Monitoring IP kamery HD do użytku domowego ICAM Plus - 8 + IR LED kąt obrotowy widzenia 360 °

Kod: 52-003
1 245,00 zł 745,00 zł Cena netto: 620,85 zł
w magazynie Produkty są dostępne w magazynie. Oczekiwana dostawa w ciągu 2-3 dni roboczych.
Tak! Wysyłamy do US
Cards
Bank
Cards
+

Monitoring IP kamery HD do użytku domowego ICAM Plus - 8 + IR LED kąt obrotowy widzenia 360 °, posiada szeroki zakres zastosowań.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Monitoring kamery HD IP do użytku domowego ICAM Plus - 8 IR LED + kąt obrotowy widzenia 360 °, posiada szeroki zakres zastosowań Aparat dysponuje z nocnego IR wizji do odległości 5m, PIR czujnik ruchu i dwoma czujnikami dźwiękowymi.. posiada wbudowany dwukierunkowe audio oraz video streaming jest w jakości HD, która pozwala używać go jako niania lub interaktywnej kamery PET dla zwierząt domowych. Podczas transmisji na żywo można użyć 4-krotny zoom cyfrowy. Jest to samoinstalującego system zabezpieczeń, który jest przeznaczony do użytku wewnątrz pomieszczeń. Kamera jest przeznaczona głównie dla gospodarstw domowych, w celu monitorowania domu, mieszkania, dzieci i zwierzęta, ale może być również używany w biurze lub w dowolnym innym miejscu, gdzie chcesz mieć przegląd tego, co się dzieje.

Główna kąt kamery IP oraz 360

Instalacja jest bardzo prosta. Po pobraniu aplikacji Amaryllo przy wsparciu systemu operacyjnego Android i iOS z Google Play Poprowadzi Cię przez proces instalacji kamery IP. Aplikacja zawiera różne konfigurację czujnika pozwalający na ustawienie kamery IP w zależności od potrzeb. Dzięki aplikacji to urządzenie połączone z routerem WiFi, a system bezpieczeństwa jest aktywna. Aparat zapamiętuje do 4 różnych sieciach WiFi, więc to nie jest problem z przeniesieniem i zmienić miejsce pracy. Istnieje możliwość podłączenia innych kamer z Amaryllo do aplikacji. Będziesz zapewniły kilka pokoi i można przełączać się między kamerami.

Kąt widzenia kamery IP oraz 360 domu

Kompletny komunikacja odbywa się za pośrednictwem niepodważalną szyfrowaniem 256-bitowym. Jakość, bezpieczeństwo i szybkość transmisji obrazu i dźwięku jest zatem na najwyższym poziomie. Dzięki aplikacji można oglądać na żywo transmisję z kamery w 1280x720 rozdzielczości HD. Kiedy zniekształcenie dźwięku sensor lub ruchu, aparat uruchamia przenikliwy alarm włącza się jasne oświetlenie LED, a otrzymasz powiadomienie o wiadomości i obrazu za pomocą aplikacji do telefonu komórkowego. Można rozpocząć transmisję na żywo, aby zobaczyć co się dzieje. Po ustawieniu można zapisać filmy lub zdjęcia z wbudowanym 32GB pamięci. Dwukierunkowe audio pozwala komunikować się zdalnie. Kamera posiada wbudowany silnik, który pozwala przenieść się do 360 ° pozwala na monitorowanie całego pomieszczenia, w którym zainstalowany jest aparat. Opcjonalna funkcja, która poprawia jakość obrazu jest kompensacja podświetlenia.

home monitoring kamera IP oraz zwierzęta

Aparat bezpieczeństwa Home IP jest stale zasilany poprzez USB i micro adapter AC / DC. Zużycie energii jest minimalne tylko 2A / 5V, więc w razie potrzeby można zasilać go przez POWERBANK w miejscach gdzie nie ma dostępu do sieci elektrycznej. Firma Amaryllo oferuje możliwość regulacji zewnętrznej pamięci masowej na swoich serwerach. Oferuje on bezpłatną przechowalnię 3-dniowy filmów alarmowych. Każdy alarm jest rejestrowane w 10-sekundowej długości i zapisane na pamięci zewnętrznej. To wystarczy, aby dowiedzieć się, co się stało i mieć dowody wideo. Amaryllo oferuje również możliwość aktywowania 30-dniowy lub 365-dniową usługę, która zapewnia zewnętrznego miejsca na swoich serwerach dla filmów i zdjęć. W zestawie znajdują się dodatkowe funkcje. Pakiet może być testowany w 30-dniowej wersji próbnej. Aktywacja usługi jest w czterech prostych krokach przy użyciu dołączonej instrukcji i kod QR. Ta usługa świadczona przez Amaryllo jest naładowany. Google oferuje bezpłatnej przestrzeni dyskowej 15 GB i można go podłączyć za pośrednictwem aplikacji i konta Google.

Bermudian cechy

Cechy:

plus Bezprzewodowa kamera IP z IR Bezpieczeństwo Night Vision
plus Kąt widzenia do 360 °
plus Czujnik PIR i 2x audio z dwukierunkowej transmisji dźwięku
plus Korzystanie z kart microSD do 32GB
plus Wsparcie dla systemu operacyjnego Android i iOS
plus Wysyła powiadomienia o zakłócenia w telefonie komórkowym

Dane techniczne:

Matryca: 1/4 "CMOS
Rozdzielczość: 1280x720 HD 30fps 720P / 480P, 360P
Zoom cyfrowy: 4x
Kąt kamery przez obracanie kamery: 360 °
Kompresja wideo: H.264, MJPEG
karty microSD do 32GB: Pamięć
Video Security 256-bitowe szyfrowanie
Protokoły sieciowe: TCP / IP, UDP / IP, HTTP / HTTPS, FTP, DHCP, NTP, WPS
Wbudowany mikrofon: Tak
Czujnik ruchu: Czujnik ruchu PIR
Czujnik dźwięku: 2x czujnik dźwięku
Audio: wbudowany mikrofon dwukierunkowy
Wysyłanie powiadomień do urządzenia wiadomości i zdjęć: Tak
IR noktowizor: 8x IR LED
Zasilanie: 2A / 5V ze złączem USB
Zasilanie rezerwowe: podłączenie poprzez POWERBANK
System operacyjny: iOS 7 i wyżej, Android 4.1 i wyżej
WiFi: Wi-Fi 802.11 b / g / n
Wymiary: 80x80x80 mm
Temperatura pracy: 0-35 ° C
Waga: 222 gramów

Zawartość:

1x Home IP Security Camera
Kabel USB 1x Micro
Adapter 1x AC / DC
1x Instrukcja

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen