Lokalizator pojazdów GPS lokalizator wodoodporny IP67 z magnesem + pojemność baterii 6000 mAh + monitorowanie głosu

Kod: 09-059
675,00 zł Cena netto: 562,50 zł
w magazynie Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
+

Lokalizator pojazdów GPS lokalizator wodoodporny IP67 z magnesem + pojemność baterii 6000 mAh + monitorowanie głosu. GPS śledzenie ludzi i pojazdów w czasie rzeczywistym.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Lokalizator pojazdów GPS lokalizator wodoodporny IP67 z magnesem + pojemność baterii 6000 mAh + monitorowanie głosu. GPS śledzenie ludzi i pojazdów w czasie rzeczywistym. Online urządzenie do śledzenia GPS w samochodzie (aplikacja w telefonie komórkowym) z akumulatorem 6000 mAh, które zapewnia działanie urządzenia GPS w trybie śledzenia przez maksymalnie 25 dni w trybie gotowości, w zależności od interwału raportu pozycjonowania lub 100 godzin (przy aktualizacji lokalizacji co 10 sekund). Jest wyposażony w superszybkie ładowanie magnetyczne, gdzie wystarczy ładować przez około 3 godziny, a następnie urządzenie GPS może być używane przez 5-10 dni. Możliwość monitorowania głosu po wywołaniu urządzenia, aby słuchać tego, co dzieje się wokół lokalizatora GPS.
GPS + LBS + pozycjonowanie WiFi, do potrójnej dokładności pozycjonowania w czasie rzeczywistym. Gdy internetowy tracker ma dobrą wyszukiwarkę sygnału GPS, znajdzie lokalizację za pomocą GPS. Jeśli nie ma sygnału GPS, znajdzie lokalizację za pomocą LBS. Potrójne pozycjonowanie pozwala na dokładne i szybkie oznaczanie lokalizacji. Ukryty GPS Tracker wyposażony jest w ultra-silny magnes i jest bardzo prosty i elastyczny w instalacji, do monitorowania pojazdów GPS. Detektor przeciwko demontażowi z czujnikiem przeciwkradzieżowym.

Lokalizacja GPS tracker GPS lbs

Dzięki silnemu korpusowi magnetycznemu możesz podłączyć lokalizator GPS 3G od PROFIO ELECTRONICS do różnych lokalizacji śledzonego obiektu. Wyjątkowo wysoka ochrona IP67 (może być zanurzona w 1m wody i jest całkowicie pyłoszczelna) umożliwia funkcjonalność urządzenia nawet w ekstremalnych warunkach zewnętrznych . Urządzenie do śledzenia GPS znajduje zastosowanie do śledzenia i monitorowania wynajmowanych pojazdów, wynajmu samochodów, przewożenia wartościowych towarów, wynajmu ciężkich maszyn i monitorowania określonych i specjalnych towarów. Tracker GPS ostrzega również o nieupoważnionej ingerencji w instalację lub usunięcie urządzenia . W naszym sklepie internetowym możesz kupić lokalizatory GPS najwyższej jakości. Wystarczy karta SIM (dane / telefon), a śledzenie GPS może być aktywne od razu.

GPS tracker o dużej pojemności baterii do 6000 mAh i ochronie IP 67

Lokalizator GPS tracker pojazdu

Możesz połączyć się z lokalizatorem GPS za pomocą aplikacji na telefonie komórkowym, tablecie lub komputerze

Mapa wyświetla aktualną lokalizację wraz z czasem, prędkością i współrzędnymi GPS.

system śledzenia GPS - aplikacja lokalizatora

Aktywne monitorowanie głosu (podsłuch)

Możliwość połączenia z wybranych numerów SOS do urządzenia śledzenia GPS, aby usłyszeć dźwięki (czat) wokół urządzenia, w którym się znajduje. Podczas tego procesu monitorowania dźwięku urządzenie nie emituje żadnego dźwięku, więc jest to cicha obserwacja.

lokalizator GPS podsłuchu i przechwytywania

Mocne mocowanie magnetyczne

Ukryty lokalizator GPS ma możliwość mocowania za pomocą silnego magnesu przemysłowego, a zatem możliwe jest zamontowanie urządzenia śledzącego w prosty sposób na dowolnej powierzchni metalowej - podwoziu pojazdu, drzwiach, pod siedzeniem, na pojemniku i tak dalej.

lokalizator GPS z magnesem

Magnes GPS Tracker

Wodoodporna i pyłoszczelna ochrona IP67

Lokalizator GPS ma wyjątkowo wysoki poziom ochrony IP67 (może być zanurzony w 1 m wody i jest całkowicie pyłoszczelny) umożliwia funkcjonowanie urządzenia nawet w ekstremalnych warunkach zewnętrznych.

wodoodporny lokalizator trackerów ip67

Wbudowany akumulator

Wbudowana ładowalna i wymienna bateria 6000 mAh 3,7 V, która działa do 25 dni w trybie gotowości, w zależności od interwału raportowania pozycji lub 100 godzin (przy aktualizacji lokalizacji co 10 sekund)

bateria lokalizatora GPS długa żywotność

Alarm wibracyjny

Alarm zostanie uruchomiony, jeśli lokalizator GPS wykryje wibracje lub nieoczekiwane przeniesienie, uderzenie w samochód lub uszkodzenie samochodu z farbą. Urządzenie wysyła komunikat alarmowy ostrzegawczy.

lokalizator gps alarmu przeciwpożarowego

Lokalizator GPS - alarm nieautoryzowanego usunięcia

Jeśli lokalizator GPS wykryje nieautoryzowane usunięcie, za pomocą przycisku Antysabotaż, zostanie wysłany alarm w formie komunikatu alarmowego, a tryb śledzenia GPS zostanie automatycznie włączony na 20 minut. Po 20 minutach urządzenie przełącza się z powrotem w tryb gotowości.

alarm antysabotażowy GPS Tracker pl

Bardzo szybkie ładowanie magnetyczne

Super szybkie i wygodne ładowanie magnetyczne lokalizatora GPS. Możesz w pełni naładować baterię przez około 3 godziny, a następnie GPS tracker może być używany przez 5-10 dni.

ultra szybkie ładowanie trackera GPS

Alarm dźwiękowy

Jeśli poziom dźwięku przekracza 60 decybeli (stłuczenie szkła) , lokalizator GPS automatycznie wysyła alarm do ustawionego numeru SOS.

lokalizator gps alarmu dźwiękowego

Urządzenie GPS umożliwia również śledzenie użytkownika w formie wiadomości SMS bezpośrednio na telefon komórkowy , gdzie zostanie wyświetlony link do map Google, a po jego kliknięciu wyświetlana jest również bieżąca lokalizacja śledzonego pojazdu. Inną formą jest aplikacja mobilna o nazwie „ Track Solid ” (iOS, Android), dzięki której można znaleźć lokalizację śledzonego pojazdu i różne niezbędne dane. Najnowszą formą jest śledzenie urządzenia GPS za pośrednictwem interfejsu internetowego „ www.tracksolid.com ”, którego można używać za pośrednictwem komputera, tabletu lub laptopa w celu wygodnego monitorowania.
aplikacja do śledzenia GPS

lokalizacja GPS GPS + LBS + pozycjonowanie WiFi - pozycjonowanie w czasie rzeczywistym
Bateria 6000 mAh Akumulator o pojemności 6000 mAh - bateria litowa o dużej pojemności zapewnia wystarczająco długie zasilanie urządzenia
silny magnes Silny magnes - potężna osłona magnetyczna pozwala na elastyczną instalację w pojeździe lub innym rodzaju nieruchomości
alarm wykrywania dźwięku
Alarm wykrywania dźwięku - jeśli poziom dsound przekracza 60 decybeli, zostanie uruchomiony alarm
pokrywa montażowa alarmu
Alarm usuwania pokrywy   - alarm jest aktywowany po zmianie karty SIM lub po usunięciu urządzenia.
ip67 wodoodporny Wodoodporne - wodoodporne urządzenie IP67 zapewnia stabilną pracę nawet w trudnych warunkach zewnętrznych


Dane techniczne:

Częstotliwość komunikacji: GSM: 850/900/1800/1900 MHz
Czułość: Klasa II RBER2% (-104dBm)
GPRS: Klasa 12, TCP / IP
Czułość odbioru: Klasa II RBER2% (-102dBm)
Pamięć: 32 + 32 MB
Błąd fazy: RMSPE <5, PPE <20
Max. wyjście: GSM850 / GSM900: 33 ± 3dBm, GSM1800 / GSM1900: 30dBm ± 3dBm
Max. błąd częstotliwości: ± 0,1ppm
Układ GPS: bardzo czuły układ MTK
Częstotliwość: GPS L1, 1575,42 MHz C / A Code
Kanał GPS: 32
Dokładność lokalizacji: <10 metrów
Czułość śledzenia: -165dBm
Czułość: -148dBm
Wskaźnik LED: urządzenie włączone (czerwony), GPS (niebieski), GSM (zielony)
Czas czuwania: 25 dni
Antena GPS: antena ceramiczna GPS
Temperatura pracy: -20 ℃ ~ 70 ℃
Bateria: bateria litowo-polimerowa o pojemności 6000 mAh / 3,7 V
Wymiary: 58 mm (szerokość) x 85 mm (wysokość) x 29 mm (grubość)
Waga: 161g (bez pokrywy magnetycznej) 230g z osłoną magnetyczną

Zawartość Paczki:

1x tracker GPS Profio GPS L-1
1x adapter USB
1x kabel USB
1x Zestaw śrub
1x Tylna pokrywa z magnesem
1x Ręczny

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (1)

100%
100%
František

Lokalizator pojazdów GPS lokalizator wodoodporny IP67 z magnesem + pojemność baterii 6000 mAh + monitorowanie głosu

Proste i eleganckie rozwiązanie do śledzenia pojazdu. Lokalizacja jest dokładna, a liczba funkcji oferowanych przez aplikację zadowoli Cię, jak np. ostrzeżenie przed opuszczeniem wyznaczonego obszaru, w przypadku nieautoryzowanej interwencji. Nie mam nic do zarzucenia, jestem zadowolony.
Żywotność baterii nawet przy mniejszych wymiarach
Niepozorność
Silny magnes
Chciałbym, żeby urządzenie miało również aparat