Tablica reklamowa LED ICE CREAM

Kod: 78-007
745,00 zł Cena netto: 620,85 zł
Zamów Czas dostawy - około 1-3 tygodni.
Tak! Wysyłamy do US
Cards
Bank
Cards
+

Tablica reklamowa LED ICE CREAM. Logo neonów idealne jako tablica świecąca, która oświetla Twoją firmę lub dom na sprzedaż.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Akcesoria

Dlaczego my najlepszy?

Ponad 35 000 subskrybentów YT Ponad 1000 Recenzje filmów na YT 10 milionów wyświetlenia
Profesjonalny doradztwo
Lider rynku już 12 lat
Wszystkie produkty testujemy

Opis produktu

Tablica reklamowa LED ICE CREAM. Logo neonów idealne jako tablica świecąca, która oświetla Twoją firmę lub dom na sprzedaż online tutaj. Efektowna reklama - doskonale przykuwają uwagę podświetlane dekoracje.

NEON Reklama oznaczająca działalność gospodarczą lub jako dekoracja wzbogaci Twój lokal, co z pewnością nie zostanie przeoczone i przyciągnie potencjalnych klientów. Stylowa neonowa dekoracja, którą zwykle znajdziesz w barach i klubach nocnych, jest teraz dostępna również dla Twojego domu lub lokalu biznesowego. Klasyczne banery reklamowe lub plakaty odchodzą do przeszłości, a ponieważ tworzą wizualny bałagan, wielu z nas już ich nie zauważa. Każdy z nas lubi różnić się czymś innym, tak indywidualnym, jak i biznesowym, gdzie jest to naprawdę potrzebne. Dzięki tablicy świecącej LED, szyldom lub logotypom rozjaśnisz przestrzeń lub przyciągniesz uwagę wszystkich wokół siebie . Reklamy LED, które Ci się spodobają.

Neony - tablice świecące LED, które świecą wszędzie

Logo ozdobne z oświetleniem LED - które dzięki podświetleniu wyróżnia się na tle zwykłych banerów reklamowych i informacyjnych. Ich ogromną zaletą jest możliwość wielokrotnego umieszczania ich w dowolnym miejscu. Doskonale sprawdzają się w biurach (uprzyjemniają otoczenie), Twoim biznesowi (jako efektowna reklama lub plakat), czy w Twoim domu (jako nowoczesny design). Będą również służyć jako znaki nawigacyjne z podświetleniem LED, aby przyciągnąć klienta. Dekoracyjne napisy LED są dostarczane bezpośrednio na półprzezroczystej plastikowej podkładce, dzięki czemu można je umieścić praktycznie w dowolnym miejscu.

Specyfikacje:

Kształt: Lody
Wymiary - 45,5x25,4cm
Zasilanie - USB 5V
Długość przewodu zasilającego - ok. 180 cm

Zawartość Paczki:

1x logo światła Led

Dyskusja o produkcie (2)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Vla

LEDowe lody

Vladimir Ludvik odpowiedzieć

Proszę określić, czy 1 opakowanie lodów LED zawiera adapter i kabel ładujący o długości 180 cm. Dane te podane są w specyfikacji technicznej, ale nie w zawartości opakowania lodów LED, dziękujemy. Więc czy pakiet jest kompletny...

Tłumaczone z: sk
Cool Mania

Tablica reklamowa LED ICE CREAM

Pavel Kováčik odpowiedzieć

Dobry dzień,
Adapter USB nie jest dołączony do zestawu. Jeśli chodzi o kabel zasilający, to jest on już fabrycznie podłączony do logo LED i ma długość około 180 cm.

Tłumaczone z: sk
Jos

Tablica reklamowa LED ICE CREAM

Josef Hruška odpowiedzieć

Jaka jest odmiana świecących lodów?

Tłumaczone z: cs
Cool Mania

Tablica reklamowa LED ICE CREAM

Pavel Kováčik odpowiedzieć

Dobry dzień,
Wymiary to 45,5 x 25,4 cm.

Tłumaczone z: cs
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (1)

100%
100%
Sebastián

Tablica reklamowa LED ICE CREAM

Sprytny dodatek do naszej cukierni. W czasie pandemii postanowiliśmy nieco zmodyfikować wnętrze naszej cukierni. Z pewnością ucieszy naszych klientów po ponownym otwarciu.
Wyższa cena
Tłumaczone z: cs