Nadmuchiwane dla dorosłych - biały paw

Kod: 201-009
363,40 zł 271,40 zł Cena netto: 226,18 zł
Zamów Czas dostawy - około 1-3 tygodni.
Tak! Wysyłamy do US
+

Nadmuchiwane dla dorosłych - biały paw. Dba o stworzenie tropikalnej atmosfery, gdziekolwiek się ją zabierze, jednocześnie służąc relaksując się i czerpiąc przyjemność z wody.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Nadmuchiwane dla dorosłych - biały paw. Dba o stworzenie tropikalnej atmosfery, gdziekolwiek się ją zabierze, jednocześnie służąc relaksując się i czerpiąc przyjemność z wody. Zdejmij klasyczne dyskretne, dmuchane siedzisko i tym razem weź udział w wyjątkowym dziele , dzięki któremu będziesz cieszyć się świetną zabawą w wodzie w upalne letnie miesiące. Wybierasz się na wakacje nad morze lub jezioro? Nie zapomnij wziąć tego stylowego nadmuchiwanego pierścienia, by zwrócić na siebie uwagę, ale przeważnie przeżyjesz sytuacje z uśmiechem i niezapomniane przygody z rodziną i przyjaciółmi. Kiedy dobrze się bawić, jeśli nie podczas letnich wakacji? Ogromne wymiary i oryginalny design nadmuchiwanej podkładki zapewniają, że będziesz w centrum uwagi na każdej imprezie z wodą. Niesamowita ponton, który pokochasz Ty i Twoi znajomi.

Nadmuchiwane pierścienie do wody, albo do morza lub basenu - ogromne stylowe pontony nie tylko dla dzieci lub dla dwóch osób. Ciesz się latem w świetnym stylu!

nadmuchiwane siedzenie w basenie
Stwórz niepowtarzalną atmosferę zabawy i radości w domu z ogromnym pływającym zwierzęciem w basenie. Dzięki dużemu rozmiarowi nadmuchiwany pierścień oferuje mnóstwo miejsca dla dwóch osób dorosłych, aby cieszyć się relaksem, opalaniem i zabawą z partnerem. Nadmuchiwane siedzisko pływające nadaje się do spędzania czasu na basenie, jeziorze, plaży lub w ogrodzie jako leżanka. Pływaki XXL znalazły także swoje miejsce w świecie celebrytów, gdzie są bardzo popularne i popularne, ponieważ są gwarancją właściwej rozrywki. Są wykonane z wysokiej jakości materiału PVC i zawierają dwa łatwe w użyciu uchwyty do manipulacji i swobodnego poruszania się po wodzie.

W naszym e-sklepie mamy kilka modeli tych zabawnych pontonów dostępnych w wersji pływającej, więc masz niepowtarzalną okazję wybrać najbardziej odpowiednie pontony i cieszyć się latem w świetnym stylu.

Dane techniczne - nadmuchiwany biały paw:

  • Materiał: wysokiej jakości PCV
  • Wymiary: długość 1,9 m, szerokość 1,6 m, wysokość 1,5 m
  • Waga: 2,7 kg

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen