Programowalny wyświetlacz LED za pomocą telefonu komórkowego - aplikacja w smartfonie (iOS / Android)

Kod: 88-255
245,00 zł Cena netto: 204,15 zł
w magazynie Produkty są dostępne w magazynie. Oczekiwana dostawa w ciągu 2-3 dni roboczych.
Tak! Wysyłamy do US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

Nakładka na wyświetlacz LED z kolorowym wyświetlaczem programowalnym za pomocą telefonu komórkowego - aplikacja na smartfona (iOS / Android) - wyświetlająca tekst lub obrazy.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Nakładka na wyświetlacz LED z kolorowym wyświetlaczem programowalnym za pomocą telefonu komórkowego - aplikacja w smartfonie (iOS / Android) - wyświetlanie tekstu lub obrazów (wbudowana bateria) z możliwością tworzenia własnych tekstów lub obrazów. Jest to świetny dodatek do odzieży hi-tech. Pożegnaj się z codziennymi klasycznymi czapkami, dzięki inteligentnej czapce LED już nigdy nie będziesz się nudzić motywem lub logo czapki. Nasadka LED posiada wszyty wyświetlacz, na którym za pomocą smartfona można wyświetlać różne obrazy lub tekst.

Dodatkowo nasadka obsługuje również odtwarzanie GIF - krótkich animacji. Zasilany jest przez wbudowaną baterię o pojemności 700 mAh (ładowanie przez kabel USB) - bateria jest naprawdę sprytnie ukryta w obręczy nasadki i nie przeszkadza wizualnie w noszeniu. Czapka z aplikacją LED , która najlepiej wyróżnia się na dyskotece, klubie, imprezie lub festiwalu, jest odpowiednią inwestycją dla Ciebie, jeśli chcesz zwrócić na siebie uwagę, a zwłaszcza być cool. Jedynym ograniczeniem będzie Twoja własna wyobraźnia. Wyjdź z linii i stwórz oryginalną czapkę, której wszyscy będą Ci zazdrościć.

Podświetlana nakładka LED może odtwarzać różne obrazy, animacje lub teksty - wszystko sterujesz za pomocą aplikacji w telefonie komórkowym.

czapka z wyświetlaczem LED programowalny smartfon telefon komórkowy

Wyświetlane motywy możesz zmienić za pomocą aplikacji mobilnej (dostępnej na Androida i iOS). Dostępnych jest 16 oryginalnych animacji i 8 trybów wyświetlania. Dodatkowo czapka wspiera również funkcję tworzenia własnych animacji, obrazków czy tekstów. Nasadka z wyświetlaczem jest dobrze wykonana bez kabli i na pierwszy rzut oka wygląda jak klasyczna nasadka - co jest przewagą nad podobnymi produktami, które jednak nie oferują tak wysokiej jakości wykonania.

Specyfikacja techniczna:

Liczba pikseli - 12x36
Wymiary nasadki - 26x17x13 xm
Zasilanie - wbudowany akumulator 700 mAh
Ładowanie - kabel micro USB
Wytrzymałość na jedno ładowanie - do ok. 5 godzin
Napięcie - 5V
Kolor wyświetlacza - RGB
Waga - ok. 123g

Zawartość Paczki:

1x czapka
1x przewód zasilający
1x Instrukcja!

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen