Elegancki otwieracz do wina Electric

Kod: 94-014
195,00 zł Cena netto: 162,50 zł
Zamów Czas dostawy - około 1-3 tygodni.
Tak! Wysyłamy do US
Cards
Bank
Cards
+

Luksusowe elektryczny otwieracz eleganckie wino - wino Otwarcie nigdy nie było prostsze i bardziej eleganckie jak z naszej elektrycznego otwieracza. Procedura jest prosta.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Luksusowe elektryczny otwieracz eleganckie wino - wino Otwarcie nigdy nie było prostsze i bardziej eleganckie jak z naszej elektrycznego otwieracza. Procedura jest prosta - rekease PPO folii butelki, umieścić otwieracz do wina na szczycie butelki i nacisnąć przycisk.

Nie musisz się martwić o jakiekolwiek problemy, takie jak zatonięcie korka - wina zostanie otwarta szybko i automatycznie Degustacja dobrego wina jest niezapomnianym przeżyciem.. Oczywiście, o ile nie są używane do otwierania wina klasyczne. Jeśli jesteś zmęczony zapasach z korków, spróbuj to elegancki otwieracz do butelek! Z tego luksusowego otwieracz pozwala zaoszczędzić czas, ponieważ otwarcie wina zajmie tylko kilka sekund! Na pewno każdy zna problemy, jak otworzyć wino i jak szybko dostać się korek i pewnie się uniknąć dewaluacji pysznego drinka.

To jest łatwe z naszym elektryczny otwieracz do wina. Weź otwieracz, załączyć na szyjce butelki, naciśnij go, a w ciągu dziesięciu sekund, korek jest daleko! To jest to! Ulubiony gadżet wśród miłośników wina i teraz już dostępny w Twoim kraju. Luksusowy prezent!

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen