Chłodziarka do wina w kształcie beczki - 40 litrów / 15 butelek

Kod: 62-009
U$573.85 Cena netto: U$478.21
w magazynie Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
+

Chłodziarka do wina w kształcie beczki - 40 litrów / 15 butelek. Ekscytująca chłodnica wina w konstrukcji drewnianej beczki, przyciąga na pierwszy rzut oka.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Chłodziarka do wina w kształcie beczki - 40 litrów / 15 butelek. Ekscytująca chłodnica wina w konstrukcji drewnianej beczki, przyciąga na pierwszy rzut oka. Eksperci zalecają serwowanie win w odpowiedniej temperaturze i nie będzie to miało problemu ze zintegrowanym panelem cyfrowym. Możesz łatwo ustawić dokładną regulację temperatury, aby chłodzić wino , aby mogła być podawana w optymalnej temperaturze.

Mini-lodówka w kształcie beczki idealnie chłodzi ulubione napoje. Jedną z najważniejszych cech napojów, a nie tylko napojów alkoholowych, jest ich temperatura podczas podawania. To jest najtrudniejsza rzecz do osiągnięcia w gorące letnie dni. Doskonała imitacja drewna daje przyjemny antyczne wrażenie. Pojemność do 40 litrów wystarcza, aby ostygnąć około 15 napojów. Ta lodówka z winem zostanie doceniona przez miłośników wina.

Mini lodówki idealnie chłodzą nasze ulubione napoje. Ułatwiaj życie - ta mała lodówka na wino, napoje itp. Będzie idealnie dopasowana do ogrodu lub wnętrza domku lub jako lodówka samochodowa. Mini lodówki przenośne różnego rodzaju na sprzedaż - tanie, które można kupić w naszym sklepie internetowym. Przetwarzanie jakości i odpowiednia cena.

lodówka w kształcie beczki

Dane techniczne:

Typ: BC-40
Objętość: 40 litrów / 15 butelek
Chłodzenie: 18-25 ° C w temperaturze otoczenia
Materiał: tworzywo sztuczne
Wymiary: 475 (górna średnica) x 600 (średnica środkowa) x 780 (wysokość) mm
Waga: 15,9 kg

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen