Sprawa akcesoriów do kamer sportowych - OSA PACK Lite

Kod: 16-113
U$75.90 U$53.90 Cena netto: U$44.92
w magazynie Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
+

OSA PACK Lite - obudowa pełen akcesoriów kamery sportowej zawiera najczęściej używane zestawy do kamer działania.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

OSA PACK LITE to podstawowa sprawa z dodatkami, który zawiera wszystko, czego potrzeba do kamery sportowej akcesoria nadają się do szerokiej gamy kamer sportowych OSA -.. Uniwersalne kompatybilne akcesoria do kamer sportowych marek jak GoPro, Xiaomi SJCAM, Muvi, LAmax AEE Magicam, Niceboy i wiele innych.

Poszczególne elementy wyposażenia są umieszczone w solidnej walizce, która chroni wyposażenie przed uszkodzeniem. Idealny jako akcesoria GoPro, akcesoria SJcam, akcesoria Xiaomi, LAmax, Magicam, Niceboy, Muvi i innych.

Futerał na aparat i akcesoria

Walizka z OSA marki służy do bezpiecznego przenoszenia i przechowywania aparatów i akcesoriów sportowych. Dzięki sprytnemu rozmieszczeniu poszczególnych przegródek w pudełku, można szybko i łatwo znaleźć akcesoria do aparatów, które potrzebujesz.

Sport Kamery Akcesoria

Film promocyjny - wyposażony w różne akcesoria zawarte w pakiecie

1. Floaty Bobber - Pływający uchwyt w ręce

Pływający uchwyt pod ręką nadaje się do montażu kamery sportowej w warunkach, kiedy strzelać obrazy wodzie lub w wodzie. Aparat wyposażony jest w górnej części wspornika za pomocą śruby mocującej. Uchwyt jest także pływak, więc jeśli aparat wpada do wody, będzie unosić się na powierzchni. Uchwyt może być dołączony do strony za pomocą oczka.

Pływający uchwyt w dłoni

2. Kierownik Strap - do montażu kamery na głowie

Nadaje się do montażu kamery sportowej na głowie, jeśli chcesz mieć wolne ręce i strzelać prawdziwe, co widzisz. Pasek wykonany jest z elastycznego materiału i posiada klips, za pomocą którego można regulować paski do pomiaru. Na aparat jest przymocowany do przedniej części łącznika za pomocą śruby zaciskowej.

Reflektor do mocowania aparatu na głowicy

3. Chest Mount - Uchwyt kamery na piersi

Dzięki temu systemowi taśm można podłączyć aparat sportowych na klatce piersiowej. Ramiączka wykonane są z elastycznego materiału i przy użyciu wielu klipów można ustawić je zmierzyć. Góra jest zainstalowany na piersi bardzo szybko dzięki zatrzasnąć klamrę. Uchwyt ma szyny, w których mogą być dołączone niezbędne przejściówki a następnie sport aparatu.

Uchwyt na piersi

4. Przyssawka

Posiadacz ma przyssawkę, które mogą być dołączone do różnych gładkich powierzchniach, takich jak na szybie, drzwi samochodu, lub na różnych innych powierzchniach. Uchwyt posiada dwa ruchome stawy, które mogą być dostosowane do wymaganego położenia poziomo i pionowo. W górnej części przedłużenia można podłączyć aparat sportowy.

mocowanie przyssawka


Zawartość opakowania akcesoriów skrzynkowych O31:

1x Futerał - futerał
1x Floaty Bobber - Floating wspornik pod ręką
1x Głowa Pasek - Pasek Głowica do mocowania aparatu na głowie
1x Pierś Góra - Kamera do montażu na piersi
1x Przyssawka - Przyssawka do montażu

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen