Wine Aerator Hawk

Kod: 94-010
125,00 zł Cena netto: 104,15 zł
w magazynie Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
+

Wine Aerator Hawk to praktyczne narzędzie dla wszystkich miłośników win czerwonych. Wszelkie czerwone wino należy gazowane przed spożyciem pomocą poręcznej aerator

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Wine Aerator Hawk to praktyczne narzędzie dla wszystkich miłośników win czerwonych. Wszelkie czerwone wino należy gazowane przed spożyciem pomocą poręcznej aerator. To pasuje do każdej standardowej wielkości butelki. Jest to praktyczne narzędzie dla każdego gospodarstwa domowego.

Gazowane wino smakuje lepiej. Jak wino oddycha, otwiera się i uwalnia zapach i smak. Tradycyjnie do degustacji win win gazowanych są stosowane. Jednak ekstrakcji jest czasochłonne, niewygodne i nie można zrobić w zaciszu domu.

Wine Aerator

Każdy wie, że dla smakoszy wina wino musi oddychać, a następnie smakuje o wiele lepiej. Oddychanie wina otwiera się i uwalnia żadnych aromat i smak. Proces napowietrzania wino jest dość czasochłonne, ale z tego narzędzia, to idzie bardzo szybko i łatwo. Od razu możesz czuć różnicę: silniejszy aromat i lepszy smak. A tak na marginesie, pozbyć się kropli wina spływające butelkę na obrus. Dzięki innowacyjnym kształcie leja odlewania i napowietrzanie wine łatwe. Jej ładne opakowanie sprawia, że ​​doskonały prezent.

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen