Sprzedaż hurtowa

Sprzedaż hurtowa

Jeśli chcesz kupić od nas towar w cenach hurtowych, musisz być zarejestrowany w naszym sklepie internetowym. Zarejestrujesz się bez trudu, klikając na ten link - http://www.cool-mania.pl/user/registration

Aby uzgodnić warunki współpracy hurtowej (minimalna ilość zakupu, częstotliwość odbioru, wysokość rabatu hurtowego, itp.), należy skontaktować się z nami drogą mailową pod adresem: info@cool-mania.eu.

Gdy twoje konto hurtowe zostanie aktywowane, uzyskasz dostęp do cen hurtowych, co oznacza, że łączna cena twojego zamówienia zostanie automatycznie obniżona, w zależności od wysokości uzgodnionego rabatu hurtowego.

Jesteś właścicielem sklepu internetowego lub stacjonarnego?

Jeśli jesteś właścicielem klasycznego sklepu lub sklepu internetowego i chciałbyś poszerzyć swój asortyment o produkty z naszej oferty, prosimy o kontakt drogą mailową pod adresem: info@cool-mania.eu. Oprócz szerokiej gamy produktów możemy zagwarantować krótkie terminy dostaw, fachowe doradztwo i profesjonalne podejście przy zakupie.

Chcesz napisać recenzję naszego sklepu i uzyskać korzyści finansowe?

Jesteś zainteresowany naszymi produktami? Jesteś dziennikarzem, redaktorem, prowadzisz bloga osobistego lub jesteś aktywny na forach internetowych? Jeśli chcesz napisać artykuł o naszym asortymencie lub sklepie, albo promować wybrane produkty, dostarczymy ci wszystkie niezbędne materiały PR (zdjęcia, artykuły, itp.). Zostaniesz wynagrodzony zgodnie z ustalonym budżetem.


Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami drogą mailową pod adresem: info@cool-mania.eu.

Jesteś właścicielem strony internetowej i chcesz uzyskać dodatkowy dochód?

Czy jesteś właścicielem witryny i chcesz nas wesprzeć, wyświetlając na swojej stronie nasze banery reklamowe lub inne materiały promocyjne? Wystarczy, że napiszesz do nas, jaką przestrzenią reklamową dysponujesz, a na pewno się z tobą skontaktujemy, by uzgodnić warunki.

Chętnie podejmiemy współpracę w postaci wymiany linków URL, obrazków lub banerów z witrynami o podobnej tematyce.

W celu uzyskania dalszych informacji skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty e-mail pod adresem: info@cool-mania.eu lub telefonicznie: + 421 907 211 712.

 

Adres firmy i dane rozliczeniowe:

Media Leaders s.r.o.
Dlha 4
974 05 Bańska Bystrzyca
Słowacja

REGON: 46 406 999
NIP: SK202 336 8787