Lampka nocna NOX Aroma ze sztuczną inteligencją i WiFi (kompatybilna z Alexa)

Kod: 72-004
731,40 zł Cena netto: 609,50 zł
w magazynie Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
+

Lampka nocna NOX Aroma ze sztuczną inteligencją i Wi-Fi (kompatybilna z Alexą) zapewni Ci chwile relaksu do perfekcji

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Lampka nocna NOX Aroma ze sztuczną inteligencją i WiFi (kompatybilna z Alexą) doprowadzi Twoje chwile relaksu do perfekcji, a jej naturalne aromaty dostroją umysł i ciało do odpowiedniej relaksującej fali. Przyjemne czerwone światło tworzy długość fali i imituje zachodzące słońce, co naturalnie promuje produkcję melatoniny (hormonu snu), a wraz z kojącymi tonami opatentowanej muzyki relaksacyjnej, dostosowuje biorytm do głębokiego snu, można go nawet podłączyć do Wi-Fi, co zapewnia większy zasięg niż łączność Bluetooth lub sterowanie przez Alexa . Elektryczna lampa zapachowa z dyfuzorem do spokojnego snu.

Lampki nocne NOX AROMA do spokojnego snu

Aromatyczna lampa stołowa nox

Aromatyczna lampa stołowa - rola tego asystenta snu nie kończy się na samym śnie. Po sparowaniu z aplikacją lampka nocna może również kontrolować sam proces snu . Bierze pod uwagę jego jakość i cykl, a także ruchy ciała - kompleksowo ocenia cały proces i oferuje porady i wskazówki dotyczące poprawy jakości snu. Rozpoznaj różnicę, budząc się z silnego, głębokiego snu lub ze słabego, przerywanego snu. Po zaśnięciu lampa wyłącza się . Aromatyczna, kojąca lampa Nox Aroma będzie Twoim towarzyszem, nawet gdy się obudzisz, i ponownie przyciągnie Cię do życia dzięki kojącym lekkim i przyjemnym tonom muzycznym.

Nocna lampa LED nox aromat

Odświeżające zapachy mogą sprawić, że każdy dzień będzie przyjemniejszy, niezależnie od tego, czy czytasz książkę, czy uprawiasz jogę. Możesz użyć głośnika z lampą relaksacyjną, aby słuchać opatentowanych utworów lub po prostu odtwarzać własną muzykę przez Bluetooth. Aplikacja do sterowania lampami stołowymi, którą można łatwo znaleźć w Istore lub Googleplay i obsługuje IOS 7+ lub Android 4.3+. Aromatyczne torby wystarczają na 30 dni. Nie ma potrzeby dodawania wody do worków, dzięki czemu można uniknąć nieprzyjemnej wilgoci lub problemów z pleśnią. W domu nie powinno zabraknąć asystenta relaksu i snu Nox Aroma, nie wahaj się go również zamówić dla Ciebie.

Nocna lampa LED z dyfuzorem

Parametry techniczne:

Model: Sleepace Nox Aroma SA1001
Rozmiar: 12,2x12,2x11,7 cm
Kolor: biało-szary
Waga: 320g
Łączność: Alexa, Wi-Fi, Bluetooth 4.0 (zasięg ok. 10 m)
Adapter: 110 ~ 240 v 50 / 60HZ 0,6 A.
Zasilanie: 5 V 1 A.
Napięcie: 5 W.
System: Android 4.3+, iOS 8+


Zawartość Paczki:

1x Lampa Nox Aromat
1x ładowarka
1x Aromatyczna kapsułka
1x instrukcja

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen