T-shirt LED z programowalnym tekstem na smartfonie - GLUWY

Kod: 01-102
391,00 zł Cena netto: 325,82 zł
w magazynie Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
+

T-shirt LED ✅z programowalnym tekstem na smartfonie - GLUWY z możliwością zaprogramowania przewijanej wiadomości, animacji lub efektów.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

T-shirt LED z programowalnym tekstem na smartfonie - GLUWY z możliwością zaprogramowania przewijanej wiadomości, animacji lub efektów . Jedynym ograniczeniem będzie twoja wyobraźnia. Bądź inny i stwórz oryginalną koszulkę do codziennego użytku . Przynosimy ci rewolucyjną cyfrową koszulkę z małymi diodami LED, które są połączone z aplikacją mobilną, która daje ci pełną kontrolę nad koszulką i od ciebie zależy, jaką wiadomość zapiszesz.

Jest to nowość, która przynosi unikalny sposób bycia innym i jednocześnie przyciągania uwagi, ale przede wszystkim nie jest zwyczajna. Koszulka została zaprojektowana, aby przełamać granice Twojej kreatywności cyfrowej , dzięki czemu możesz wyjść na ulicę każdego dnia w wyjątkowej koszulce . Nadaje się również do działań promocyjnych - jeśli Twoja firma chce zwiększyć świadomość marki , nasze koszulki z tekstem LED są świetnym dodatkiem do Twojej strategii marketingowej. Są skutecznym narzędziem marketingowym do promocji i naprawdę wyróżniają się w tłumie, gdziekolwiek ich używasz!

Programowalna wiadomość LED GLUWY T-Shirt to świetne narzędzie marketingowe do promowania Twojej działalności biznesowej.

T-shirt z wyświetlaczem LED bluetoothledowa koszulka z programowalnym tekstem bluetooth

Wystarczy pobrać aplikację mobilną (wsparcie dla systemu Android) na smartfona i można rozpocząć zabawę. Po powiązaniu cyfrowej koszulki ze smartfonem za pomocą bluetooth masz kilka funkcji programowania koszulki. Możesz zaprogramować dowolny tekst , narysować obrazek , wybrać jedną z oferowanych animacji lub aktywować korektor muzyczny, który będzie aktywny w oparciu o przechwytywanie dźwięków wokół smartfonu.

Napisz tekst do wyświetlenia lub narysuj grafikę na smartfonie

Koszulka z programowalnym tekstem przez bluetootht-shirt z tekstem bluetooth

 

Wybierz animację lub aktywuj korektor muzyczny

T-shirt z programowalnym tekstemT-shirt z diodami LED z programowanym bluetooth

 

T-shirt można ładować za pomocą konwencjonalnego złącza micro USB , więc ładowanie go w dowolnym miejscu i czasie nie będzie stanowiło problemu. Producent zaleca ładowanie koszulki około 75 minut przed użyciem. Wyjątkowa cyfrowa koszulka oferuje również wygodne noszenie , ponieważ jest wykonana z wysokiej jakości 100% poliestru, co potwierdza jej wodoodporność i dlatego nie stanowi problemu dla zmoczenia.

LED GLUWY T-Shirts - nowy wymiar hi-tech T-shirty zaprojektowane dla wszystkich ludzi, którzy mają swój własny styl i chcą być inni.

moda na lód gluwy

Cechy:

plus Programowalność - tekst, animacje, rysunki, aktywny korektor
plus Sterowanie za pomocą aplikacji mobilnej
plus Akumulator z micro USB
plus Wygodne noszenie
plus Wodoodporny

łatwe do zaprogramowania właściwości triki

 

Dane techniczne:

Zasilanie: DC 5V
Wymiary panelu LED: 240 mm x 73 mm
Liczba diod LED: 210
Wbudowana bateria litowo-jonowa: 500 mAh (trwająca 6-8 godzin)
Liczba rzędów: 7
Kolor diody LED: biały
Kolor T-Shirt: czarny
Materiał koszulki: 100% poliester

t-shirty z tabelą rozmiarów

 

FAQ

JAK TO DZIAŁA?

Zastosowano tutaj technologię elektroluminescencyjną. Panel LED wykonany jest z cienkiego i bardzo elastycznego materiału. Oznacza to, że jeśli nosisz koszulę, masz dokładnie to samo uczucie, gdy masz na sobie klasyczny t-shirt z poliestru. Mini kontrolka jest dostępna na dole koszulki, gdzie można łatwo włączać i wyłączać tekstowy panel LED. Po włączeniu bluetooth zostanie aktywowany automatycznie i zaświeci się panel LED.

W JAKI SPOSÓB ZASILA PANEL LED I JAK DŁUGIE ŚWIATŁO BĘDZIE ŚWIETLI?

Panel LED zasilany jest przez wbudowaną baterię 500mAh i za jednym ładowaniem może świecić do sześciu godzin. Ładowanie odbywa się przez port USB po podłączeniu do zwykłego zasilacza 5 V lub kabla USB do komputera.

W JAKI SPOSÓB CZYŚCIĆ T-SHIRT LED?

T-shirt LED można łatwo wyczyścić, ale tylko pranie ręczne. Nie trzeba odłączać elementów elektronicznych, są przystosowane do kontaktu z wodą.

CZY PANEL TEKSTOWY PANELU NA T-SHIRT WIDOCZNY W ŚWIETLE DZIEŃ?

Tak! Panel tekstowy LED na koszulce wykonany jest z materiału elektroluminescencyjnego za pomocą bardzo jasnych diod LED. Oznacza to, że zaprogramowany tekst jest nadal widoczny w świetle dziennym, a w nocy wrażenie jest jeszcze bardziej skuteczne.

 

Pakiet zawiera:

1x Programowalny T-shirt LED
1x kabel USB
1x instrukcja

Dyskusja o produkcie (2)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Luk

Kolor led

Witam. W tej programowalnej koszulce z aplikacji kolor tych ledow jest tylko biały, czy wszystkie kolory jak w przypadku pozostalych typów koszulek.
Dzięki i pozdrawiam

Cool Mania

T-shirt LED z programowalnym tekstem na smartfonie - GLUWY

Mario Bruchanik odpowiedzieć

HI, tak kolor diody LED tylko biały.

Paw

Pytanie

Witam . w jakim kolorze sa koszulki , jakie kroje tj, klasyczny czy trojkatne wyciecie na szyji?

Pav

T-shirt LED z programowalnym tekstem na smartfonie - GLUWY

Pavel Kováčik odpowiedzieć

Good day,
The shirt is black and it is a classic ring cut around the neck.

Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (6)

99%