Elegancki otwieracz do wina Electric

Kod: 94-014
195,00 zł Cena netto: 162,50 zł
Zamów Czas dostawy - około 1-3 tygodni.
Tak! Wysyłamy do US
Cards
Bank
Cards
+

Luksusowe elektryczny otwieracz eleganckie wino - wino Otwarcie nigdy nie było prostsze i bardziej eleganckie jak z naszej elektrycznego otwieracza. Procedura jest prosta.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Dlaczego my najlepszy?

Ponad 35 000 subskrybentów YT Ponad 1000 Recenzje filmów na YT 10 milionów wyświetlenia
Profesjonalny doradztwo
Lider rynku już 12 lat
Wszystkie produkty testujemy

Opis produktu

Luksusowe elektryczny otwieracz eleganckie wino - wino Otwarcie nigdy nie było prostsze i bardziej eleganckie jak z naszej elektrycznego otwieracza. Procedura jest prosta - rekease PPO folii butelki, umieścić otwieracz do wina na szczycie butelki i nacisnąć przycisk.

Nie musisz się martwić o jakiekolwiek problemy, takie jak zatonięcie korka - wina zostanie otwarta szybko i automatycznie Degustacja dobrego wina jest niezapomnianym przeżyciem.. Oczywiście, o ile nie są używane do otwierania wina klasyczne. Jeśli jesteś zmęczony zapasach z korków, spróbuj to elegancki otwieracz do butelek! Z tego luksusowego otwieracz pozwala zaoszczędzić czas, ponieważ otwarcie wina zajmie tylko kilka sekund! Na pewno każdy zna problemy, jak otworzyć wino i jak szybko dostać się korek i pewnie się uniknąć dewaluacji pysznego drinka.

To jest łatwe z naszym elektryczny otwieracz do wina. Weź otwieracz, załączyć na szyjce butelki, naciśnij go, a w ciągu dziesięciu sekund, korek jest daleko! To jest to! Ulubiony gadżet wśród miłośników wina i teraz już dostępny w Twoim kraju. Luksusowy prezent!

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen