Inteligentna tablica do pisania z wyświetlaczem LCD 20 ”dla dzieci i dorosłych

Kod: 11-320
995,00 zł Cena netto: 829,15 zł
Zamów Czas dostawy - około 1-3 tygodni.
Tak! Wysyłamy do US
+

Inteligentna tablica do pisania z wyświetlaczem LCD 20 "dla dzieci i dorosłych. Koniec z marnowaniem papieru, po prostu rysuj lub pisz i usuwaj jednym przyciskiem.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

SMART Board pisanie z LCD 20" dla dzieci oraz dorosłych. Nie więcej tracić z papieru, po prostu rysować lub pisać i usuwać za pomocą jednego przycisku. Innowacyjny panel LCD ultralekki jest zaprojektowany, aby zapewnić takie same odczucia jak podczas pisania piórem i jest wykonany z wytrzymałego tworzywa ABS o wadze zaledwie 810 g . Pomimo dużych rozmiarów, deska   jest szczególnie przyjazny dla środowiska i niesie ze sobą szereg korzyści w następującej formie - nie marnujesz już papieru, nie kasujesz, a nie zostaniesz uszlachetniony pustym piórem, ponieważ nie potrzebujesz tuszu. Chroni również oczy przed promieniowaniem i blaskiem, dlatego jest świetnym narzędziem edukacyjnym dla najmłodszych. Na planszy znajduje się długopis, który można umieścić w górnej części deski, aby uniknąć straty.

Tablica do pisania LCD

Rysowany lub zapisywany obraz, który możesz zachować tak długo, jak potrzebujesz, dzięki funkcji blokady ekranu za pomocą przycisku suwaka, aby wyeliminować przypadkowe usunięcie podczas rysowania, dzięki czemu nie musisz się martwić o utratę ważnych obrazów lub danych. Kiedy musisz przywrócić obraz do pierwotnego stanu, naciśnij jeden przycisk, a płyta będzie ponownie wyczyszczona. Płyta jest zasilana wymiennymi bateriami AAA, które zapewniają tysiące odnowień przez cały okres użytkowania. Przenośna i lekka deska to praktyczny prezent dla dzieci i dorosłych, ale także świetny pomocnik biurowy, taki jak notatnik, narzędzie do komunikacji lub przypomnienie.

panel do pisania LCD

Funkcje:

plus Duża 20-calowa płyta LCD
plus Pióro do wygodnego pisania
plus Odnawialny obraz za pomocą jednego przycisku
plus Tysiące przywracania obrazu
plus Przyjazny dla oczu i natury
plus Przetwarzanie jakości

Dane techniczne:

Płytka LCD: 20 ”
Materiał: ABS, LCD
Bateria: 4x AAA
Wymiary: 470 mm (długość) x 320 mm (szerokość) x 15 mm (grubość)
Waga: 810g

Paczka zawiera:

1x deska LCD
1x Pióro
4x Bateria AAA

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen