Aerator do wina z podstawki Hawk

Kod: 94-011
140,00 zł 110,00 zł Cena netto: 91,65 zł
w magazynie Produkty są dostępne w magazynie. Oczekiwana dostawa w ciągu 2-3 dni roboczych.
Tak! Wysyłamy do US
Cards
Bank
Cards
+

Aerator do wina z podstawki Hawk to praktyczne narzędzie dla wszystkich miłośników win czerwonych. Wszelkie czerwone wino należy gazowane przed spożyciem pomocą poręcznej aerator.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Aerator do wina z podstawki Hawk to praktyczne narzędzie dla wszystkich miłośników win czerwonych. Wszelkie czerwone wino należy gazowane przed spożyciem pomocą poręcznej aerator. To pasuje do każdej standardowej wielkości butelki. Jest to praktyczne narzędzie dla każdego gospodarstwa domowego.

Gazowane wino smakuje lepiej. Jak wino oddycha, otwiera się i uwalnia zapach i smak. Tradycyjnie do degustacji win win gazowanych są stosowane. Jednak ekstrakcji jest czasochłonne, niewygodne i nie można zrobić w zaciszu domu.

Każdy wie, że dla smakoszy wina wino musi oddychać, a następnie smakuje o wiele lepiej. Oddychanie wina otwiera się i uwalnia żadnych aromat i smak. Proces napowietrzania wino jest dość czasochłonne, ale z tego narzędzia, to idzie bardzo szybko i łatwo. Od razu możesz czuć różnicę: silniejszy aromat i lepszy smak. A tak na marginesie, pozbyć się kropli wina spływające butelkę na obrus. Dzięki innowacyjnym kształcie leja odlewania i napowietrzanie wine łatwe. Jej ładne opakowanie sprawia, że ​​doskonały prezent.

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen