Przenośna zwora akumulatora samochodowego + zewnętrzna bateria Hummer H1 15000mAh do silników do 7 L

Kod: 15-028
U$218.90 Cena netto: U$182.42
w magazynie Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
+

Przenośny skoczek akumulatora samochodowego + akumulator zewnętrzny Hummer H1 15000mAh do silników do 7 L to innowacyjne urządzenie o zwartej konstrukcji, które umożliwia rozruch pojazdu z benzyną lub olejem napędowym, lub ładowanie sprzętu elektroniczneg

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Przenośny skoczek akumulatora samochodowego + akumulator zewnętrzny Hummer H1 15000mAh do silników do 7 L to innowacyjne urządzenie o zwartej konstrukcji, które umożliwia rozruch pojazdu z benzyną lub olejem napędowym lub ładowanie sprzętu elektronicznego. Jest to praktyczny i potężny bank mocy, który pomoże ci w każdej sytuacji awaryjnej, zarówno na drogach, jak iw domu. Dzięki świetnym osiągom, wraz z dołączonymi kablami rozruchowymi, może uruchomić samochód nawet z całkowicie rozładowanym akumulatorem, a zatem zimowe poranki zimowe już nie będą dla ciebie groźne. Już nie skomplikowany rozruch samochodu z długimi kablami rozruchowymi i samochodem sąsiada.

Hummer H1 Rozrusznik samochodowy + powerbank

Mieć bezpiecznik w postaci potężnego banku mocy, który kopie twój samochód i nigdy nie spóźnisz się z powodu temperatury minusowej lub zapomniałeś wyłączyć światła samochodu. Niski poziom naładowania akumulatora już nigdy Cię nie zaskoczy , dzięki temu boxowi startowemu Hummer. Skrzynka startowa naładuje energicznie każde urządzenie elektroniczne, takie jak telefon komórkowy, notebook, tablet, kamera, nawigacja itp., Prądem o napięciu 5V. Za pomocą dołączonego adaptera ze złączem zapalniczki samochodowej 12V można zasilać dowolne urządzenia elektroniczne 12V, takie jak odkurzacz ręczny, sprężarka powietrza, polerka itp. Jednocześnie można ładować skrzynkę startową nie tylko w domu, ale także drogi z dołączoną ładowarką samochodową.

bateria startowa hummer h1

Urządzenie zawiera również potężną lampę LED z 3 trybami - normalną baterią, SOS, stroboskopem. Dzięki miniaturowym rozmiarom i lekkości jest naprawdę praktycznym przenośnym pomocnikiem, który z łatwością mieści się w kieszeni, torebce lub w samochodzie. Wydajny i jednocześnie wielofunkcyjny pojemnik startowy Hummer w atrakcyjnym designie o wysokiej jakości przetwarzaniu jest dostępny w naszym e-sklepie w trzech modelach . Wybierz według swoich potrzeb i nie pozostawiaj niczego przypadkowi.

Cechy:

plus Uruchomienie silnika benzynowego / wysokoprężnego.
plus Power bank dla różnych urządzeń elektronicznych
plus Lampa LED z 3 trybami
plus Praktyczne wymiary

Dane techniczne:

Pojemność baterii: 15 000 mAh / 55,5 Wh
Typ baterii: Li-Ion
Cykl życia baterii: 1000+
Czas gotowości baterii: do 9-12 miesięcy
Prąd rozruchowy: 12V / 400A ~ 800A
Wyjście USB: 5V / 2,1A; 5 V / 1,1 A
Wyjście: 12 V / 10 A
Wejście: 14V / 1A
Temperatura pracy: od -20 ° C do 60 ° C
Wymiary: (W) 8,4 cm (H) 18,3 cm (H) 3 cm
Waga: 590 g

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (1)

99%