Anioł karafki aerator

Kod: 94-004
195,00 zł Cena netto: 162,50 zł
Zamów Czas dostawy - około 1-3 tygodni.
Tak! Wysyłamy do US
Cards
Bank
Cards
+

Anioł aerator karafki - raz spróbujesz tego produktu, to kochasz. Wiadomo, że wino smakuje lepiej, gdy jest napowietrzana. Karafka oferuje dokładnie to.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Dlaczego my najlepszy?

Ponad 35 000 subskrybentów YT Ponad 1000 Recenzje filmów na YT 10 milionów wyświetlenia
Profesjonalny doradztwo
Lider rynku już 12 lat
Wszystkie produkty testujemy

Opis produktu

Anioł aerator karafki - raz spróbujesz tego produktu, to kochasz. Wiadomo, że wino smakuje lepiej, gdy jest napowietrzana. Karafka oferuje dokładnie to. Jeśli przygotowujesz przyjęcie w domu i chcesz zwrócić na siebie uwagę gości, jest to świetny sposób, jak poprawić przyjęcie. Twoi goście będą cieszyć się dobrą partię, a nawet więcej, doceniają jakość smaku win.

Anioł karafki

Jak zlać wino bez profesjonalnych akcesoriów sommelierskie i doświadczenia? Spróbuj użyć nasz aerator Anioł, użycie jest bardzo proste, a dekantacja wina jest ograniczona do minimum. Dekantacji wina w dzbanku może severals godziny do osiągnięcia odpowiedniego efektu. Doskonała aerator może podkreślić smak i aromat wina bezpośrednio z butelki poprzez wylewanie wina przez napowietrzacz do szkła. Dekantacja lejek z sitem przechwytujące nawet najmniejszy osadów w winie, a powietrze będzie doskonale napowietrzać kanały wino w jednej chwili. Jest to prosty zabieg, który może podkreślić smak i aromat Twojego wina, mają doskonałe doświadczenie.

Jeśli masz smak dobrego wina, ale masz mało czasu, jest to idealne urządzenie oszczędza czas. Zapomnij o czekając na godzinę, aż wino będzie wziąć oddech. Wystarczy ją otworzyć i wlać do szklanki.

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen