Pomniki świata 15szt - przypinki na drewnianych mapach

Kod: 66-056
200,00 zł Cena netto: 166,65 zł
w magazynie Produkty są dostępne w magazynie. Oczekiwana dostawa w ciągu 2-3 dni roboczych.
Tak! Wysyłamy do US
Cards
Bank
Cards
+

Zestaw 15 pomników świata - przypinki na drewnianych mapach. PUSHPINY - zabytki, takie jak Cuda Świata

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Zestaw 15 pomników świata - przypinki na drewnianych mapach. PUSHPINY - pomniki, takie jak cuda świata, służą do oznaczania twoich ulubionych budynków na ściennej mapie świata , miej swoje pomniki przed oczami. Czy zawsze podziwiałeś majestat WIEŻY EIFELA, czy bardziej lubisz dumę kontynentu azjatyckiego - WIELKI MUR CHIŃSKI , czy też symbol nowego świata - amerykańską STATUTĘ WOLNOŚCI ? W tym zestawie znajdziesz wszystkie te zabytki i wiele innych. Mapy drewniane to bardzo estetyczny i popularny dodatek do Twojego domu / mieszkania, biura czy lokalu biznesowego. Już wyglądają oryginalnie, ale za pomocą tych szpilek nadasz im specjalnego charakteru . Precyzyjna obróbka miniatur tych znanych na całym świecie budynków z pewnością przyciągnie uwagę wszystkich w Twoim otoczeniu.

NAJLEPSZE zabytki zbudowane przez człowieka na twojej mapie.

zabytki i atrakcje turystycznekonstrukcje i budynki świata z pinezkami

Szczegółowa i niezwykle wysokiej jakości obróbka najsłynniejszych budowli świata - z drewna.

wcisnąć szpilki na drewnianej mapiepomnik pinezek - do drewnianej mapy

W tym zestawie znajdziesz następujące budynki świata:

Koloseum - ruiny dużego amfiteatru w centrum Rzymu - jest obecnie architektoniczną dominantą Rzymu.
Wieża Eiffla - to metalowa konstrukcja zbudowana na Polach Marsowych w pobliżu Sekwany w Paryżu, w momencie jej budowy była najwyższym budynkiem na świecie.
Sagrada Familia - to masywna bazylika w Barcelonie, budowana od 1882 roku. Jej zakończenie planowane jest na 2026 rok - z okazji obchodów 100. rocznicy śmierci architekta tej świątyni, Antonio Gaudiego.
Burg Khalifa - to drapacz chmur w Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, po ukończeniu w 2010 roku stał się bezkonkurencyjnym najwyższym budynkiem na świecie.
Pagoda - oznaczenie wschodnioazjatyckiej świątyni, służącej do przechowywania świętych szczątków, każde piętro ma rozsuwany dach.
Krzywa Wieża w Pizie - gdy budynek osiągnął trzecie piętro i wysokość 11 metrów, podstawa pierścienia odchyliła się w bok dokładnie o 15 cm. Pisano próbował zrównoważyć przechył na czwartym piętrze, ale mu się nie udało.
Big Ben - nazwa „Big Ben” jest powszechnie używana dla całej wieży, ale w rzeczywistości jest to nazwa największego dzwonu w wieży, ten dzwon zawsze dzwoni co godzinę.
Piramidy - zostały zbudowane jako grobowce starożytnych władców i ich rodzin, zwłaszcza w okresie Starego i Średniego Cesarstwa.
Budynek parlamentu na Węgrzech - to jeden z narodowych symboli Węgier i jeden z najstarszych budynków rządowych w Europie. Od 1989 roku stał się także symbolem powrotu Węgier do wolności i demokracji.
Wielki Mur Chiński - to stary system fortyfikacji, który rozciąga się w północnych Chinach, został zbudowany w czasach dynastii Ming i sięga 8850 km.
Taj Mahal - to mauzoleum w Agrze w Indiach. zbudowany przez Shah Jahana ku pamięci jego żony Mumtaz Mahal, w marmurze osadzono 28 różnych rodzajów klejnotów i kamieni szlachetnych.
Machu Picchu - znane również jako Zaginione Miasto Inków, to miasto stworzone przez Inków na wysokości 2430 metrów nad poziomem morza na grzbiecie górskim nad doliną Urubamba w Peru.
Statua Wolności - Nowy Jork. poszczególne części samej figury zostały wykonane we Francji pod kierunkiem rzeźbiarza Frédérica Auguste Bartholdiego. Dla narodu amerykańskiego to symbol wolności.
Opera w Sydney - jej budowniczy zainspirowany motywami natury, jest kształtowany przez muszle lub łabędzie, które chcą odlecieć. Najsłynniejszy budynek w Australii.
Statua Jezusa Chrystusa - (Chrystus Odkupiciel). Znajduje się na 700-metrowym wzgórzu Corcovado - Rio de Janeiro, Brazylia. Jego wysokość to 30 metrów, przedstawia Chrystusa z rozpostartymi ramionami, ten gest miał wyrażać współczucie i radość z niezależności.
Zawartość Paczki:
15 pinezek przedstawiających najsłynniejsze budowle świata
1x instrukcja

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen