Urządzenie śledzące GPS - miniaturowy lokalizator GPS z aktywnym odsłuchaniem - Qbit

Kod: 09-048
495,00 zł Cena netto: 412,50 zł
w magazynie Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
+

Urządzenie śledzące GPS - miniaturowy lokalizator GPS z aktywnym odsłuchaniem - Qbit. Jest idealny do śledzenia lokalizacji dzieci, seniorów lub nieruchomości.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Urządzenie śledzące GPS - miniaturowy lokalizator GPS z aktywnym odsłuchaniem - Qbit. Jest idealny do śledzenia lokalizacji dzieci, seniorów lub nieruchomości. Unikalne urządzenie, które zapewni Ci zupełnie nowy poziom świadomości i komfortu. Jest to kompaktowa, lekka konstrukcja zapewniająca doskonałą mobilność i niezawodność. Urządzenie śledzące jest wyposażone w GPS i umożliwia wyświetlanie lokalizacji w czasie rzeczywistym z komputera, tabletu lub smartfona. Jednocześnie jest w stanie wytrzymać ekstremalne warunki i jest wodoszczelny (spełnia IPX5). Zintegrowana żywotność baterii trwa do 3 dni. Dzięki niewielkiej konstrukcji urządzenia można go łatwo ukryć na monitorowanej osobie lub obiekcie. Śledzenie działa w prosty sposób , wystarczy wysłać wiadomość tekstową, a otrzymasz odpowiedź z linkiem do map Google, w których znajduje się śledzony obiekt.

urządzenie śledzące GPSlokalizator gps gps

Formy śledzenia GPS

Lokalizator Qbit GPS umożliwia śledzenie SMS-em bezpośrednio na telefon komórkowy , gdzie znajduje się link do map Google, a po kliknięciu w ten link zostanie wyświetlona aktualna lokalizacja śledzonego pojazdu. Inną formą jest aplikacja mobilna z systemem iOS i Android, która pomaga znaleźć lokalizację śledzonego pojazdu i różne niezbędne dane. Najnowszą formą jest śledzenie GPS za pomocą przeglądarki internetowej.

Wyszukiwarka Qbit urządzenia GPSQbit tracker ze smartfonem


Alarm wibracyjny i dźwiękowy

Urządzenie Qbit GPS, w przypadku przechwytywania wibracji lub głośnego dźwięku powyżej 70 decybeli, wysyła wiadomość SMS na domyślne numery telefonów SOS. Przydatna funkcja dla seniorów w sytuacjach, gdy czują się chorzy lub zemdlały, a członkowie ich rodzin zostaną poinformowani o potencjalnym niebezpieczeństwie.

Alarm wibracyjny Qbit

Śledzenie głosu

Przydatną funkcją jest aktywne słuchanie urządzenia Qbit zdalnie przez telefon komórkowy lub możliwa jest także dwukierunkowa komunikacja telefoniczna. Można jednak używać tylko wstępnie ustawionych numerów telefonów komórkowych, więc nie ma ryzyka przechwycenia przez nieznane osoby.

Słuchanie głosu Qbit

Dane techniczne:

Model: urządzenie GPS - Qbit
GPS: GSM i WCDMA, GSM 1800/1900, HSPA + (21 Mb / s) EDGE GPRS
GPRS: klasa 12
Dokładność lokalizacji: mniej niż 10 mln
Wodoodporny: IPX5
Wymiary: 43,2 mm (L) x 43,2 mm (szerokość) x 15,7 mm (wysokość)
Waga: 31g

Zawartość Paczki:

1x urządzenie śledzące GPS - Qbit
1x Kabel ładujący USB
1x instrukcja

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen