DOD LS500W - kamera samochodowa z podwójną rozdzielczością FULL HD 1080p + GPS

Kod: 55-038
U$438.90 Cena netto: U$365.75
w magazynie Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
+

DOD LS500W - kamera samochodowa z podwójną rozdzielczością Full HD 1080p + GPS z nagrywaniem wideo w niezrównanej jakości z obu kamer wideo z szybkością nagrywania 30 kl./s.

Ochrona kupującego

 • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
 • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
 • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

DOD LS500W - kamera samochodowa z podwójną rozdzielczością Full HD 1080p + GPS z nagrywaniem wideo w niezrównanej jakości z obu kamer wideo z szybkością nagrywania 30 kl./s. Kamera wyposażona jest w czujnik obrazu Sony STARVIS , nagrywanie 10 Hz GPS , tryb parkowania oraz ISO do 12800 .

DOD LS500W jest jednym z pierwszych aparatów DOD z funkcją FULL HD 1080p, które przechwytuje pełny film HD o rozdzielczości 1080p przez duży szklany obiektyw 6G z otworem f / 1,6, zapewniając czysty i wyraźny obraz. Kompresja obrazu H.264, plik MOV, przepływ informacji ok. 15 Mb / s dla każdego kanału. Jedna minuta przy rozdzielczości 1080p wideo 30 klatek na sekundę z jednego kanału wynosi ok. 110 MB. Obsługuje mikro SD do 128 GB.

Ls500w podwójna kamera samochodowa

Kamera posiada również czułość ISO do 12800 dla doskonałego fotografowania w słabym oświetleniu i nocnym wideo. Wbudowany procesor GPS 10 Hz pozwala kierowcom na uzyskanie dokładnej prędkości i położenia. DOD LS500W może być sterowany za pomocą przycisków i przezroczystego ekranu LCD 2,7 " .

Model aparatu DOD LS500W w porównaniu z modelem DOD RC500S jest wyposażony w baterię litową LCD 2,7 " o pojemności 180 mAh (DOD RC500S posiada super kondensator) .Z drugiej strony, DOD RC500S posiada funkcję łączności WiFi przez aplikację Smartfonu lub tabletu oraz filtra polaryzacyjnego CPL Inne parametry i funkcje aparatów DOD LS500W i RC500S są takie same.

Aparat posiada obiektyw szerokokątny do 145 ° przedniej kamery i tylną kamerę 140 °, dzięki czemu można uzyskać bardzo szeroki kąt wokół samochodu, zbliżając się do parametrów oka. Użycie tylnej kamery jest opcjonalne, a aparat przedni może być również używany oddzielnie . Jeśli chodzi o parametry optyczne, DOD LS500W odpowiada urządzeniu DOD RC500S (i odwrotnie). Istnieje również możliwość 180-stopniowego obracania obrazu dla przedniej i tylnej kamery (kamera może być zamontowana "głowica dolna"). Wbudowana bateria litowa o pojemności 180mAh.

Kamera z przodu wyposażona jest w zupełnie nowy czujnik SONY STARVIS (widoczność gwiazdy lub widoczność w świetle gwiazd) IMX291, który oferuje rewolucyjny tryb nocny nawet w całkowitej ciemności!

Sony starvis senzor dod kamera

Technologicznie jest to kamera samochodowa "następnej generacji" - z najnowocześniejszymi technologiami (optyką, mikroczipami, funkcjami) oferowanymi przez rynek motoryzacyjny.

DOD LS500W jest jednym z najlepszych systemów kamer z podwójnymi przednimi i tylnymi kamerami.

To jest twój system strażniczy w ciągu dnia i nocy przez całą dobę.

Można zamocować aparat przedni, zgodnie z wymaganiem przyssawki lub uchwytu kleju. Tylna kamera o niewielkiej wielkości tylko 7,5 cm jest dołączona do uchwytu 3M z taśmą samoprzylepną. Połączenie kablowe między kamerami ma długość około 5,5 m. DOD LS500W może być podłączony do zasilacza 12/24 V , dzięki czemu można go używać poza pojazdem także w przypadku innych pojazdów, ciężarówek lub autobusów. Przednia szyba jest również łatwa do zamocowania na przedniej szybie samochodu przy użyciu 3-metrowego uchwytu klejącego, który można łatwo przymocować do aparatu.

Obsługa do 128 GB kart microSD (około 18 godzin nagrywania z obu kamer - 9 godzin na jeden kanał)

Dodaj podwójną kamerę samochodową z GPS

Nagrywanie jest rejestrowane z obu kamer i w połączeniu z wysoką czułością ISO do 12800 umożliwiając monitorowanie otoczenia samochodu nawet w złych warunkach oświetleniowych, jest to znaczna premia bezpieczeństwa podczas monitorowania samochodu podczas jego nieobecności. Dużą zaletą jest ulepszony system parkingowy nowej generacji, który rozpocznie nagrywanie na 15 sekund zanim wykryje ruch. Zapewni to rejestrację co się stało od początku do końca z obu kamer z przodu iz tyłu pojazdu. Kiedy kontynuujesz jazdę, aparat powraca do trybu nagrywania.

Lider na rynku bezpieczeństwa i monitorowania samochodów

Parking mod dod kamień

Kamera obsługuje karty micro SD o pojemności do 128 GB (standardowe kamery do 32 GB). W przypadku wypadku, poważnego hamowania lub pochylenia samochodu, zestaw aparatu posiada funkcję czujnika G, która chroni pliki przed uderzeniem. Również w sytuacji awaryjnej użytkownicy mogą ręcznie chronić istniejący plik przez długie naciśnięcie przycisku "SOS". Kamera samochodowa FULL HD wyposażona w zaawansowaną technologię WDR 2.0 i łączność Wi-Fi jest Twoim niezawodnym towarzyszem na drogach.

Cechy produktu:
 • Podwójne nagrywanie wideo HD 1080p
 • Rozszerzony zakres ISO do ISO 12800
 • Ochrona plików G-czujników
 • Funkcja SOS - funkcja blokady
 • Nadzór parkingowy
 • Zaawansowana technologia WDR 2.0
 • Ultra lekki obiektyw z przysłoną f / 1,6
 • Obsługuje 128GB kart Micro SD
Podwójny obraz FULL HD 1080p
Przedni i tylny widok pojazdu są nagrywane w jakości 1080p w wysokiej rozdzielczości HD. Co więcej, obraz jest przechwytywany na ultra szerokim kącie widzenia kamery przedniej 145 °, tylnej kamery 140 ° zapewniającej całkowitą ochronę.
Ls500w pełna rozdzielczość hd
Rozszerzony zakres ISO do 12800
DOD RC500S posiada nowy czujnik Sony STARVIS CMOS o lepszej czułości nie tylko w normalnym oświetleniu, ale także w słabych warunkach oświetleniowych. Ulepszony zakres zwiększa jasność szybko poruszających się obiektów w nocy. Aparat może teraz przechwytywać jeszcze więcej szczegółów w bardzo słabych warunkach oświetleniowych.
Ls500w iso 12800
Zaawansowana technologia WDR 2.0
Wspaniały film w każdych warunkach świetlnych i zrównoważonych. Sprawia, że ​​zdjęcia w nocy są jaśniejsze i zmniejszają ekspozycję na światło, aby uzyskać piękny obraz.
Technologia wdrożeń Ls500w
Duża przysłona f / 1,6, wysoka wydajność przy słabym oświetleniu
Duża przysłona odzwierciedla ilość światła padającego na czujnik podczas fotografowania. Im większa jest przysłona (tsmaller number f), tym więcej światła zostanie przechwycone w czujniku aparatu. W najszerszym zakresie, który jest o 66% większy niż konkurencja na rynku, kamery DOD produkują najostrzejszy obraz.
Ls500w przednie i tylne f / 1.6
6G ostrego szkła
6-elementowy ostry obiektyw, wykonany z sześciu warstw szkła, zapewnia oszałamiający, czysty i niezakłócony obraz
Ls500w 6g szkła sosovka
Szeroki kąt widzenia 145 °
Odbieranie obrazu przy dużym kącie widzenia 145 ° w celu zapewnienia optymalnego pokrycia i przejrzystości. Przednia kamera jest wyposażona w bardzo szerokokątny obiektyw, który zwiększa zakres nagrywania, ponieważ panoramiczny widok z przodu pojazdu przechwytuje wszystkie strony bez zniekształceń (więc nie zniekształcony obraz).
Ls500w szeroki kąt widzenia
Nadzór parkingowy
Będziesz zadowolony z tego nadzoru parkingowego nawet po zaparkowaniu i opuszczaniu samochodu. Ulepszony tryb parkowania , który automatycznie uruchamia się po 10 minutach od opuszczenia pojazdu. Kiedy kontynuujesz jazdę, aparat przełącza się w tryb nagrywania w pętli. Dzięki czujnikowi SONY STARVIS można cieszyć się rewolucyjną wizją nocy przedniej kamery, nawet w całkowitej ciemności.
Inspekcja parkingowa Ls500w
W przypadku wykrycia ruchu kamery przedniej lub tylnej lub podczas awarii rozpoczyna się nagrywanie wideo i blokuje plik. Kamera rozpoczyna nagrywanie przez 15 sekund przed wykryciem ruchu lub uderzeniem, co zapewnia, że ​​będziesz miał informację o tym, co się stało od początku do końca. Warunkiem jest, że aparat musi być zasilany akumulatorem samochodowym za pomocą zestawu przewodów do stałej instalacji w pojeździe DOD DP4.
Procesor GPS z prędkością 10 Hz
Zintegrowany z najszybszym GPS prędkości 10 Hz, rejestrując dokładniejsze dane o położeniu i prędkości pojazdu. Umożliwia nagranie trasy na mapie podczas oglądania filmów w odtwarzaczu DOD. Aktualnie najszybsza aktualizacja GPS używana w kamerach.
Procesor gps Ls500w
DOD GPS Player V2.0
Nowa wersja DOD GPS Player 2.0 z ulepszonym interfejsem użytkownika jest jeszcze lepsza. Wyświetla nagrania wideo w formacie FULL HD z danymi w czasie rzeczywistym, takie jak szybkość pojazdu, współrzędne GPS, przeciążenie. Połączenie z internetem wskazuje aktualną lokalizację pojazdu na mapach Google.
Ls500w dod odtwarzacz
Wykrywanie radaru prędkości
System przypomina, że ​​jesteś w pobliżu miejsca z ograniczeniem prędkości i gdzie można umieścić radar, dzięki czemu można spowolnić. Unikaj pułapek i zawsze pod kontrolą.
* Obecnie system obsługuje następujące kraje: USA, CA, UK, NO, PL, NL, BE, AU.
Synchronizacja czasu i daty
Automatyczna kalibracja czasu, niezależna od ręcznej regulacji czasu. Dzięki wbudowanemu procesorowi GPS o szybkości 10 x szybkość można dokładnie skalibrować czas lokalny i automatycznie zapisywać go w pamięci aparatu.
Analiza ścieżki
Jest to nowa funkcja służąca do obliczania odległości, czasu i średniej prędkości trasy z punktu A do punktu B. Na przykład, można znaleźć najkrótszą lub najszybszą drogę do pracy z domu, na podstawie danych z analizy ścieżek. To oszczędny i praktyczny sposób oszczędzający czas i zużycie paliwa.
Ochrona czujników G przed uderzeniem
W razie wypadku, awaryjnego hamowania lub wychylenia samochodu, automatycznie chroni wszystkie zapisane i aktualne dane. Dzięki tej funkcji pliki nie zostaną usunięte lub zastąpione, nawet podczas nagrywania w pętli czasowej.
Ręczna blokada plików - ochrona SOS
W sytuacjach awaryjnych umożliwia użytkownikom ochronę istniejącego pliku przez długie naciśnięcie przycisku "SOS", który przechowuje plik z pętli zapisu i chroni przed nadpisaniem innych plików.
Automatyczne nagrywanie i wyłączanie
Po uruchomieniu pojazdu aparat automatycznie rozpocznie nagrywanie. Po wyłączeniu silnika aparat wyłącza się automatycznie, nie naciskając żadnego przycisku.

Nagrywanie pętli - nagrywanie cykliczne
Gdy przestrzeń na włożonej karcie microSD jest pełna, może ona automatycznie zastąpić starsze pliki nowymi, więc pliki są stale usuwane.

Ochrona hasła.
Po ustawieniu hasła możesz uniemożliwić innym usunięcie filmów lub zdjęć.
Obsługuje 128GB kart Micro SD
4x wyższa kompatybilność pamięci w porównaniu do starszych modeli aparatów fotograficznych, obsługuje do 128 GB pamięci Micro SD z ponad 18 godzin nagrywania.
Specyfikacja produktu:
Rozdzielczość wideo: przednia kamera: 1920x1080 @ 30 klatek na sekundę, tył 1920x1080 @ 30 kl./sek
Czujnik: czujnik SONY STARVIS CMOS
Obiektyw szerokokątny: 145 °
Szerokokątny tylny obiektyw: 140 °
Otwór przedni: f / 1.6
Otwór tylny: f / 1.6
Czułość ISO: do ISO 12800
Format wideo: MOV
Nośnik: Micro SDHC / SDXC klasa 10 (do 128 GB)
Dźwięk: mikrofon i mono głośnik (w zestawie)
Bateria: 3,7V 180mAh Akumulator litowy
Moc wejściowa: 5V 1,5A
Wymiary aparatu przedniego: 112,6 (D) * 61,5 (W) * 33,4 (V) mm
Wymiary tylnej kamery: 75,2 (D) * 26 (W) * 38,8 (V) mm
Waga aparatu przedniego: 110g
Tylna masa kamery: 41 g
Temperatura pracy -20 ° C ~ 65 ° C, (-4 ° F ~ 149 ° F)

Dostarczane akcesoria:

1x kamera samochodowa Profi dla DOD LS500W
1x Tylna kamera z uchwytem na kleje
1x Przewód połączeniowy do tylnej kamery (5M)
1x ładowarka samochodowa 12-24V (4M przedłużacz)
1x Uchwyt
1x podręcznik

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen