Lampki choinkowe - oświetlenie LED 20szt. RGB - Twinkly Feston + BT + WiFi

Kod: 78-031
745,00 zł 595,00 zł Cena netto: 495,85 zł
w magazynie Produkty są dostępne w magazynie. Oczekiwana dostawa w ciągu 2-3 dni roboczych.
Tak! Wysyłamy do US
Cards
Bank
Cards
+

Lampki choinkowe - oświetlenie LED 20szt. RGB - Twinkly Feston + BT + sterowanie WiFi za pomocą smartfona. Rewolucyjny łańcuch świetlny LED.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Lampki choinkowe - oświetlenie LED 20szt. RGB - Twinkly Feston + BT + sterowanie WiFi za pomocą smartfona. Ten rewolucyjny łańcuch świetlny LED zapewnia wyjątkową dekorację świetlną w naszych domach przy użyciu najnowszej technologii. Sterowanie oświetleniem odbywa się za pomocą aplikacji mobilnej kompatybilnej z systemami Android, iOS .

kolorowe żarówki led wifi

Urządzenia komunikują się ze sobą bezprzewodowo za pomocą Wi-Fi i Bluetooth . Możesz sparować i sterować 10 urządzeniami oświetleniowymi Twinkly jednocześnie lub 4000 diodami LED z tym samym wyświetlanym motywem i wzorem świetlnym. Możesz tworzyć własne niesamowite animacje, które wypełnią i rozjaśnią całe pomieszczenie lub na zewnątrz. Lampy przeznaczone są do użytku wewnętrznego i zewnętrznego - stopień ochrony IP44 . Ten łańcuch ma 10 metrów długości i ma na sobie 20 żarówek LED .

Żarówka bożonarodzeniowa migocze

Żarówki kolorowe LED - świeci TWINKLY 20szt. LED RGB

drzewo świeci rgb migocząco

Listwa świetlna składa się z 20 sztuk kolorowych żarówek LED nadających się do dowolnej dekoracji. Światła są umieszczone obok siebie, z których każde 50 cm, połączonych za pomocą czarnej kablowej. RGB oznacza, że dioda LED świeci może złożyć lekki odcień RGB 16 milionów kolorów. Możesz dostosować intensywność światła i dokładny kolor ze skali kolorów. Ta specjalna edycja obejmuje integrację inteligentnego domu z Asystentem Google i Amazon Alexa.

migoczący feston

Twoja dekoracja może być wykonana z kilku urządzeń i różnych kształtów . Chcesz lekki łańcuszek na ścianie, kolorową ramkę na oknach i dużą choinkę na środku pokoju? Żaden problem! Stwórz własną scenę i kontroluj ją od razu za pomocą wspólnego motywu oświetlenia.

inteligentne żarówki świąteczne

Uniwersalna dekoracja świetlna LED sterowana za pomocą aplikacji mobilnej na Androida i iOS

Piękna dekoracja świetlna - ustaw własne kolory , animacje i motywy świateł LED

kolorowe żarówki sterowane za pomocą telefonu komórkowego

Wyrafinowana aplikacja mobilna łączy Twój smartfon z urządzeniem i możesz nim natychmiast sterować. Sama aplikacja odwzorowuje układ świateł , dzięki czemu można łatwo ustawić inny kolor dla każdej żarówki lub grupy żarówek z osobna. Sterowanie jest bardzo proste, szybkie i intuicyjne . W aplikacji możesz wybierać spośród domyślnych wzorów, pobierać nowe wzory z internetu z galerii online lub tworzyć własne motywy i je zapisywać.

Twinkly aplikacja mobilna

Możesz także kontrolować intensywność światła, szybkość zmian, kolor, odcień, jasność, obrót, mieszanie i nie tylko. Funkcja timera pozwala ustawić światła włączać i wyłączać automatycznie, zgodnie z harmonogramem. Funkcja listy odtwarzania umożliwia ustawienie różnych typów tematów w porządku chronologicznym i automatyczną zmianę ich zgodnie z ustawieniami

Błyszcząca aplikacjasterowanie oświetleniem przez telefon komórkowypasek led wifi

Dzięki opcjonalnemu urządzeniu USB MUSIC DONGLE , Twoje drzewo Cristmas będzie reagować na muzykę odtwarzaną w pokoju, światło zmieni się i przełączy w rytm muzyki , zgodnie z ustawionymi parametrami. Dostępnych jest wiele wzorów i motywów do wyboru „wyświetlania według muzyki”, które można edytować i ustawiać zgodnie z własnymi potrzebami. Zmieniające się światła w rytm muzyki, gdy korektor graficzny tańczy natychmiast na każdej imprezie. Dodatkowym produktem jest urządzenie USB MUSIC, które należy zakupić w naszym e-sklepie.

migocząca muzyka

Wyjątkowa dioda LED, która ma wszystkie jasne kolory tęczy

żarówka led rgb

Funkcje:

plus 20 kolorowych żarówek LED
plus Sterowanie za pomocą aplikacji mobilnej
plus Połączenie Wi-Fi i Bluetooth
plus Światło RGB - skala 16 mil. zabarwienie
plus Uniwersalne zastosowanie
plus Ochrona IP44


Specyfikacja:

Model: TWF020STP-BEU
Liczba diod: 20
Długość kabla z żarówkami: 10 m
Długość kabla od pierwszego światła do adaptera: 4,5 m
Odporność: IP44
Średnica diody: 45 mm
Połączenie: Wi-Fi, Bluetooth
Rozstaw świateł: 50 cm
Typ LED: żarówka matowa RGB
Kabel: czarny
Napięcie wejściowe: 240 V.
Napięcie wyjściowe: 24 V / 1 A.
Żywotność żarówki: ponad 30 000 godzin


Zawartość Paczki:

1x kolorowe żarówki LED (20szt) + kontroler
1x adapter
1x instrukcja

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (1)

100%
100%
Karel

Lampki choinkowe - oświetlenie LED 20szt. RGB - Twinkly Feston + BT + WiFi

Lampki są przeznaczone na choinkę, ale poza świętami używam ich również jako oświetlenie na framugi okienne w pokoju dziecięcym. Dzieci naprawdę je lubią. Bardzo ładne ozdoby i nie żałuję ich zakupu
Sterowanie przez telefon
Użytkowanie przez cały rok.
Tłumaczone z: cs