Pomniki świata 15szt - przypinki na drewnianych mapach

Kod: 66-056
200,00 zł Cena netto: 166,65 zł
w magazynie Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
Cards
Bank
Cards
+

Zestaw 15 pomników świata - przypinki na drewnianych mapach. PUSHPINY - zabytki, takie jak Cuda Świata

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Dlaczego my najlepszy?

Ponad 35 000 subskrybentów YT Ponad 1000 Recenzje filmów na YT 10 milionów wyświetlenia
Profesjonalny doradztwo
Lider rynku już 12 lat
Wszystkie produkty testujemy

Opis produktu

Zestaw 15 pomników świata - przypinki na drewnianych mapach. PUSHPINY - pomniki, takie jak cuda świata, służą do oznaczania twoich ulubionych budynków na ściennej mapie świata , miej swoje pomniki przed oczami. Czy zawsze podziwiałeś majestat WIEŻY EIFELA, czy bardziej lubisz dumę kontynentu azjatyckiego - WIELKI MUR CHIŃSKI , czy też symbol nowego świata - amerykańską STATUTĘ WOLNOŚCI ? W tym zestawie znajdziesz wszystkie te zabytki i wiele innych. Mapy drewniane to bardzo estetyczny i popularny dodatek do Twojego domu / mieszkania, biura czy lokalu biznesowego. Już wyglądają oryginalnie, ale za pomocą tych szpilek nadasz im specjalnego charakteru . Precyzyjna obróbka miniatur tych znanych na całym świecie budynków z pewnością przyciągnie uwagę wszystkich w Twoim otoczeniu.

NAJLEPSZE zabytki zbudowane przez człowieka na twojej mapie.

zabytki i atrakcje turystycznekonstrukcje i budynki świata z pinezkami

Szczegółowa i niezwykle wysokiej jakości obróbka najsłynniejszych budowli świata - z drewna.

wcisnąć szpilki na drewnianej mapiepomnik pinezek - do drewnianej mapy

W tym zestawie znajdziesz następujące budynki świata:

Koloseum - ruiny dużego amfiteatru w centrum Rzymu - jest obecnie architektoniczną dominantą Rzymu.
Wieża Eiffla - to metalowa konstrukcja zbudowana na Polach Marsowych w pobliżu Sekwany w Paryżu, w momencie jej budowy była najwyższym budynkiem na świecie.
Sagrada Familia - to masywna bazylika w Barcelonie, budowana od 1882 roku. Jej zakończenie planowane jest na 2026 rok - z okazji obchodów 100. rocznicy śmierci architekta tej świątyni, Antonio Gaudiego.
Burg Khalifa - to drapacz chmur w Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, po ukończeniu w 2010 roku stał się bezkonkurencyjnym najwyższym budynkiem na świecie.
Pagoda - oznaczenie wschodnioazjatyckiej świątyni, służącej do przechowywania świętych szczątków, każde piętro ma rozsuwany dach.
Krzywa Wieża w Pizie - gdy budynek osiągnął trzecie piętro i wysokość 11 metrów, podstawa pierścienia odchyliła się w bok dokładnie o 15 cm. Pisano próbował zrównoważyć przechył na czwartym piętrze, ale mu się nie udało.
Big Ben - nazwa „Big Ben” jest powszechnie używana dla całej wieży, ale w rzeczywistości jest to nazwa największego dzwonu w wieży, ten dzwon zawsze dzwoni co godzinę.
Piramidy - zostały zbudowane jako grobowce starożytnych władców i ich rodzin, zwłaszcza w okresie Starego i Średniego Cesarstwa.
Budynek parlamentu na Węgrzech - to jeden z narodowych symboli Węgier i jeden z najstarszych budynków rządowych w Europie. Od 1989 roku stał się także symbolem powrotu Węgier do wolności i demokracji.
Wielki Mur Chiński - to stary system fortyfikacji, który rozciąga się w północnych Chinach, został zbudowany w czasach dynastii Ming i sięga 8850 km.
Taj Mahal - to mauzoleum w Agrze w Indiach. zbudowany przez Shah Jahana ku pamięci jego żony Mumtaz Mahal, w marmurze osadzono 28 różnych rodzajów klejnotów i kamieni szlachetnych.
Machu Picchu - znane również jako Zaginione Miasto Inków, to miasto stworzone przez Inków na wysokości 2430 metrów nad poziomem morza na grzbiecie górskim nad doliną Urubamba w Peru.
Statua Wolności - Nowy Jork. poszczególne części samej figury zostały wykonane we Francji pod kierunkiem rzeźbiarza Frédérica Auguste Bartholdiego. Dla narodu amerykańskiego to symbol wolności.
Opera w Sydney - jej budowniczy zainspirowany motywami natury, jest kształtowany przez muszle lub łabędzie, które chcą odlecieć. Najsłynniejszy budynek w Australii.
Statua Jezusa Chrystusa - (Chrystus Odkupiciel). Znajduje się na 700-metrowym wzgórzu Corcovado - Rio de Janeiro, Brazylia. Jego wysokość to 30 metrów, przedstawia Chrystusa z rozpostartymi ramionami, ten gest miał wyrażać współczucie i radość z niezależności.
Zawartość Paczki:
15 pinezek przedstawiających najsłynniejsze budowle świata
1x instrukcja

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen