Kawa (filiżanka kawy) - Podświetlany znak neonowy LED wiszący na ścianie

Kod: 78-088
495,00 zł Cena netto: 412,50 zł
w magazynie Produkty są dostępne w magazynie. Oczekiwana dostawa w ciągu 2-3 dni roboczych.
Tak! Wysyłamy do US
Cards
Bank
Cards
+

Kawa (Filiżanka kawy) - Podświetlany znak neonowy LED wiszący na ścianie w lokalach komercyjnych (restauracje, kluby, dyskoteki).

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Kawa (Filiżanka kawy) - Podświetlany znak neonowy LED wiszący na ścianie w placówkach handlowych (restauracje, kluby, dyskoteki), mający na celu przyciągnięcie potencjalnych klientów. Podświetlany baner reklamowy oraz podświetlane diodami LED znaki dekoracyjne i informacyjne, które nadadzą Twojej przestrzeni charakteru i przyciągną każdego . Stylowa dekoracja, którą zwykle można znaleźć w barach i klubach nocnych, jest teraz dostępna także dla Twojego domu lub firmy .  

Klasyczne banery lub plakaty reklamowe stają się przeżyciem, a wielu z nas już ich nawet nie zauważa, ze względu na ich wizualne przepełnienie. Każdy z nas lubi wyróżniać się czymś innym i dotyczy to zarówno osób prywatnych, jak i firm, gdzie jest to dosłownie konieczne. Dzięki podświetlanym diodami LED dekoracyjnym napisom lub logo możesz rozjaśnić przestrzeń lub przyciągnąć uwagę wszystkich wokół. LED w reklamach, które Cię wyróżnią.

Szyldy NEONOWE podświetlane diodami LED - najlepsza reklama LED

kawa filiżanka kawy - reklamowy neon LED na ścianie

Tablice dekoracyjne podświetlane diodami LED - które dzięki światłu wyróżniają się na tle zwykłych nośników reklamowych i informacyjnych. Ich ogromną zaletą jest możliwość wielokrotnego umieszczania ich w dowolnym miejscu . Świetnie sprawdzą się w biurach (w celu uprzyjemnienia otoczenia), placówkach handlowych (jako efektowna reklama lub plakat), czy w domu (jako nowoczesny design). Będą również służyć jako znaki świetlne nawigacyjne, aby przyciągnąć klienta. Tablice dekoracyjne LED możesz umieścić praktycznie w każdym miejscu.

Podświetlane logo - FILIŻANKA KAWY

Neon świeci kolorowo. Zasilany jest za pomocą złącza USB, podłączonego do adaptera, wejścia USB w komputerze lub powerbanku USB. Kabel zasilający ma długość 200 cm i posiada praktyczny włącznik.

filiżanka kawy - malowanie ścian światłem LED

Dane techniczne:

Motyw: Filiżanka kawy
Kolor światła: biały/niebieski/różowy
Wymiary: 30,5x25x1,7cm
Zasilanie: kabel USB 5V
Długość kabla zasilającego: ok. 200cm
Włącz kabel: tak
Baner umieszczony jest na przezroczystym, plastikowym tle.

Zawartość Paczki:

1x logo świetlne LED

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen