziom dźwięku: 100 dB Głośny dźwięk alarmu
Żywotność baterii: do 1 roku
Syrena ciągła: do 40 minut
Rozmiar pluszowego pompona: 80 mm x 80 mm
Materiał alarmowy: ABS
Waga netto: 28g

Zawartość Paczki:

1x Alarm
1x instrukcja

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen