DOD RC500S - zestaw samochodowy Wifi z kamerami DUAL 1080P + GPS

Kod: 55-036
1,795.50 zł Cena netto: 1,496.25 zł
w magazynie Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
+

DOD RC500S - zestaw samochodowy Wifi z kamerami DUAL 1080P + GPS. Flagowy DOD - następna kamera gen.

Ochrona kupującego

 • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
 • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
 • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

DOD RC500S - zestaw samochodowy Wifi z kamerami DUAL 1080P + GPS. Aparat posiada obiektyw o szerokości do 145 ° i tylną kamerę oraz tylną kamerę 140 °, umożliwiającą monitorowanie szerokiego kąta wokół samochodu. Kamera DUAL 1080P posiada dwa obiektywy FULL HD w niezrównanej jakości, z częstotliwością nagrywania 30 kl./s. DUAL aparat fotograficzny z rozdzielczością 1080p i wyposażony w efektywny filtr polaryzacyjny (eliminujący odbicia światła) fotografujący scenę przed i za samochodem. Kompresja obrazu H.264, plik MOV, strumień danych ok. 15 Mb / s dla każdego kanału. Jedna minuta przy rozdzielczości 1080p wideo 30 klatek na sekundę z jednego kanału wynosi ok. 110 MB.

Kamera dualna do samochodu Rc500s

Aparat posiada obiektyw szerokokątny do 145 ° przedniej kamery i tylną kamerę 140 °, dzięki czemu można uzyskać bardzo szeroki kąt wokół samochodu, zbliżając się do parametrów oka. Użycie tylnej kamery jest opcjonalne, a aparat przedni może być również używany oddzielnie . Jeśli chodzi o parametry optyczne, DOD RC500S odpowiada DOD LS500W (i odwrotnie). Istnieje również możliwość 180-stopniowego obracania obrazu dla przedniej i tylnej kamery (kamera może być zamontowana "głowica dolna").

Kamera z przodu wyposażona jest w zupełnie nowy sensor SONY STARVIS (Starlight Visibility) IMX291, który oferuje rewolucyjny tryb nocny nawet w całkowitej ciemności! Wbudowany super kondensator zamiast akumulatora litowo-jonowego - zapewnia jeszcze lepszą oporność i żywotność aparatu.

Technologicznie jest to kamera samochodowa "następnej generacji" - z najnowocześniejszymi technologiami (optyką, mikroczipami, funkcjami) oferowanymi przez rynek motoryzacyjny.

Flagowy DOD - nowy pomysł kamery samochodowej SMART


DOD RC500S ma elegancki i dyskretny, cylindryczny kształt o naprawdę małych rozmiarach, które umożliwiają zainstalowanie przedniej kamery blisko lusterka w górnej części szyby przedniej. Dzięki tej pozycji nie zakłóci to Twój pogląd i jest całkowicie dyskretny, gdy ogląda się z zewnątrz. Tylna kamera o niewielkiej wielkości tylko 7,5 cm jest dołączona do uchwytu 3M z taśmą samoprzylepną. Połączenie kablowe między kamerami ma długość około 5,5 m. DOD RC500S może być podłączony do zasilania 12/24 V , dzięki czemu można go używać poza pojazdem także w przypadku innych pojazdów, ciężarówek lub autobusów. Przednia szyba jest również łatwa do zamocowania na przedniej szybie samochodu przy użyciu 3-metrowego uchwytu klejącego, który można łatwo przymocować do aparatu. DOD zawiera również bardzo przydatne akcesorium - regulowany kołowy filtr polaryzacyjny, który skutecznie redukuje odbite światło.

Obsługa do 128 GB kart microSD (około 18 godzin nagrywania z obu kamer - 9 godzin na jeden kanał)
Rc500s podwójna kamera z GPS

Nagrywanie jest rejestrowane z obu kamer i w połączeniu z wysoką czułością ISO do 12800 umożliwiając monitorowanie otoczenia samochodu nawet w złych warunkach oświetleniowych, jest to znaczna premia bezpieczeństwa podczas monitorowania samochodu podczas jego nieobecności. To sprawia, że ​​nowy DOD RC500S jest nowym liderem w dziedzinie bezpieczeństwa, nie tylko z nagrywaniem wideo, ale także z monitorowaniem samochodu podczas twojego nieobecności .

Dużą zaletą jest ulepszony system parkingowy nowej generacji, który rozpocznie nagrywanie na 15 sekund zanim wykryje ruch. Zapewni to rejestrację co się stało od początku do końca z obu kamer z przodu iz tyłu pojazdu. Kiedy kontynuujesz jazdę, aparat powraca do trybu nagrywania.

Lider na rynku bezpieczeństwa i monitorowania samochodów

Parking mod dod kamień

Kamera obsługuje karty micro SD o pojemności do 128 GB (standardowe kamery do 32 GB). W przypadku wypadku, poważnego hamowania lub pochylenia samochodu, zestaw aparatu posiada funkcję czujnika G, która chroni pliki przed uderzeniem. Również w sytuacji awaryjnej użytkownicy mogą ręcznie chronić istniejący plik przez długie naciśnięcie przycisku "SOS". Kamera samochodowa FULL HD wyposażona w zaawansowaną technologię WDR 2.0 i łączność Wi-Fi jest Twoim niezawodnym towarzyszem na drogach.

Zestaw samochodowy Dual RC500S z obsługą FULL HD i WIFI

Inteligentny DOD (Android / iOS) aplikacja dla smartfonów i tabletów, gdzie po sparowaniu przez WiFi można odtwarzać filmy z jazdy, śledzenie aktualnej pozycji przez google maps lub zmienić ustawienia aparatu.
Obsługa Wifi dla dod rc500s
Cechy produktu:
 • Nagrywanie wideo 1080p HD
 • Szeroki kąt widzenia - przednia kamera 145 °, kamera tylna 140 °
 • Ochrona plików G-czujników
 • Funkcja SOS - funkcja blokady
 • Nadzór parkingowy
 • Zaawansowana technologia WDR 2.0
 • Połączenie WiFi
 • Efektywny regulowany kołowy filtr polaryzacyjny
Podwójny obraz FULL HD 1080p
Przedni i tylny widok pojazdu są nagrywane w jakości 1080p w wysokiej rozdzielczości HD. Co więcej, obraz jest przechwytywany na ultra szerokim kącie widzenia kamery przedniej 145 °, tylnej kamery 140 ° zapewniającej całkowitą ochronę.

Rozdzielczość pełnoekranowa Rc500s

Rozszerzony zakres ISO do 12800
DOD RC500S posiada nowy czujnik Sony STARVIS CMOS o lepszej czułości nie tylko w normalnym oświetleniu, ale także w słabych warunkach oświetleniowych. Ulepszony zakres zwiększa jasność szybko poruszających się obiektów w nocy. Aparat może teraz przechwytywać jeszcze więcej szczegółów w bardzo słabych warunkach oświetleniowych.

Rc500s iso 12800

Zaawansowana technologia WDR 2.0
Wspaniały film w każdych warunkach świetlnych i zrównoważonych. Sprawia, że ​​zdjęcia w nocy są jaśniejsze i zmniejszają ekspozycję na światło, aby uzyskać piękny obraz.

Technologia wdroży Rc500s

Duża przysłona f / 1,6, wysoka wydajność przy słabym oświetleniu
Duża przysłona odzwierciedla ilość światła padającego na czujnik podczas fotografowania. Im większa jest przysłona (tsmaller number f), tym więcej światła zostanie przechwycone w czujniku aparatu. W najszerszym zakresie, który jest o 66% większy niż konkurencja na rynku, kamery DOD produkują najostrzejszy obraz.

Rc500 przednie i tylne f / 1.6

6G ostrego szkła
6-elementowy ostry obiektyw, wykonany z sześciu warstw szkła, zapewnia oszałamiający, czysty i niezakłócony obraz

Rc500s 6g szkła sosovka

Szeroki kąt widzenia 145 °
Odbieranie obrazu przy dużym kącie widzenia 145 ° w celu zapewnienia optymalnego pokrycia i przejrzystości. Przednia kamera jest wyposażona w bardzo szerokokątny obiektyw, który zwiększa zakres nagrywania, ponieważ panoramiczny widok z przodu pojazdu przechwytuje wszystkie strony bez zniekształceń (więc nie zniekształcony obraz).

Szerokokątny Rc500s

Regulowany kołowy filtr polaryzacyjny - skutecznie redukuje odbite światło
Regulowany filtr eliminuje oślepianie przedniej szyby, a jednocześnie zwiększa nasycenie. Zmniejsza niepożądane odbicia i nadmierne ekspozycje lub efekty polaryzacji, zapewniając najwyższą jakość obrazu i ochronę obiektywu.

Filtr polaryzacyjny kołowy Rc500s

Połączenie WiFi - zdalne przeglądanie za pomocą bezpłatnej aplikacji
Nie musisz już czekać, jeśli chcesz odtworzyć ekscytujące chwile. Wystarczy przesłać lub wizualizować pliki z włożonej karty pamięci w aparacie bezpośrednio do smartfona / tabletu za pośrednictwem DOD APP.

Połączenie Rc500s wifi

Nadzór parkingowy
Będziesz zadowolony z tego nadzoru parkingowego nawet po zaparkowaniu i opuszczaniu samochodu. Ulepszony tryb parkowania , który automatycznie uruchamia się po 10 minutach od opuszczenia pojazdu. Kiedy kontynuujesz jazdę, aparat przełącza się w tryb nagrywania w pętli. Dzięki czujnikowi SONY STARVIS można cieszyć się rewolucyjną wizją nocy przedniej kamery, nawet w całkowitej ciemności.

Nadzór parkingowy Rc500s

W przypadku wykrycia ruchu kamery przedniej lub tylnej lub podczas awarii rozpoczyna się nagrywanie wideo i blokuje plik. Kamera rozpoczyna nagrywanie przez 15 sekund przed wykryciem ruchu lub uderzeniem, co zapewnia, że ​​będziesz miał informację o tym, co się stało od początku do końca. Warunkiem jest, że aparat musi być zasilany akumulatorem samochodowym za pomocą zestawu przewodów do stałej instalacji w pojeździe DOD DP4.

Możesz sprawdzić, jak ulepszony tryb parkowania działa tu w tym filmie:

Procesor GPS z prędkością 10 Hz
Zintegrowany z najszybszym GPS prędkości 10 Hz, rejestrując dokładniejsze dane o położeniu i prędkości pojazdu. Umożliwia nagranie trasy na mapie podczas oglądania filmów w odtwarzaczu DOD.

Procesor Rc500s gps

DOD GPS Player V2.0
Nowa wersja DOD GPS Player 2.0 z ulepszonym interfejsem użytkownika jest jeszcze lepsza. Wyświetla nagrania wideo w formacie FULL HD z danymi w czasie rzeczywistym, takie jak szybkość pojazdu, współrzędne GPS, przeciążenie. Połączenie z internetem wskazuje aktualną lokalizację pojazdu na mapach Google.

Rc500s dod phoravac

Wykrywanie radaru prędkości
System przypomina, że ​​jesteś w pobliżu miejsca z ograniczeniem prędkości i gdzie można umieścić radar, dzięki czemu można spowolnić. Unikaj pułapek i zawsze pod kontrolą.
* Obecnie system obsługuje następujące kraje: USA, CA, UK, NO, PL, NL, BE, AU.


Synchronizacja czasu i daty
Automatyczna kalibracja czasu, niezależna od ręcznej regulacji czasu. Dzięki wbudowanemu procesorowi GPS o szybkości 10 x szybkość można dokładnie skalibrować czas lokalny i automatycznie zapisywać go w pamięci aparatu.


Ochrona czujników G przed uderzeniem
W razie wypadku, awaryjnego hamowania lub wychylenia samochodu, automatycznie chroni wszystkie zapisane i aktualne dane. Dzięki tej funkcji pliki nie zostaną usunięte lub zastąpione, nawet podczas nagrywania w pętli czasowej.

Ręczna blokada plików - ochrona SOS
W sytuacjach awaryjnych umożliwia użytkownikom ochronę istniejącego pliku przez długie naciśnięcie przycisku "SOS", który przechowuje plik z pętli zapisu i chroni przed nadpisaniem innych plików.

Automatyczne nagrywanie i wyłączanie
Po uruchomieniu pojazdu aparat automatycznie rozpocznie nagrywanie. Po wyłączeniu silnika aparat wyłącza się automatycznie, nie naciskając żadnego przycisku.

Nagrywanie pętli - nagrywanie cykliczne
Gdy przestrzeń na włożonej karcie microSD jest pełna, może ona automatycznie zastąpić starsze pliki nowymi, więc pliki są stale usuwane.

Obsługuje 128GB kart Micro SD
4x wyższa kompatybilność pamięci w porównaniu do starszych modeli aparatów fotograficznych, obsługuje do 128 GB pamięci Micro SD z ponad 18 godzin nagrywania.

Specyfikacja produktu:

Rozdzielczość wideo: przednia kamera: 1920x1080 @ 30 klatek na sekundę, tył 1920x1080 @ 30 kl./sek
Czujnik: czujnik SONY STARVIS CMOS
Obiektyw szerokokątny: 145 °
Szerokokątny tylny obiektyw: 140 °
Otwór przedni: f / 1,6
Otwór tylny: f / 1.6
Czułość ISO: do ISO 12800
Format wideo: MOV
Nośnik: Micro SDHC / SDXC klasa 10 (do 128 GB)
Dźwięk: mikrofon i mono głośnik (w zestawie)
Bateria: super kondensator
Moc wejściowa: 5V 1,5A
Wymiary aparatu przedniego: 122 (D) * 35,8 (W) * 60,6 (V) mm
Wymiary tylnej kamery: 75,2 (D) * 26 (W) * 38,8 (V) mm
Waga aparatu przedniego: 120g
Tylna masa kamery: 41 g
Temperatura pracy -20 ° C ~ 65 ° C, (-4 ° F ~ 149 ° F)

Dostarczane akcesoria:

1x kamera samochodowa Profi DOD RC500S z uchwytem na kleje
1x Tylna kamera z uchwytem na kleje
1x filtr CPL
1x ładowarka samochodowa 12-24V (4M przedłużacz)
1x Przewód połączeniowy do tylnej kamery (5M)
1x Zestaw kleje do uchwytu kamery
1x podręcznik

Akcesoria Rc500s

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (3)

99%