Trójkątne panele ścienne LED - zestaw Smart 9szt. (Android / iOS)

Kod: 11-335
1 450,00 zł Cena netto: 1 208,35 zł
Zamów Czas dostawy - około 1-3 tygodni.
Tak! Wysyłamy do US
+

Trójkątne panele ścienne LED - inteligentny zestaw 9 sztuk (Android / iOS), aby rozjaśnić każdą przestrzeń! Dekoracja ścienna, która zaskoczy wszystkich.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Trójkątne panele ścienne LED - inteligentny zestaw 9 sztuk (Android / iOS), aby rozjaśnić każdą przestrzeń! Dekoracja ścienna, która zaskoczy wszystkich. Inteligentne panele świetlne LED 10 "są doskonałym dodatkiem do domu lub firmy. Osobliwością jest to, że możesz je montować w różnych kształtach i dać swobodę swojej kreatywności. Stunnuj gości lub rozpocznij najlepszą imprezę z inteligentnymi panelami świetlnymi. Połącz panele do zasilania i poszczególne części łączą się za pomocą dołączonych złączy. Sposób, w jaki je łączysz, pozwala montować je w różnych kształtach, a jedynym ograniczeniem jest twoja wyobraźnia. W jednym zestawie jest do 9 paneli LED , dzięki czemu możesz dowolnie je łączymy.

Rozjaśnij otoczenie i zachwyć gości lub przyjaciół

panele ścienne LED - trójkąt

Możesz kontrolować inteligentne panele za pomocą aplikacji dostępnej na Androida i iOS. Aplikacja komunikuje się z panelami poprzez interfejs bluethooth . Po sparowaniu aplikacji możesz użyć 3 trybów . TRYB AUTOMATYCZNY oferuje do 180 zaprogramowanych efektów świetlnych do wyboru, w tym trybie możesz zmienić odcień lub prędkość wybranego efektu świetlnego. JEDEN TRYB KOLORU to możliwość ustawienia wszystkich paneli na jeden kolor. Aplikacja oferuje 7 kolorów , które możesz dostosować do swoich potrzeb, oraz 7 kolorów trwałych, a także możesz zmienić ich jasność.

światło trójkąta led

Jeśli zamierzasz urządzić uroczystość w domu lub imprezę w swojej firmie, docenisz TRYB MUZYCZNY . Panele automatycznie odpowiedzą na rytm odtwarzanego utworu . Mogą reagować na muzykę za pomocą kabla pomocniczego lub wbudowanych mikrofonów. Możesz wybierać spośród kilku wstępnie ustawionych profili i dostosować czułość reagujących inteligentnych paneli świetlnych.

Rozdzielczość kształtu lub koloru wszystko zależy od twojej wyobraźni

Aplikacja świecące trójkąty

Instalacja tego inteligentnego systemu oświetlenia jest bardzo prosta. Najlepiej wyróżniają się na ścianie, gdzie można je przymocować za pomocą dołączonych taśm samoprzylepnych 3M. Uwzględniono również szablony trójkątów, które można umieścić na ścianie przed przyklejeniem lampek LED, aby pomóc w lepszej wizualizacji idealnego układu paneli. Dużą zaletą tego systemu jest szeroka gama zastosowań i stylowy nowoczesny design, który gwarantuje oryginalność i różnicę w Twoim domu lub firmie.

Elegancja i design lekkich paneli gwarantują ich wszechstronność

podświetlane trójkąty na ścianie nowoczesny design

Specyfikacja techniczna:

Kompatybilne systemy: Android, iOS
Temperatura pracy: -20 / + 60 ° C
Zasilacz: 5,0 V / 7 A.
Rozmiar panelu: 24 cm (ramię trójkąta)

Zawartość Paczki:

9x LED trójkątne panele 10 "
9x trójkątne szablony LED do montażu na ścianie
11x Złącze
1x adapter audio Bluetooth
1x kabel zasilający
Naklejki samoprzylepne 30x 3M
1x instrukcja

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen