Okulary, które odtwarzają muzykę + wykonują połączenia telefoniczne (obsługa Bluetooth)

Kod: 11-337
593,40 zł Cena netto: 494,50 zł
w magazynie Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
+

Okulary, które odtwarzają muzykę + wykonują połączenia telefoniczne (obsługa Bluetooth). Pozwól wyglądać fajnie w dowolnym miejscu i czasie.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Okulary, które odtwarzają muzykę + wykonują połączenia telefoniczne (obsługa Bluetooth). Stylowe okulary do słuchania muzyki lub komunikacji przez telefon pozwalają wyglądać fajnie w dowolnym miejscu i czasie. Okulary mają wbudowane głośniki, dzięki którym można słuchać muzyki bez zakłócania otoczenia. To rewolucyjna technologia, z którą będziesz mile zaskoczony. Dużą zaletą w porównaniu z tradycyjnymi słuchawkami jest to, że nawet podczas słuchania muzyki można również odbierać otaczające dźwięki - na przykład zbliżający się samochód lub pociąg, dzięki czemu zachowujesz czujność w otoczeniu i wyglądasz stylowo. Żyjemy w ruchliwym świecie, w którym noszenie klasycznych słuchawek staje się dość niepraktyczne, ale dzięki tym luksusowym okularom niczego nie umknie.

Okulary przewodnictwa kostnego Bluetooth - Koniec z irytującym pchaniem uszu, jak ma to miejsce w przypadku tradycyjnych słuchawek

okulary, które odtwarzają muzykę

Nawet jeśli je nosisz i słuchasz muzyki przez długi czas - nie musisz się martwić uszkodzeniem słuchu - ponieważ dźwięk nie przechodzi bezpośrednio do twoich uszu. Zapewniają skuteczną ochronę oczu, wyglądają stylowo i można przez nie słuchać muzyki bez naruszania otoczenia - suplement, który powinien mieć każdy miłośnik najnowszej technologii. Podłącz okulary do smartfona lub tabletu za pomocą Bluethooth i nie musisz instalować żadnych dodatkowych aplikacji, aby z nich korzystać.

Najlepszy projekt obrazu, słuchanie muzyki lub kontrolowanie połączenia

sterowanie połączeniami za pomocą okularów

Kolejną zaletą jest to, że możesz używać okularów do kontrolowania połączenia , co czyni je wielofunkcyjnym wysokiej klasy urządzeniem. Zestaw słuchawkowy dokonał rewolucji w telefonii, a także te okulary są równie innowacyjne. Każde połączenie jest obsługiwane przez naciśnięcie jednego przycisku bez niepraktycznej słuchawki w uchu. Fakt, że słuchawki nie są wkładane bezpośrednio do uszu, eliminuje nieprzyjemne uczucie, które występuje podczas noszenia klasycznego zestawu głośnomówiącego (ból ucha, nieprzyjemne podrażnienie). Te nowoczesne okulary są zasilane baterią 120 mAh. Pełne naładowanie zajmuje około 2 godzin, a żywotność baterii do około 5 godzin - z czego większość użytkowników może z łatwością korzystać przez jeden dzień. Dzięki specjalnemu materiałowi szklanemu (TR90) są lekkie i trwałe. Oczywiście okulary posiadają również filtr UV400 , więc oprócz funkcjonalności technologicznej spełniają również praktyczne wymagania użytkownika.

Możesz obsłużyć każde połączenie, naciskając jeden przycisk

gogle stylowe - obsługa bluetooth

Funkcje:

plus Zestaw głośnomówiący Bluetooth
plus Słuchanie / dzwonienie / sterowanie głosem
plus Stylowa i wszechstronna konstrukcja okularów
plus Prosta obsługa
plus Ochrona oczu (filtr UV 400)

Specyfikacja techniczna:

Bluethooth - 5.0
Kompatybilne systemy - Android, iOS
Bateria - 120 mAh
Liczba mówców - 2
Mikrofon - stereo
Wymiary - 143x16x48 mm
Waga - 48g

Zawartość Paczki:

1x okulary
1x etui tekstylne
1x kabel do ładowania
1x instrukcja

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen