Kamera samochodowa z śledzeniem GPS LIVE PROFIO Tracking Cam X1 - podwójny obiektyw + 3G WiFi

Kod: 14-029
U$328.90 Cena netto: U$274.08
w magazynie Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
+

Kamera samochodowa PROFIO Tracking Cam X1 jako pierwsza na świecie oferuje śledzenie pojazdów GPS online za pośrednictwem aplikacji mobilnej, a także "na żywo" widok rzeczywistej jazdy.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Kamera samochodowa PROFIO Tracking Cam X1 jako pierwsza na świecie oferuje śledzenie pojazdów GPS online za pośrednictwem aplikacji mobilnej, a także "na żywo" widok rzeczywistej jazdy. Jest to kamera z dwoma samochodami (przednia i wewnętrzna), w której przedni aparat ma rozdzielczość Full HD 1920 x 1080 pikseli przy 30 klatkach na sekundę z kątem 140 stopni i obsługą 3G WiFi . Obrazy są przechowywane na obsługiwanej karcie pamięci micro SD o pojemności do 32 GB . Korpus aparatu wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu jest odporny na wysokie temperatury lub ekstremalne zimno .

Profio Tracking CAM X1 to idealny i wyrafinowany sposób na zwiększenie bezpieczeństwa Twojego samochodu poprzez stały monitoring lub kompleksowe rozwiązanie dla firm do monitorowania parku pojazdów.

Po włożeniu karty SIM do kamery, utworzy punkt dostępu 3G WiFi (musisz mieć aktywowane usługi danych na karcie SIM) i możesz cieszyć się surfowaniem po Internecie w dowolnym miejscu i czasie . Możesz oglądać wideo na żywo z kamery za pośrednictwem ogólnodostępnej aplikacji mobilnej (obsługa Android / iOS ) o nazwie " Car Matrix ". Dzięki tej aplikacji możliwe jest również śledzenie pozycji GPS online pojazdu na mapie. Zestaw okablowania jest przeznaczony do bezpośredniego podłączenia do skrzynki bezpieczników 12/24 V, umożliwiając stałe zasilanie kamery samochodowej. Zaletą jest podwójny obiektyw, który zapewnia zapis przedniej lub tylnej (wewnętrznej) kamery, w tym dźwięku (można również wyłączyć nagrywanie dźwięku). Kamera wewnętrzna ma zdolność widzenia nocnego w podczerwieni, która może oświetlać całą przestrzeń pojazdu w nocy.

samochodowy dvr z śledzeniem na żywo GPS

Dzięki aplikacji na telefonie komórkowym lub tablecie możesz połączyć się z samochodem.
Mapa wyświetla aktualną lokalizację z czasem, prędkością i współrzędnymi GPS. Aplikacja obsługuje także podgląd na żywo.

kamera samochodowa monitorująca na żywo GPS

Skorzystaj z darmowej usługi śledzenia GPS bezpośrednio za pomocą interfejsu internetowego www.car-matrix.com

Nie ma potrzeby instalowania żadnego oprogramowania. Wszystko jest dostępne za pośrednictwem Internetu z przeglądarki na pulpicie, laptopie, tablecie lub telefonie komórkowym. Podstawową funkcją jest śledzenie pojazdu mechanicznego, czy to samochodu, czy ciężarówki. Jeśli pojazd jest w trybie online, zobaczysz jego bieżącą lokalizację na mapie i będziesz mógł dalej śledzić trasę. Jeśli jest offline, wyświetli się jego ostatnia znana lokalizacja. Każdy pojazd ma swój własny numer identyfikacyjny po rejestracji, a przy użyciu tego identyfikatora można znaleźć zapisy jazdy w historii jazdy. Po uruchomieniu zarchiwizowanej jazdy zobaczysz ruch na mapie. W szczegółowym harmonogramie możesz zobaczyć, o której godzinie i pod jakim adresem znajdował się dokładnie ten pojazd. Poszczególne przystanki pojazdu są oznaczone czerwoną flagą na mapie i zawierają informacje o tym, jak długo pojazd był zaparkowany w tym miejscu. Możesz wyeksportować plik w formacie Excel z jazdy, w której możesz znaleźć dokładny czas i lokalizację pojazdu.

Funkcja GEO FENCE umożliwia wysłanie powiadomienia e-mailem po opuszczeniu oznaczonego miejsca (jeśli kierowca pojazdu przypadkowo opuści zaplanowaną trasę)

śledzenie kamery na żywo
Kliknij, aby powiększyć obraz

Bardzo interesująca jest funkcja LISTEN & TALK, dzięki czemu można bezpośrednio usłyszeć i porozmawiać z ekipą samochodową poprzez wbudowane głośniki w kamerze

kamera samochodowa z 3G

6 szklanych soczewek w obiektywie

Materiały wysokotemperaturowe odporne na różne warunki jazdy. Sześciowarstwowe soczewki szklane zapewniają wysoką rozdzielczość zdjęć z doskonałą równowagą kolorów podczas jazdy w dzień iw nocy.

kamera samochodowa profio x1

Jakość wideo FULL HD 1080

Kamera PROFIO Tracking Cam X1 zapewnia doskonałe możliwości obrazu. Strzały zostaną uchwycone z dużą jasnością. Wszystko, co zrobione przez tę kamerę, zostanie przeniesione na płynne i niesamowite filmy.

rozdzielczość kamery wideo profio

Obsługa funkcji WDR

PROFIO Tracking Cam X1 obsługuje funkcję WDR. WDR jest najnowocześniejszą technologią zastosowaną w kamerze, niezależnie od tego, czy otoczenie jest zbyt jasne czy ciemne, obraz aparatu jest zawsze czysty i jasny.
profio funkcja WDR

Pełne pokrycie 3 pasów dzięki obiektywowi szerokokątnemu 140 °

W celu zmniejszenia punktów ślepych, PROFIO Tracking Cam X1 wykorzystuje soczewkę szerokokątną o kącie 140 °, która wygodnie uchwyci 3 ścieżki jezdne na drodze.
Kamera samochodowa Profio Tracking krzywka X1 kąt widzenia

Inteligentny układ Mediatek

Kamera Profi Tracking Cam X1 wyposażona jest w wydajny układ MTK6580, który zapewnia niskie zużycie energii, zapewniając szybką, wydajną i stabilną pracę kamery.

Profi Tracking krzywka X1 potężny układ

Szybka transmisja danych 3G

Model kamery PROFIO Tracking Cam X1 obsługuje szybką transmisję danych WCDMA 3G, która może osiągnąć prędkość do 7,2MB / s. Transfer danych 3G jest prawie 43 razy szybszy niż przestarzała sieć 2G.
Profio Tracking cam X1 3G network

Wibracyjny alarm przeciwkradzieżowy

Urządzenie przechodzi w tryb ochrony pojazdu po 5 minutach od zatrzymania silnika pojazdu. Jeśli czujniki aparatu wychwytują wibracje w pojeździe, włącza się alarm i powiadamia o powiadomieniu za pośrednictwem aplikacji na smartfony.

Śledzenie drgań kamery krzywki Profio x1

Nagrywanie w pętli

Zapisy wideo są przechowywane na włożonej karcie micro SD po 3 minutach. Gdy karta pamięci jest pełna, najstarsze nagrania zostaną zastąpione najnowszymi zapisami do przechwytywania rzeczywistych obrazów. Zapewnia to ciągłe nagrywanie w pętli.

kamera samochodowa profio x1

Wbudowany czujnik G

W przypadku nagłego hamowania lub uderzenia czujnik G ocenia taką sytuację jako poważną i rozpoczyna automatyczne zapisywanie zapisu. Następnie blokuje przechwycone wideo przed nadpisaniem, więc nie zostanie nadpisany, nawet jeśli karta pamięci SD jest pełna.

Kamera Profio w samochodzie g-sensor

Dane techniczne:

Model: PROFIO Tracking Cam X1
Procesor: ARM Cortex A7 Quad-Core 1,3GHz
System operacyjny: Android 5.1
Pamięć flash: eMMC Flash 8GB
Pamięć RAM: DDR3L 1 GB Częstotliwość 533 MHz
GPS: GSM i WCDMA, GSM 1800/1900, HSPA + (21 Mb / s) EDGE GPRS
Przednia kamera o rozdzielczości wideo: Full HD 1080p z 30 fps, kodowanie H.264, regulowany kąt fotografowania FOV (D) 140 °
Kamera wewnętrzna o rozdzielczości wideo: 640 * 480px
Wi-Fi: 802,11 b / g / n, częstotliwość 2,4 GHz, hotspot
Zdalne śledzenie: PC i App - Oprogramowanie na PC: www.car-matrix.com , aplikacja mobilna: CarMatrix
Oglądanie na żywo: Obie aparaty za pośrednictwem APP
G-Sensor: Tak
Mikrofon: Tak
Wbudowane głośniki: Tak
Obsługuje micro SD: do 32 GB
Zasilanie: 10V - 36V
Wymiary kamery: 85 (L) * 55 (W) * 50 (H) mm
Waga kamery: 135 g
Temperatura pracy -20 ° C ~ 65 ° C, (-4 ° F ~ 149 ° F)

Zawartość Paczki:

1x Kamera samochodowa PROFIO Kamera śledząca X1
1x Zestaw kabli do bezpośredniego podłączenia do skrzynki bezpieczników 12V / 24V - (długość 2 metry)
1x Uchwyt
1x Etykieta samoprzylepna 3M
1x instrukcja

zawartość pakietu kamery Profio - Eagle Eye

elektronika profio Kamera Tracking X1 to lepszy produkt nowej marki PROFIO ELECTRONICS , która ściśle specjalizuje się w opracowywaniu i produkcji innowacyjnych aparatów fotograficznych, które nadają nowy wymiar codziennemu użytkowaniu.

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen