Rękawiczki do telefonu bluetooth - rękawiczki na smartfony do rozmów telefonicznych + dotyk

Kod: 88-247
253,00 zł Cena netto: 210,82 zł
w magazynie Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
+

Rękawiczki do telefonu bluetooth - rękawiczki na smartfony do rozmów telefonicznych + dotyk. Poręczny gadżet szczególnie przydatny w zimie.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Rękawiczki do telefonu bluetooth - rękawiczki na smartfony do rozmów telefonicznych + dotyk. Poręczny gadżet szczególnie przydatny w zimie. Wszyscy znamy to uczucie, kiedy wychodzimy ze sklepu lub pracujemy w ciemne wieczory i mamy ochotę do kogoś zadzwonić, bo czujemy się samotni. Problem w tym, że na dworze często jest zimno i mróz . Dzięki rękawiczkom bluethooth nie będziesz miał problemu . W kciuku znajduje się głośnik , dzięki któremu usłyszysz wezwanie, ale można też przez niego posłuchać muzyki. W panelu sterowania znajduje się mikrofon oraz sterowanie połączeniem lub odtwarzaniem muzyki. Kiedy nadchodzi połączenie, wystarczy odebrać połączenie i przesunąć kciukiem dłoń w kierunku ucha. Ważne jest, aby po założeniu rękawicy mieć panel sterowania po wewnętrznej stronie (dłoni) nadgarstka.

Możesz wygodnie słuchać muzyki lub sterować smartfonem przez rękawiczki bluetooth.

Rękawiczki do telefonurękawiczki do smartfona

Rękawice zapewniają również dobrą żywotność baterii. Na jednym pełnym naładowaniu działają do 5-8 godzin . Zawsze utrzymuj ręce w cieple i wygodach. Rękawiczki są unisex i dlatego nadają się jako rękawiczki bluetooth dla mężczyzn i kobiet. Dzięki precyzyjnej obróbce ich kontrola jest stabilna (nie przesuwa się przez tkaninę) i solidna. Palec wskazujący, środkowy oraz kciuk pokryte są specjalną tkaniną, dzięki której można obsługiwać telefon bez odkładania rękawicy . Rękawiczki do rozmów telefonicznych można łatwo podłączyć przez Bluetooth do urządzeń z systemem operacyjnym iOS i Android - co gwarantuje ich wszechstronne zastosowanie.

Zawartość Paczki:

1x rękawiczki Bluetooth
1x instrukcja

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen