Tablica reklamowa LED ICE CREAM

Kod: 78-007
745,00 zł Cena netto: 620,85 zł
w magazynie Produkty są dostępne w magazynie. Oczekiwana dostawa w ciągu 2-3 dni roboczych.
Tak! Wysyłamy do US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

Tablica reklamowa LED ICE CREAM. Logo neonów idealne jako tablica świecąca, która oświetla Twoją firmę lub dom na sprzedaż.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Akcesoria

Opis produktu

Tablica reklamowa LED ICE CREAM. Logo neonów idealne jako tablica świecąca, która oświetla Twoją firmę lub dom na sprzedaż online tutaj. Efektowna reklama - doskonale przykuwają uwagę podświetlane dekoracje.

NEON Reklama oznaczająca działalność gospodarczą lub jako dekoracja wzbogaci Twój lokal, co z pewnością nie zostanie przeoczone i przyciągnie potencjalnych klientów. Stylowa neonowa dekoracja, którą zwykle znajdziesz w barach i klubach nocnych, jest teraz dostępna również dla Twojego domu lub lokalu biznesowego. Klasyczne banery reklamowe lub plakaty odchodzą do przeszłości, a ponieważ tworzą wizualny bałagan, wielu z nas już ich nie zauważa. Każdy z nas lubi różnić się czymś innym, tak indywidualnym, jak i biznesowym, gdzie jest to naprawdę potrzebne. Dzięki tablicy świecącej LED, szyldom lub logotypom rozjaśnisz przestrzeń lub przyciągniesz uwagę wszystkich wokół siebie . Reklamy LED, które Ci się spodobają.

Neony - tablice świecące LED, które świecą wszędzie

Logo ozdobne z oświetleniem LED - które dzięki podświetleniu wyróżnia się na tle zwykłych banerów reklamowych i informacyjnych. Ich ogromną zaletą jest możliwość wielokrotnego umieszczania ich w dowolnym miejscu. Doskonale sprawdzają się w biurach (uprzyjemniają otoczenie), Twoim biznesowi (jako efektowna reklama lub plakat), czy w Twoim domu (jako nowoczesny design). Będą również służyć jako znaki nawigacyjne z podświetleniem LED, aby przyciągnąć klienta. Dekoracyjne napisy LED są dostarczane bezpośrednio na półprzezroczystej plastikowej podkładce, dzięki czemu można je umieścić praktycznie w dowolnym miejscu.

Specyfikacje:

Kształt: Lody
Wymiary - 45,5x25,4cm
Zasilanie - USB 5V
Długość przewodu zasilającego - ok. 180 cm

Zawartość Paczki:

1x logo światła Led

Dyskusja o produkcie (2)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Vla

LEDowe lody

Vladimir Ludvik odpowiedzieć

Proszę określić, czy 1 opakowanie lodów LED zawiera adapter i kabel ładujący o długości 180 cm. Dane te podane są w specyfikacji technicznej, ale nie w zawartości opakowania lodów LED, dziękujemy. Więc czy pakiet jest kompletny...

Tłumaczone z: sk
Cool Mania

Tablica reklamowa LED ICE CREAM

Pavel Kováčik odpowiedzieć

Dobry dzień,
Adapter USB nie jest dołączony do zestawu. Jeśli chodzi o kabel zasilający, to jest on już fabrycznie podłączony do logo LED i ma długość około 180 cm.

Tłumaczone z: sk
Jos

Tablica reklamowa LED ICE CREAM

Josef Hruška odpowiedzieć

Jaka jest odmiana świecących lodów?

Tłumaczone z: cs
Cool Mania

Tablica reklamowa LED ICE CREAM

Pavel Kováčik odpowiedzieć

Dobry dzień,
Wymiary to 45,5 x 25,4 cm.

Tłumaczone z: cs
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (1)

100%
100%
Sebastián

Tablica reklamowa LED ICE CREAM

Sprytny dodatek do naszej cukierni. W czasie pandemii postanowiliśmy nieco zmodyfikować wnętrze naszej cukierni. Z pewnością ucieszy naszych klientów po ponownym otwarciu.
Wyższa cena
Tłumaczone z: cs