WIŚNIA - Reklama LED podświetlana neonowym logo na ścianie

Kod: 78-091
495,00 zł Cena netto: 412,50 zł
w magazynie Produkty są dostępne w magazynie. Oczekiwana dostawa w ciągu 2-3 dni roboczych.
Tak! Wysyłamy do US
Cards
Bank
Cards
+

WIŚNIA - Reklama LED podświetlana neonowym logo na ścianie, wiśnie idealna dekoracja ścienna w obiektach komercyjnych (restauracje, kluby, dyskoteki).

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

WIŚNIA - reklama reklamowa LED w formie neonowego logo na ścianę, wiśnie idealna dekoracja ścienna w lokalach komercyjnych (restauracje, kluby, dyskoteki), przyciągająca potencjalnych klientów. Podświetlany baner reklamowy oraz podświetlane diodami LED znaki dekoracyjne i informacyjne, które nadadzą Twojej przestrzeni charakteru i przyciągną każdego . Stylowa dekoracja, którą zwykle można znaleźć w barach i klubach nocnych, jest teraz dostępna także dla Twojego domu lub firmy .  

Klasyczne banery czy plakaty reklamowe stają się przeżyciem, a wielu z nas już ich nawet nie zauważa, ze względu na ich wizualne przepełnienie. Każdy z nas lubi wyróżniać się czymś innym i dotyczy to zarówno osób prywatnych, jak i firm, gdzie jest to dosłownie konieczne. Dzięki podświetlanym diodami LED dekoracyjnym napisom lub logo możesz rozjaśnić przestrzeń lub przyciągnąć uwagę wszystkich wokół. Reklamy LED, które Cię wyróżnią.

Szyldy NEONOWE podświetlane diodami LED - najlepsza reklama LED

wiśniowe logo neonowe diody LED wiśnie

Tablice dekoracyjne podświetlane diodami LED - które dzięki światłu wyróżniają się na tle zwykłych nośników reklamowych i informacyjnych. Ich dużą zaletą jest możliwość wielokrotnego umieszczania ich w dowolnym miejscu . Świetnie sprawdzą się w biurach (w celu uprzyjemnienia otoczenia), placówkach handlowych (jako efektowna reklama lub plakat), czy w domu (jako nowoczesny design). Będą również służyć jako znaki świetlne nawigacyjne, aby przyciągnąć klienta. Tablice dekoracyjne LED możesz umieścić praktycznie wszędzie.

Podświetlany napis - WIŚNIE

Neon świeci się na czerwono i zielono. Zasilany jest za pomocą złącza USB, podłączonego do adaptera, wejścia USB w komputerze lub powerbanku USB . Kabel zasilający ma długość 200 cm. Można go także zasilać bateriami 2xAA.

wiśniowy świecący neon LED

Dane techniczne:

Motyw: Wiśnie
Kolor światła: czerwony, zielony
Wymiary: 22,5x19x1,7cm
Zasilanie: kabel USB 5V / baterie 2xAA
Długość kabla zasilającego: ok. 200cm
Z otworem do zawieszenia

Zawartość Paczki:

1x logo świetlne LED - kolor czerwono-zielony

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen