Indoor Full HD Aparat zabezpieczeń IP iCare FHD - 8 diod IR wih awaryjnego pilotem i wykrywania twarzy

Kod: 52-004
1 445,00 zł 945,00 zł Cena netto: 787,50 zł
w magazynie Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
+

Indoor Full HD Aparat zabezpieczeń IP iCare FHD - 8 diod IR wih awaryjnego pilotem i wykrywania twarzy.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Kryty Pełna kamera HD zabezpieczeń IP iCare FHD. - 8 IR LED z awaryjnego pilotem i wykrywania twarzy Posiada wbudowany dwukierunkowe audio i wideo w jakości HD, co pozwala na wykorzystanie go jako kamery bezpieczeństwa w domu, niani lub interaktywne kamery PET dla zwierząt domowych. Funkcja wykrywania twarzy pozwala aparat rozpoznawania ludzkiej twarzy. Gdy zostanie wykryty ruch, kamera uruchomi alarm i wysyła powiadomienie ze zdjęciem. Następnie aparat próbuje wykryć twarz, a kiedy udaje się, to wyśle ​​obraz twarzy człowieka. Urządzenie wykrywa tylko ludzką twarz. To nie reaguje na zwierzęta lub innych obiektów nieożywionych.

Detekcja ruchu jest również wspierany z funkcją śledzenia osobę lub osoby w kąta widzenia kamery. Serwomotor pozwala na automatyczne obracanie i śledzić ruch wykrytego użytkownika. Urządzenie jest również wyposażone w pilota zdalnego sterowania, który jest używany, aby uruchomić system alarmowy wideo. Po naciśnięciu przycisku, raport przyjdzie do telefonu komórkowego, to system alarmowy film został uaktywniony (jeśli osoba taka jest w zasięgu wzroku soczewki a jeśli jest w bazie danych, więc urządzenie rozpoznaje twarz i wyśle ​​informację o tym, kto to jest). Następnie można rozpocząć transmisję na żywo oraz komunikować się z osobą poprzez dwukierunkowe audio, aby dowiedzieć się, co się stało. Funkcja ta jest przydatna, gdy opiekę nad osobami starszymi lub chorymi.

Główna kamera IP Full HD FHD a kąt 360

Aparat dysponuje z nocy IR wzroku 8IR LED, czujnik ruchu PIR i dwa czujniki dźwięku. Dzięki transmisji na żywo można skorzystać nawet 4-krotny zoom cyfrowy. Jest to samoinstalującego system zabezpieczeń, który jest przeznaczony do użytku wewnątrz pomieszczeń. Kamera jest przeznaczona przede wszystkim dla gospodarstw domowych, w celu monitorowania domu, mieszkania, dzieci i zwierzęta, ale może być również używany w biurze lub w innym miejscu, w którym chcesz mieć przegląd tego, co się dzieje. Instalacja jest bardzo prosta. Po pobraniu aplikacji Amaryllo przy wsparciu System operacyjny Android oraz iOS z Google Play poprowadzi Cię przez proces instalacji kamery IP.

Aplikacja zawiera różne konfigurację czujnika pozwalający na ustawienie kamery IP w zależności od potrzeb. Dzięki aplikacji to urządzenie połączone z routerem WiFi, a system bezpieczeństwa jest aktywna. Aparat zapamiętuje do 4 różnych sieciach WiFi, więc to nie jest problem z przeniesieniem i zmienić miejsce pracy. Istnieje możliwość podłączenia innych kamer z Amaryllo do aplikacji. Będziesz zapewniły kilka pokoi i można przełączać się między kamerami.

aparatu bezpieczeństwa z pilotem i Full HD IR

Kompletny komunikacja odbywa się za pośrednictwem niepodważalną szyfrowaniem 256-bitowym. Jakość, bezpieczeństwo i szybkość transmisji obrazu i dźwięku jest zatem na najwyższym poziomie. Dzięki aplikacji można oglądać na żywo transmisję z kamery w 1920x1080 rozdzielczości HD. Kiedy zniekształcenie dźwięku sensor lub ruchu, aparat uruchamia przenikliwy alarm włącza się jasne oświetlenie LED, a otrzymasz powiadomienie o wiadomości i obrazu za pomocą aplikacji do telefonu komórkowego. Można rozpocząć transmisję na żywo, aby zobaczyć co się dzieje. Po ustawieniu można zapisać filmy lub zdjęcia na karcie pamięci wbudowanym 32GB. Dwukierunkowe audio pozwala komunikować się zdalnie. Kamera posiada wbudowany silnik, który pozwala przenieść się do 360 ° pozwala na monitorowanie całego pomieszczenia, w którym zainstalowany jest aparat. Opcjonalna funkcja, która poprawia jakość obrazu jest kompensacja podświetlenia.

Kamera FHD kamera IP do domu alarm

Aparat bezpieczeństwa Home IP jest stale zasilany poprzez USB i micro adapter AC / DC. Zużycie energii jest minimalne tylko 2A / 5V, więc w razie potrzeby można zasilać go przez POWERBANK w miejscach gdzie nie ma dostępu do sieci elektrycznej. Firma Amaryllo oferuje możliwość regulacji zewnętrznej pamięci masowej na swoich serwerach. Oferuje on bezpłatną przechowalnię 3-dniowy filmów alarmowych. Każdy alarm jest rejestrowane w 10-sekundowej długości i zapisane na pamięci zewnętrznej. To wystarczy, aby dowiedzieć się, co się stało i mieć dowody wideo. Amaryllo oferuje również możliwość aktywowania 30-dniowy lub 365-dniową usługę, która zapewnia zewnętrznego miejsca na swoich serwerach dla filmów i zdjęć. W zestawie znajdują się dodatkowe funkcje. Pakiet może być testowany w 30-dniowej wersji próbnej. Aktywacja usługi jest w czterech prostych krokach przy użyciu dołączonej instrukcji i kod QR. Ta usługa świadczona przez Amaryllo jest naładowany. Google oferuje bezpłatnej przestrzeni dyskowej 15 GB i można go podłączyć za pośrednictwem aplikacji i konta Google.

Bermudian cechy

Cechy:

plus Bezprzewodowa kamera IP z IR Bezpieczeństwo Night Vision
plus Wykrywanie twarzy i śledzenie wykrytego osoby
plus Czujnik PIR i 2x audio z dwukierunkowej transmisji dźwięku
plus Korzystanie z kart microSD do 32GB
plus Pilot zdalnego sterowania, aby uruchomić system alarmowy
plus Wysyła powiadomienia o zakłócenia w telefonie komórkowym

Dane techniczne:

Przetwornik obrazu 1 / 2,7 "CMOS
Rozdzielczość: 1920x1080 Full HD 30fps, 720P, 480P, 360P
Zoom cyfrowy: 4x
Kąt kamery przez obracanie kamery: 360 °
Kompresja wideo: H.264, MJPEG
Karty microSD o pojemności do 32 GB: Pamięć
Video Security: 256-bitowe szyfrowanie
Protokoły sieciowe: TCP / IP, UDP / IP, HTTP / HTTPS, FTP, DHCP, NTP, WPS
Wbudowany mikrofon: Tak
Wykrywanie twarzy: tak (śledzenie wykrytych twarzach ludzi baza)
Czujnik ruchu: Czujnik ruchu PIR
Czujnik dźwięku: 2x czujnik dźwięku
Audio: wbudowany mikrofon dwukierunkowy
Wysyła informację do urządzenia, wiadomości i zdjęć: Tak
IR noktowizor: 8x IR LED
Moc: 2A / zasilacz 5V ze złączem USB
Zasilanie rezerwowe: podłączenie poprzez POWERBANK
System operacyjny: iOS 7 i wyżej, Android 4.1 i wyżej
WiFi: Wi-Fi 802.11 b / g / n
Wymiary: 80x80x80 mm
Temperatura pracy: 0-35 ° C
Waga: 222 gramów


Zawartość:

1x Home IP Security Camera
Kabel USB 1x Micro
Adapter 1x AC / DC
1x Pilot
1x Instrukcja

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen