Urządzenie do śledzenia GPS do samochodu - wodoodporne z magnesem + bardzo duża bateria 10000 mAh + monitorowanie głosu

Kod: 09-062
745,00 zł Cena netto: 620,85 zł
w magazynie Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
+

Urządzenie do śledzenia GPS do samochodu - wodoodporne z magnesem + bardzo duża bateria 10000 mAh + monitorowanie głosu trwa do 2 lat w trybie czuwania.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Urządzenie do śledzenia GPS do samochodu - wodoodporne z magnesem + bardzo duża bateria 10000 mAh + monitorowanie głosu trwa do 2 lat w trybie czuwania. GPS do śledzenia osób i pojazdów w czasie rzeczywistym. Online GPS Tracker pojazdów (aplikacja w telefonie komórkowym) z akumulatorem do 10000 mAh ze wskaźnikiem stanu akumulatora, który zapewnia działanie urządzenia GPS w trybie śledzenia przez 30 dni (około 2 godziny śledzenia online dziennie) i do 2 lat w zależności od online interwał śledzenia. Możliwość ACTIVE WIRETAPPING po wywołaniu urządzenia, aby słuchać tego, co dzieje się wokół lokalizatora GPS

Moduł GPS jest wyposażony w ultra-silny magnes (a także w samoprzylepną podkładkę 3M) i jest bardzo prosty i elastyczny w instalacji, do monitorowania pojazdów GPS. Detektor przeciwko demontażowi z czujnikiem przeciwkradzieżowym.

Dzięki silnemu korpusowi magnetycznemu możesz podłączyć system ukrytego lokalizatora 3G GPS od marki PROFIO ELECTRONICS do różnych lokalizacji śledzonego obiektu. Wodoodporna ochrona zewnętrzna IPX5 (ochrona przed rozbryzgami i kurzem) zapewnia funkcjonalność urządzenia nawet w ekstremalnych warunkach zewnętrznych . Urządzenie do śledzenia GPS znajduje zastosowanie do śledzenia i monitorowania wynajmowanych pojazdów, wynajmu samochodów, przewożenia wartościowych towarów, wynajmu ciężkich maszyn i monitorowania określonych i specjalnych towarów. Tracker GPS ostrzega również o nieupoważnionej ingerencji w instalację lub usunięcie urządzenia . W naszym sklepie internetowym możesz kupić lokalizatory GPS najwyższej jakości. Wystarczy karta SIM (dane / telefon), a śledzenie GPS może być aktywne od razu.

samochodowy GPS tracker


Urządzenie GPS umożliwia również śledzenie użytkownika w formie wiadomości SMS bezpośrednio na telefon komórkowy , gdzie zostanie wyświetlony link do map Google, a po jego kliknięciu wyświetlana jest również bieżąca lokalizacja śledzonego pojazdu. Inną formą jest aplikacja mobilna o nazwie „ Track Solid ” (iOS, Android), dzięki której można znaleźć lokalizację śledzonego pojazdu i różne niezbędne dane. Najnowszą formą jest śledzenie urządzenia GPS za pośrednictwem interfejsu internetowego „ www.tracksolid.com ”.

Lokalizacja GPS w aplikacji w czasie rzeczywistym

Funkcja GEO FENCE

Pozwala wysłać powiadomienie e-mailem, gdy pojazd opuszcza wyznaczony obszar (w przypadku gdyby kierowca pojazdu przypadkowo opuścił zaplanowaną trasę)

śledzenie GPS geo fence

Ten GPS Tracker 3G może być używany i umieszczony na motocyklu, bagażniku, autobusie, torbie, samochodzie, kontenerze i tak dalej.

Korzystanie z GPS online 3G

Szybki transfer danych 3G

Lokalizator GPS obsługuje transfer danych 2G GSM i 3G WCDMA. Szybka transmisja danych 3G może osiągnąć do 7,2 M / s, jest prawie 43 razy szybsza niż sieć 2G.

szybki transfer danych 3g WCDMA tracker

Podwójne pozycjonowanie GPS i LBS

Ten tracker obsługuje lokalizację GPS i LBS. GPS to określenie pozycji zewnętrznej z dokładnością mniejszą niż 10 metrów. LBS to pozycjonowanie (w miejscach, w których nie ma sygnału GPS) z dokładnością mniejszą niż 500 metrów.

GPS i pozycjonowanie LBS

Mocne mocowanie magnetyczne

Lokalizator GPS ma wbudowany potężny magnes przemysłowy i dlatego można go w prosty sposób zamontować na dowolnej powierzchni metalowej - podwoziu pojazdu, drzwiach, pod siedzeniem, na kontenerze i tak dalej. Jednak ten tracker zawiera również samoprzylepny uchwyt 3M do montażu na częściach niemetalowych.

potężny magnes do montażu GPS

Długi tryb czuwania - 60 dni

Ma 10000 mAh 3,7V akumulator wbudowany akumulator i wymienny akumulator Li-polimerową, która zapewnia wyjątkowo długi tryb gotowości i inteligentna funkcja oszczędzania energii. W trybie śledzenia przez 30 dni (około 2 godziny codziennego monitorowania online) i do 2 lat w zależności od interwału śledzenia online.

Super 10000 mAh Li-polimerowy moduł śledzenia GPS

Monitorowanie głosu

Możliwe jest użycie wstępnie ustawionego numeru SOS do wysłania polecenia SMS do trackera w celu monitorowania głosu - podsłuch. Tracker GPS oddzwoni w ciągu kilku sekund. Odbierz połączenie i monitoruj głos lub rozmowę wokół trackera.

tracker monitorowania głosu

Lokalizator GPS - alarm nieautoryzowanego usunięcia

Jeśli lokalizator GPS wykryje nieautoryzowane usunięcie, za pomocą przycisku Antysabotaż, zostanie wysłany alarm w formie komunikatu alarmowego, a tryb śledzenia GPS zostanie automatycznie włączony na 20 minut. Po 20 minutach urządzenie przełącza się z powrotem w tryb gotowości.

ostrzeżenie o sabotażu o demontażu trackera

Wodoodporna i pyłoszczelna ochrona IPX5

Lokalizator GPS to urządzenie śledzące z zabezpieczeniem przed kurzem i rozpryskiwaniem wody, aby działało w celu monitorowania obiektu w trudnych warunkach pogodowych.

Wodoodporny i pyłoszczelny tracker poziomu ochrony IPX5

Alarm usuwania okładki

Przycisk wykrywania pokrywy pojawi się jako ostrzeżenie i zostanie wysłany po zdjęciu pokrywy urządzenia. W trybie gotowości rejestrowany jest komunikat ostrzegawczy, a tryb śledzenia jest włączany na 20 minut, jeśli pokrywa urządzenia zostanie wykryta jako usunięta.

wykrywanie usunięcia pokrywy trackera

Alarm wibracyjny

Na przykład, jeśli w twoim samochodzie występują nieprawidłowości, na przykład, gdy ktoś uderzy w Twój samochód, złamie szybę lub zadrapie lakier samochodowy, lokalizator GPS wyśle alarm telefoniczny, aby znaleźć naruszającego na czas.

alarm gps alarm wibracyjny

Alarm strefy ślepej GPS

Gdy internetowy tracker wchodzi do strefy ślepej GPS, zmienia „pozycjonowanie” na „brak pozycjonowania” na ponad 60 sekund i wysyła „Uwaga! Sygnał GPS jest słaby, nie można wyszukać regionu” na telefonie lub innej platformie oprogramowania .

Lokalizator alarmów GPS w strefie ślepej

Uzupełnienie danych ślepej strefy GPS

Jeśli lokalizator wejdzie w strefę ślepego GPS, może przechowywać 1000 danych o położeniu satelity. Gdy sygnał GPS jest ponownie włączony, wszystkie dane pozycjonowania w strefie ślepej GPS są uzupełniane.

Urządzenie śledzące strefę GPS

lokalizacja GPS Sieć WCDMA / GSM - 3G zapewniająca doskonałe pokrycie i lokalizację
pojemność baterii Bateria o pojemności 10000 mAh - bateria litowa o dużej pojemności zapewnia wystarczająco długie zasilanie urządzenia GPS
monitorowanie głosu Monitorowanie głosu - opcja aktywacji monitorowania głosu za pomocą wiadomości tekstowej
ultra silny magnes Silny magnes - potężna osłona magnetyczna pozwala na elastyczną instalację w pojeździe lub innym rodzaju nieruchomości
alarm włamaniowy Alarm włamania - gdy tylko zostanie wykryty nieautoryzowany dostęp do urządzenia, natychmiast zostaniesz o tym powiadomiony
alarm usuwania pokrywy
Alarm usuwania pokrywy   - alarm jest aktywowany po zmianie karty SIM lub po usunięciu urządzenia lub włączeniu / wyłączeniu
odporność na wodę ipx5 IPX5 Wodoodporne - wodoodporne urządzenie GPS zapewnia stabilną pracę nawet w trudnych warunkach zewnętrznych
inteligentne zasilanie
Inteligentne zarządzanie zasilaniem - dla lepszej oszczędności energii można wyłączyć moduł komunikacji 3G

Dane techniczne:

System komunikacyjny: WCDMA / GSM
Częstotliwość komunikacji: GSM: 850/900/1800 / 1900 MHz WCDMA: 850/900/1200/2100 MHz (B1 / B2 / B5 / B8)
Czułość: Klasa II RBER2% (-102dBm)
GPRS: Klasa 1,2, TCP / IP
Czułość odbioru: Klasa II RBER2% (-102dBm)
Pamięć: 32 + 32 MB
Błąd fazy: RMSPE <5, PPE <20
Max. wyjście: GSM850 / GSM900: 33 ± 3dBm, GSM1800 / GSM1900: 30dBm, WCDMA: 24dBm
Max. błąd częstotliwości: ± 0,1ppm
Układ GPS: bardzo czuły układ GPS
Częstotliwość: GPS L1, 1575,42 MHz
Kanał GPS: 66
Dokładność lokalizacji: <10 metrów
Czułość śledzenia: -162dBm
Czułość: -149dBm
Przycisk: dla ON / OFF
Wskaźnik LED: 1 czerwony dla GPS, 4 niebieski dla baterii
Tryb gotowości: 2 lata (wyłączony GSM), 50 dni (podłączony GPRS, wyłączony GPS), 120 godzin (włączony GPS)
Antena GPS: antena ceramiczna GPS
Temperatura pracy: -20 ° ~ 70 ℃
Port USB: micro 5 pin
Bateria: bateria litowo-polimerowa o pojemności 10000 mAh / 3,7 V
Wymiary: 108 mm (szerokość) x 61 mm (wysokość) x 30 mm (grubość)
Waga: 286g

Zawartość Paczki:

1x lokalizator GPS Profio GPS L-6
1x adapter USB
1x kabel USB
1x Tylna okładka z samoprzylepną podkładką
1x Ręczny

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (7)

98%