Lokalizator GPS OBD z monitoringiem głosowym z dokładnością do 10 metrów

Kod: 09-052
445,00 zł Cena netto: 370,85 zł
w magazynie Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
+

Lokalizator GPS OBD z monitorowaniem głosu z dokładnością do 10 metrów jest doskonałym urządzeniem do śledzenia i bezpieczeństwa pojazdów klasycznych i użytkowych.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Lokalizator GPS OBD z monitorowaniem głosu z dokładnością do 10 metrów jest doskonałym urządzeniem do śledzenia i bezpieczeństwa pojazdów klasycznych i użytkowych. Uzyskaj wszystkie potrzebne informacje o śledzeniu w czasie rzeczywistym i uzyskaj przegląd trasy i statusu pojazdu. Urządzenie OBD jest kompatybilne z większością pojazdów dostępnych na rynku od 2004 roku. Dzięki temu urządzeniu nie będziesz miał problemu z lokalizacją swojego pojazdu z wysoką precyzją, jednocześnie korzystając z funkcji słuchania, aby informować Cię o tym, co dzieje się wewnątrz pojazd.

Może być używany głównie do samochodów służbowych lub wypożyczalni samochodów. Urządzenie jest dostarczane z ogólnodostępną aplikacją "TrackSolid" (iOS, Android) na telefon komórkowy, dzięki której można śledzić bieżące położenie pojazdu, w którym znajduje się lokalizator, a także uzyskać ogólny przegląd alertów.

Lokalizator GPS OBD

Alarm rozłączenia

Urządzenie OBD ma standardowy interfejs, więc jego instalacja w pojeździe jest bardzo prosta. W przypadku, gdy nieautoryzowana osoba odłączy urządzenie ODB, zostaniesz natychmiast powiadomiony SMS-em na telefon komórkowy.

Lokalizator GPS OBD

Minimalne zużycie energii

Urządzenie jest wyposażone w wysokowydajny układ MTK2503D, który zapewnia bardzo niskie zużycie energii i dlatego nie ma negatywnego wpływu na akumulator w pojeździe.

Minimalne zużycie prądu

Nie wymaga instalacji

Instalacja jest bardzo prosta, wystarczy podłączyć lokalizator OBD do interfejsu pojazdu, a urządzenie jest aktywne. W większości pojazdów interfejs znajduje się pod kierownicą (patrz zdjęcie - obszar A).

Urządzenie OBD

Miniaturowa i kompaktowa konstrukcja

Jest to bardzo małe i lekkie urządzenie, które można trzymać w jednej ręce. Z tego powodu można go łatwo ukryć bezpośrednio w pojeździe, aby nie pozostawać poza zasięgiem wzroku innych.

Lokalizator kompaktowy OBD

Monitorowanie głosu

Po wysłaniu polecenia "Monitor" do urządzenia za pomocą wiadomości SMS urządzenie odpowie "OK", a następnie wybierze domyślny numer telefonu komórkowego SOS. Po otrzymaniu połączenia osoba na numerze SOS będzie mogła usłyszeć, co dzieje się wokół ładowarki samochodowej lub wnętrza pojazdu. Podczas słuchania urządzenie nie wytwarza żadnych sygnałów dźwiękowych i świetlnych, a zatem jest to całkowicie nieobserwowane słuchanie.

lokalizator GPS ze słuchaniem

Alarm przekroczenia prędkości

Jeśli pojazd porusza się z większą prędkością niż limit, urządzenie wyśle ​​wiadomość SMS na domyślny numer telefonu komórkowego.

lokalizator GPS z wykrywaniem prędkości samochodu

Alarm niskiego poziomu naładowania baterii

Kiedy bateria spadnie do 10%, urządzenie wyśle ​​ostrzeżenie SMS "Ostrzeżenie! Bateria jest niska, proszę naładować ją na czas!" do domyślnego numeru telefonu komórkowego SOS. Ładowarka samochodowa ma wbudowaną baterię litową o pojemności 130 mAh i dlatego może działać nawet po wyjęciu ze stacyjki.

lokalizator GPS z wykrywaniem stanu baterii

Zarządzanie flotą pojazdów

Jeśli posiadasz flotę pojazdów w swojej firmie, możesz śledzić je w tym samym czasie pod jednym kontem. Dzięki Tracksolid możesz śledzić do 10 000 pojazdów na raz.

Zarządzanie flotą GPS

Podwójne śledzenie GPS + LBS

Urządzenie OBD obsługuje lokalizację GPS i LBS. GPS służy do określania lokalizacji w terenie z odchyleniem do 10 metrów i jest zależny od uzyskania danych z satelitów. LBS służy do określania lokalizacji w pomieszczeniach z dokładnością mniejszą niż 50-150 metrów (w budynkach, pokojach, firmach), a śledzenie jest uzyskiwane z danych za pośrednictwem sieci GSM, więc ta funkcja może działać wszędzie w zasięgu sygnału ruchomego ( na przykład w piwnicy).

lokalizator GPS i Lbs

Cechy:

plus Urządzenie OBD z GPS
plus Kompaktowy i miniaturowy design
plus Słuchanie wnętrza pojazdu przez telefon
plus Zintegrowana bateria, która zapewnia jej funkcjonalność nawet po wyjęciu z zapalniczki
plus Pozycjonowanie z dokładnością mniejszą niż 10 metrów

Dane techniczne:

Antena: GPS / GSM / Bluetooth
Bateria: 50 mAh litu
Połączenie sieciowe: GSM / GPRS
Częstotliwość: GSM 900/1800 MHz
Napięcie robocze: 12 V DC
Temperatura pracy: -20 ~ 70 ° C w pojeździe
Zakres wilgotności: 5% - 95%
Wymiary: 47 mm x 24 mm x 31 mm
Waga: 30 g

Pakiet zawartości:

1x lokalizator GPS OBD
1x Podręcznik użytkownika

nieważne ogłoszenie

Dlaczego warto kupić technologię szpiegowską za pośrednictwem naszego e-sklepu?

Testujemy każdy nowy produkt w ciągu kilku tygodni, a po ostatecznej kontroli jest on uwzględniany w sprzedaży
Nasza oferta nie jest największa na rynku, ale oferujemy wyłącznie sprawdzone przez nas produkty - jakościowe i niezawodne produkty szpiegowskie
Nie jesteśmy najtańsi, ale nasi klienci są zadowolonymi klientami
Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży produktów szpiegowskich (kamer szpiegowskich, sprzętu szpiegowskiego) w ciągu 5 lat doświadczenia
Porady ekspertów w zakresie instalacji i regulacji produktów (telefonicznie lub pocztą elektroniczną)
Oferujemy 24 miesiące gwarancji na wszystkie produkty i bezpłatny zwrot w ciągu 14 dni od dostawy
Nasza współpraca nie kończy się na sprzedaży, oferujemy wykwalifikowaną obsługę klienta
W przypadku reklamacji staramy się skrócić czas przetwarzania do minimum (zwykle 7-14 dni). Jeżeli towary nie są funkcjonalne, rozwiązaniem jest wymiana na nowy element

UWAGA: Produkty konkurencyjne (o znacznie niższych kosztach), które można znaleźć, mogą mieć tę samą konstrukcję, ale wykorzystują komponenty niskiej jakości, takie jak wzmacniacze, baterie itp., Które skutkują niską ceną (tańszą) wersją produktu, więc mają znaczący wpływ na całkowitą jakość i żywotność. Na tej podstawie zalecamy naszym klientom rozważenie opłacalności inwestycji i zakupu zgodnie z tym faktem.

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (4)

100%
100%
OBD lokalizátor

Lokalizator GPS OBD z monitoringiem głosowym z dokładnością do 10 metrów

Precyzyjna lokalizacja
Dobra aplikacja
DUŻO funkcji
Musisz kupić licencję

Świetne dla mnie. Jak widać na zdjęciu, gniazdo obd mam pod kierownicą do samych stóp, więc jest całkowicie niewidoczne.Na pewno włożę go do kolejnych aut.

100%
Ján S.

Lokalizator GPS OBD z monitoringiem głosowym z dokładnością do 10 metrów

Szukałem lokalizatora GPS o mniejszych wymiarach, który mogę łatwo i dyskretnie umieścić w samochodzie mojego syna. Lokalizator OBD najbardziej mi pod tym względem odpowiada i mam wgląd w to, gdzie jest mój syn. Zasilany jest przez OBD bezpośrednio z akumulatora samochodowego i jest całkowicie schowany w gnieździe OBD. Wystarczy zainstalować aplikację, aby mieć dostęp do śledzenia samochodu online.
Dokładność lokalizacji
Małe wymiary
100%
Ján S.

Lokalizator GPS OBD z monitoringiem głosowym z dokładnością do 10 metrów

Szukałem lokalizatora GPS o mniejszych wymiarach, który mogę łatwo i dyskretnie umieścić w samochodzie mojego syna. Lokalizator OBD najbardziej mi pod tym względem odpowiada i mam wgląd w to, gdzie jest mój syn. Zasilany jest przez OBD bezpośrednio z akumulatora samochodowego i jest całkowicie schowany w gnieździe OBD. Wystarczy zainstalować aplikację, aby mieć dostęp do śledzenia samochodu online.
Dokładność lokalizacji
Małe wymiary
99%
jiří

Lokalizator GPS OBD

Naprawdę dokładna lokalizacja pojazdu, prosta instalacja i sterowanie. Lokalizacja jest wyświetlana naprawdę wyraźnie na komputerze. Mimo drobnych minusów, patrz poniżej, jest to doskonały lokalizator, który mogę polecić z czystym sumieniem
Nie wszystkie funkcje naprawdę działają. Np. wysłanie wiadomości o wyłączeniu silnika w ogóle nie działa, a wiadomość o uruchomieniu auta czasami przychodzi z godzinnym opóźnieniem.