Tłumacz głosowy przez słuchawki bluetooth - Timekettle WT2 Edge

Kod: 70-022
1 191,40 zł Cena netto: 992,82 zł
w magazynie Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
+

Tłumacz głosowy Bluetooth Timekettle WT2 Edge to absolutnie wyjątkowy tłumacz do dwukierunkowego tłumaczenia głosowego w czasie rzeczywistym na świecie, który możesz kupić w naszym sklepie internetowym.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Tłumacz głosowy Bluetooth Timekettle WT2 Edge to absolutnie wyjątkowy tłumacz do dwukierunkowego tłumaczenia głosowego w czasie rzeczywistym na świecie, który możesz kupić w sprzedaży w naszym sklepie internetowym. Bezprzewodowe słuchawki z inteligentnym tłumaczem, które zrewolucjonizują komunikację bez względu na bariery językowe . Jest to pierwszy na świecie tłumacz mówiący ze sztuczną inteligencją do wygodnego tłumaczenia w czasie rzeczywistym bezpośrednio przez słuchawki, czyli bez potrzeby tłumaczenia bezpośrednio przez smartfon.

tłumacz języka bluetooth

Ten najlepszy tłumacz mowy online łączy najnowocześniejszy algorytm głosowy i technologię tłumaczenia maszynowego. na nowo zdefiniował tłumaczy w znaczący i innowacyjny sposób, dając nowe możliwości swoim użytkownikom i firmom na rynku. Elektroniczny tłumacz zdań i tekstów , który zmieni Twoje spojrzenie na komunikację i podróżowanie po świecie, bez względu na to, czego potrzebujesz do przetłumaczenia. Nie będzie potrzebny droższy tłumacz językowy ani tłumacz Google.

Translator obsługuje tłumaczenie do 40 języków (w tym różne 93 akcenty)

Lista obsługiwanych języków do tłumaczenia:

arabski, angielski, bułgarski, chiński, czeski, duński, fiński, francuski, grecki, hebrajski, hindi, holenderski, chorwacki, węgierski, indonezyjski, japoński, kantoński (honkg kong), kataloński, koreański, malajski, niemiecki, norweski, polski, portugalski, rumuński, rosyjski, hiszpański, słowacki, słoweński, szwedzki, włoski, tamilski, telugu (Indie), tajski, turecki, wietnamski itp.

W języku angielskim możesz wybrać do 13 różnych akcentów , takich jak (USA, Australia, Kanada, Wielka Brytania inne..) Również w języku hiszpańskim możesz wybrać do 20 różnych akcentów (Hiszpania, USA, Dominikana, Meksyk, Wenezuela i inne.. ) również w języku arabskim masz do wyboru aż 15 różnych akcentów , takich jak (Zjednoczone Emiraty Arabskie, Egipt, Izrael, Maroko i inne..) A więc również angielsko-hiszpański lub niemiecko-hiszpański tłumacz zdań i tekstów (głos) .

tłumacz języka

WT2 Edge wykorzystuje 15 serwerów na całym świecie do ultraszybkiego tłumaczenia

Czajnik wt2 krawędzi

W porównaniu do poprzedniego modelu WT2 Plus, nowy WT2 Edge jest o 33% mniejszy i 46% lżejszy

tłumacz języka timekett

Sposób korzystania z translatora WT2 Edge jest dość prosty, wystarczy pobrać darmową aplikację „timekettle” (iOS, Android) na swój telefon komórkowy, sparować z zestawem słuchawkowym przez połączenie Bluetooth (min. Bluetooth w wersji 4.2 i nowszej), a następnie oba osoby wkładają słuchawkę do ucha i mogą natychmiast komunikować się. Zasada komunikacji polega na tym, że mówisz w swoim języku, a druga osoba słyszy tłumaczenie w słuchawce w ustalonym języku. Dlatego prawdziwa komunikacja twarzą w twarz nie będzie już problemem. Rewolucyjny tłumacz znajdzie swoje zastosowanie w podróży, w podróży służbowej, odwiedzaniu międzynarodowych sklepów czy hoteli , a także w wielu innych sytuacjach, gdy komunikacja jest przeszkodą.

tłumacz wspomagający słyszenie

Przedstaw się światu!

Wyjeżdżając za granicę nie ma nic gorszego niż utknięcie w nieznanym miejscu bez możliwości skutecznej komunikacji. Dzięki WT2 Edge nigdy nie będziesz w takiej sytuacji, ponieważ zapewnia naturalną komunikację w czasie rzeczywistym bez użycia rąk. Zanurz się w lokalną kulturę podczas podróży, otwarcie wyrażaj siebie i twórz bardziej znaczące relacje z ludźmi, których spotykasz.

tłumacz głosowy wt2 edge

Natychmiastowa aktywacja - tłumacz gotowy do użycia w każdej chwili

WT2 Edge jest wyjątkowy pod względem technologii przetwarzania sygnału, która różni się od innych konkurentów na rynku. Do komunikacji nie jest konieczne aktywowanie telefonu ani inna osoba nie musi pobierać inteligentnej aplikacji. Wszystko, czego potrzebujesz do komunikacji, to to, że oboje włożycie bezprzewodową słuchawkę do ucha, a WT2 zadba o wygodne tłumaczenie.

Czajnik wt2 krawędzi

Inteligentny algorytm ON-THE-GO

Główny algorytm umożliwia komunikację nawet w najbardziej hałaśliwym otoczeniu zewnętrznym. Dzięki automatycznemu wykrywaniu głosu i odbieraniu sygnału, WT2 zapewnia absolutną komunikację bez użycia rąk w różnych językach . Komunikacja za granicą będzie dla Ciebie łatwa, bez względu na bariery językowe.

Aparat słuchowy wt2 timekettle

Podwójna redukcja szumów - liczy się każde słowo!

W oparciu o algorytmy i redukcję szumów WT2 Edge może mieć do 95% dokładność tłumaczenia , dzięki czemu rozmowa z obcokrajowcem jest całkowicie naturalna.

tłumacz języka

Wielojęzyczne wsparcie przy globalizacji

WT2 Edge obsługuje obecnie 40 języków i 93 dialekty , które zostaną dodane i zaktualizowane w przyszłości.

Obsługa języka krawędzi WT2

Długa żywotność baterii - dłużej niż potrzebujesz!

WT2 Edge zapewnia do 5 godzin pracy na baterii na jednym ładowaniu, ponad 12 godzin pracy na baterii z ładowalnym etui - stacja dokująca i do około 30 dni w trybie czuwania.

tłumacz w słuchawkach

Tabela porównawcza tłumaczy:

Tabela porównawcza tłumaczy:

Cechy:

plus Świetny projekt
plus Żywotność baterii do 12 godzin
plus Połączenie automatyczne
plus Tłumaczenie 40 języków i 93 akcenty dla każdego języka
plus Kompatybilny z iOS i Androidem
plus 95% dokładność tłumaczenia

Dane techniczne:

Produkt: tłumacz krawędzi WT2
Producent: Czasomierz
Kolor biały
Obsługa języków: 40
Liczba akcentów: 93
Wsparcie: Bluetooth 4.2 i nowsze (połączenie mobilne za pośrednictwem aplikacji)
Ładowanie baterii: litowo-polimerowy/90 minut
Żywotność baterii do 12 godzin/na 4 ładowania ze stacji dokującej
Tłumaczenie ciągłe: 3 godziny
Obsługa systemu: iOS 11.0 / Android 7.0 i nowsze

Pakiet zawiera:

2x zestaw słuchawkowy Bluetooth
1x stacja dokująca do ładowania
1x kabel zasilający USB
2x zaczep na ucho
2x zapasowe zatyczki do uszu (nauszniki)
1x instrukcja obsługi

wt2 krawędź

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (2)

99%