LED świecące czarne trampki - aplikację mobilną do zmiany kolorów

Kod: 88-175
495,00 zł 395,00 zł Cena netto: 329,15 zł
Zamów Czas dostawy - około 1-3 tygodni.
Tak! Wysyłamy do US
Cards
Bank
Cards
+

LED świecące czarne trampki - aplikację mobilną do zmiany kolorów. Funkcja Beat Detection pozwala trampki do stają się wrażliwe na dźwięki i reaguje na dźwięki.

Ochrona kupującego

 • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
 • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
 • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

LED świecące czarne trampki - przełączanie trybów kolorów i migające za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Te nowe trampki można po prostu powiązać za pomocą Bluetooth z telefonem komórkowym i za pomocą aplikacji (dla systemu Android lub iOS) można zmieniać kolory oświetlenia lub tryby migające. Wszystko jest bardzo proste. Trampki są najnowsze szczypie w dzisiejszym świecie mody młodych ludzi. Z świetlistych tenisówki na pewno świecić w każdej partii, dyskoteka lub festiwal. Dlatego, jeśli chcesz być w centrum uwagi i chcesz zabłysnąć, to fajne trampki migające są właściwym wyborem dla Ciebie. Mężczyzn i kobiet uniwersalne trampki lub buty świecące LED.

Sterowanie odbywa się za pomocą aplikacji mobilnej i oferuje wiele zalet w porównaniu do tradycyjnych butów LED sterowanych za pomocą przycisku. Aplikacja pozwala na ręczne przełączanie szeroką gamę kolorów RGB, lub można przełączyć 11 zaprogramowanych kolorów oświetlenia i 8 zaprogramowanych kolorów miganie. Aplikacja pozwala również na odtwarzanie ulubionej muzyki za pośrednictwem sneakers i buty będą migać w rytm muzyki, jak na wyrównanie.

Funkcja Beat Detection pozwala trampki do stają się wrażliwe na dźwięki i reaguje na dźwięki, co jest idealne na imprezę, gdzie buty będzie migać w rytm muzyki, czego słuchasz.

Lśniące buty za pomocą telefonu komórkowego

GLUWY to nowa marka lifestyle moda dla wszystkich młodych ludzi, którzy mają swój własny styl specyficzny partia kierowana.

gluwy doprowadziły modę

podeszwa buta buta Każda dioda może świecić lub migać z innym kolorem, co można łatwo dostosować za ubrania lub nastroju. Możesz wybierać spośród maksymalnie 11 trybów oświetleniowych (różne kolory + styl oświetlenia). Każdy sneaker jest wyposażony w port USB, przez który można ładować swoje tenisówki przez 2 godziny za pomocą dołączonego kabla USB. Żywotność baterii wynosi do 10 godzin.

 

Gluwy kieszeń buta Ice Lśnienie

 

Dane techniczne:

 • Bezprzewodowe połączenie z telefonem przez Bluetooth
 • T yp: trampki sznurowane - czarny
 • Materiał podeszwy: guma
 • Materiał sneakers: skóra syntetyczna
 • Zasilanie: wbudowany akumulator litowy
 • Ładowanie: USB (2 godziny)
 • Żywotność baterii: do 10 godzin
 • Napięcie akumulatora: 3,7V
 • Tryby oświetlenia: czerwony, zielony, niebieski, jasnozielony, jasnoniebieski, biały, turkusowy, turkus migać na przemian szybko i wolno miga szybko migać na przemian powolne i szybkie miganie

LED świecące buty

W odmianie produktu, proszę wybrać rozmiar Buty LED

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (1)

80%
80%
Kerezsi Gyula

LED świecące czarne trampki - aplikację mobilną do zmiany kolorów

Działa prawidłowo.
Aplikacja na telefon nie jest taka sama jak w filmie prezentacyjnym!

80%, ale tylko dlatego, że aplikacja nie jest taka jak na filmie.

Tłumaczone z: hu