O nas

Firma

Cool-mania.pl jest jednym z największych internetowych sprzedawców produktów LED Party i gadżetów elektronicznych. Założona w 2009 roku Cool-mania.pl ma siedzibę na Słowacji (Europa Środkowa). Nasza filozofia biznesu jest prosta: dać konsumentom i przedsiębiorstwom to, czego chcą, kiedy tego chcą. Nieustannie doskonalimy naszą pracę, utrzymując światowy poziom i stawiając naszych klientów - i ich potrzeby - na pierwszym miejscu.

Media Leaders Ltd. posiada międzynarodowy certyfikat systemu zarządzania jakością ISO 9001:2008.
Kliknij po więcej informacji.
izo Zertifikat 9001: 2008

Produkty

Oferujemy naszym klientom setki produktów, a nasza lista kategorii i dostępna oferta rośnie z każdym dniem. Klienci Cool-manii wiedzą, że dostają u nas najlepsze ceny i ekskluzywne oferty z szerokiego wachlarza produktów, obejmującego takie kategorie, jak: LED, gadżety, prezenty, samochód, szpiegostwo, moda i wiele więcej. Dodatkowo oferujemy inne rozchwytywane produkty, takie jak koszulki LED, przewody Glow El itp.

Świetne relacje, jakie łączą nas ze wszystkimi znaczącymi producentami, powodują, że nasi klienci mogą zawsze liczyć na oferty specjalne na nasze top produkty z każdej kategorii. Aby pomóc naszym klientom wybrać odpowiednie produkty, ułatwiliśmy znalezienie takich informacji, jak dostępność, cena, opinie i ocena produktu.


Obsługa

W Cool-mania.com zależy nam na tym, by pomóc klientom zaoszczędzić czas i pieniądze. Dlatego zainwestowaliśmy w budowę strony internetowej, która pozwala im na bezpieczne zarządzanie ich kontami bez konieczności interwencji z naszej strony. To, co pozwala nam utrzymać zadowolenie naszych klientów i konkurencyjne ceny, to umożliwienie całodobowej samoobsługi.

 

Cool-mania.pl INTRO SPOT