Laserowy cyfrowy miernik odległości z Bluetooth i IP65

Kod: 11-322
685,40 zł Cena netto: 571,18 zł
w magazynie Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
+

Laserowy cyfrowy miernik odległości z Bluetooth i IP65 to przenośny miernik dłoni ze zintegrowanym kołem pomiarowym i dużym cyfrowym wyświetlaczem LED.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Laserowy cyfrowy miernik odległości z Bluetooth i IP65 to przenośny miernik dłoni ze zintegrowanym kołem pomiarowym i dużym cyfrowym wyświetlaczem LED. Dzięki solidnej obudowie i kompaktowej konstrukcji urządzenie pomiarowe zapewnia doskonałą odporność na wodoszczelność lub upadki i potencjalny rozpad. Miernik posiada duży kolorowy cyfrowy wyświetlacz LCD 2,4 "z doskonałą czytelnością mierzonych danych i automatycznym obrotem w zależności od położenia urządzenia. Innowacyjne urządzenie oferuje kombinację laserowej technologii pomiarowej i koła do pomiaru odległości, dla pomiaru bez problemu z Płaska powierzchnia do zakrzywionej powierzchni i oferuje do 11 funkcji spełniających różne potrzeby pomiarowe Miernik laserowy służy do precyzyjnego pomiaru odległości lub szybkiego i wygodnego liczenia powierzchni Odległość pomiarowa sięga do 60 metrów i przełącza między pomiarami jednostki - stopy, cale, metry podczas pomiaru.

cyfrowy miernik laserowy

Miernik laserowy ma połączenie Bluetooth , dzięki czemu można wysyłać pomiary za pomocą aplikacji „ Mileseey Pro” do telefonu, a następnie robić notatki do zmierzonych danych. Urządzenie jest zasilane przez akumulatory (3x AAA) , które są dogodnie ładowane za pomocą portu Micro USB za gumową osłoną , która jest pyłoszczelna i wodoodporna IP65 , co wydłuża żywotność urządzenia . Cyfrowy miernik laserowy jest praktycznym akcesorium do każdego domu, warsztatu do pomiaru różnych odległości, ale znajduje również zastosowanie w budowie, inspekcji, wizualizacji projektu i tym podobnych.

Koło pomiarowe

Za pomocą tego koła można zmierzyć odległość, przesuwając koło na powierzchni od punktu początkowego do końca, bez względu na to, czy powierzchnia jest zakrzywiona, okrągła czy nierówna.

miernik laserowy z kołem pomiarowym

miernik laserowy

Laser liniowy

Wbudowana czerwona linia lasera jest wyświetlana na powierzchni, aby pomóc w identyfikacji kąta w czasie rzeczywistym w celu dalszego umieszczenia i oznaczenia.

Od punktu do punktu

Miernik laserowy może mierzyć pośrednią odległość między dowolnymi wybranymi punktami. Może przechwytywać dokładniejsze pomiary z jednego miejsca, np. Na ulicy, można łatwo uzyskać długość, szerokość lub wysokość budynku lub okien, podczas gdy będziesz stał w jednym miejscu.

cyfrowe mierniki laserowe

miernik laserowy z bluetooth

Łączność Bluetooth - aplikacja mobilna

Użyj kamery na telefonie komórkowym „ Mileseey Pro ”, aby zrobić zdjęcie pomiaru i otrzymać dane pomiarowe za pomocą Bluetooth z miernika laserowego, aby oznaczyć swoje pomiary w aplikacji. Możesz dodawać różne notatki do pomiarów i udostępniać je znajomym za pośrednictwem poczty elektronicznej, WhatsApp, Skype i innych.

Dane głosowe

Dane pomiarowe można odczytać głosem ludzkim, aby usłyszeć wyniki pomiarów, gdy aktualnie nie można wyświetlić ekranu miernika laserowego.

przenośny miernik laserowy

Funkcje:

plus Laserowy miernik 60m
plus Wysoka dokładność pomiaru + -2 mm
plus Akumulatory
plus Koło pomiarowe
plus Spełnia standard IP65
plus Połączenie mobilne Bluetooth przez aplikację
plus Jakość i trwała konstrukcja
plus 2,4-calowy kolorowy wyświetlacz LED

Dane techniczne:

Model: R2B
Laser: Klasa 2
Laserowy pomiar odległości: 60 metrów
Dokładność pomiaru: + -2 mm
Temperatura pracy: 0 ° C - 40 ° C
Baterie: 3x AAA do wielokrotnego ładowania
Cyfrowy wyświetlacz LCD 2,4 ": kolorowy wyświetlacz
Wymiary: 25 mm (wysokość) x 55 mm (szerokość) x 135 mm (długość)
Waga: 330 g

Paczka zawiera:

1x miernik laserowy
1x Kabel Micro USB
3x bateria AAA
1x Przenośna walizka
1x Pasek
1x Instrukcja obsługi

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen