Aerator Magia Karafka - wąska szyjka

Kod: 94-006
145,00 zł Cena netto: 120,85 zł
w magazynie Produkty są dostępne w magazynie. Oczekiwana dostawa w ciągu 2-3 dni roboczych.
Tak! Wysyłamy do US
Cards
Bank
Cards
+

Aerator Magia Karafka - wąska szyjka. Średnica 27 mm z szyi sito. Raz spróbujesz tego produktu, to kochasz. Wiadomo, że wino smakuje lepiej, gdy jest napowietrzana.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Aerator Magia Karafka - wąska szyjka. Średnica 27 mm z szyi sito. Raz spróbujesz tego produktu, to kochasz. Wiadomo, że wino smakuje lepiej, gdy jest napowietrzana.

Małe karafki aerator oferuje dokładnie to. Jeśli przygotowujesz przyjęcie w domu i chcesz zwrócić na siebie uwagę gości, jest to świetny sposób, jak poprawić przyjęcie. Twoi goście będą cieszyć się dobrą partię, a nawet więcej, doceniają jakość smaku win.

Karafka

Jak zlać wino bez profesjonalnych akcesoriów sommelierskie i doświadczenia? Spróbuj użyć nasz aerator Anioł, użycie jest bardzo proste, a dekantacja wina jest ograniczona do minimum. Dekantacji wina w dzbanku może severals godziny do osiągnięcia odpowiedniego efektu. Doskonała aerator może podkreślić smak i aromat wina bezpośrednio z butelki poprzez wylewanie wina przez napowietrzacz do szkła.

Przelewanie lejek jest wyposażony w sito, która rejestruje nawet najmniejszy osad w winie, a kanały powietrza doskonale napowietrzać wina w jednej chwili. Jest to prosty zabieg, który może podkreślić smak i aromat Twojego wina, mają doskonałe doświadczenie.

Jeśli masz smak dobrego wina, ale masz mało czasu, jest to idealne urządzenie oszczędza czas. Zapomnij o czekając na godzinę, aż wino będzie wziąć oddech. Wystarczy ją otworzyć i wlać do szklanki.

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen