Powerbank o pojemności 10000 mAh i podwójnym wyjściu USB 2,0A

Kod: 65-003
215,00 zł 135,00 zł Cena netto: 112,50 zł
w magazynie Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
+

Powerbank o pojemności 10000 mAh i podwójnym wyjściu USB 2,0A, natychmiast uratuje dwa urządzenia elektryczne po ich rozładowaniu.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Powerbank o pojemności 10000mAh i podwójnym wyjściu USB 2,0A, uratuje dwa urządzenia elektryczne natychmiast po ich rozładowaniu, dzięki czemu można kontynuować działalność. To znacznie służy jako źródło zasilania zastępczego dla różnych typów urządzeń elektronicznych. Power bank ma zabezpieczenie przed przegrzaniem, przepięciem, całkowitym rozładowaniem i przeładowaniem. Ze względu na swój minimalny rozmiar i wagę idealnie nadaje się do noszenia nawet w kieszeni. Akumulator jest przeznaczony do ładowania iPoda, iPhone'a, telefonów komórkowych, tabletów, odtwarzaczy MP3, urządzeń GPS i innych urządzeń. Mocna ładowarka i zewnętrzna bateria przenośna o nowoczesnym i eleganckim wyglądzie. Może również ładować kamery wideo i zdjęcia , co może być przydatne podczas wakacji lub wycieczek do natury, gdzie nie masz dostępu do gniazdka elektrycznego.

Power Bank posiada nową baterię litowo-polimerową, która gwarantuje niską wagę, wysoką wydajność, minimalne samorozładowanie i wysoką wydajność. Dzięki pojemności baterii do 10 000 mAh , będzie ładować standardową baterię smartfona ponad 5 razy. Bateria ma dwa wyjścia USB, co umożliwia ładowanie dwóch urządzeń naraz. Moc wyjściowa portu USB wynosi 2,0A. Pełne naładowanie banku mocy to 7-8 godzin. Istnieją cztery niebieskie diody wskazujące poziom naładowania baterii , więc twój bank zasilania nigdy nie zostanie rozładowany bez twojej wiedzy o tym.

Stylowy power bank o pojemności do 10000 mAh

Zewnętrzna bateria wyposażona jest w inteligentne układy scalone chroniące przed przegrzaniem, przepięciem, całkowitym rozładowaniem i przeładowaniem. Zastosowanie jest bardzo proste. Wystarczy podłączyć urządzenie za pomocą kabla USB do zewnętrznej baterii i nacisnąć przycisk, aby go włączyć. Po naładowaniu urządzenia odłącz kabel USB, a zewnętrzna bateria wyłączy się automatycznie po kilku sekundach. Powerbank jest idealny na festiwale, kempingi, wycieczki, wyjazdy za granicę lub jako awaryjny zasilacz w bardzo pracowite dni, kiedy zwykła bateria w Twoim urządzeniu po prostu nie nadąża za Twoimi roszczeniami. Akumulator ładuje prawie każde przenośne urządzenie ze złączem mini USB / micro USB. Urządzenie ładuje się łatwo za pomocą kabla USB, za pośrednictwem komputera lub gniazdka elektrycznego.

Cechy:

plus Ochrona przed przegrzaniem, przepięciem, całkowitym rozładowaniem i przeładowaniem
plus Dwa wyjścia USB 2.0
plus Wskaźnik LED rozładowania baterii zewnętrznej
plus Małe wymiary do przenoszenia w kieszeni
plus Pojemność akumulatora do 10000 mAh
plus Akumulator litowo-polimerowy


Dane techniczne:

Model: M102
Rodzaj baterii: Li-Pol
Wyjście: 5 V / 2,0A
Wejście: 5V / 2,0A
Pojemność: 10000mAh
Czas ładowania: 7-8 godzin
Żywotność: 1000 cykli ładowania
Temperatura pracy: od -20 ° C do + 50 ° C
Ochrona przeciwprzepięciowa: tak
Ochrona przed przegrzaniem: tak
Zabezpieczenie przed nadmiernym obciążeniem: tak
Zabezpieczenie przed przeładowaniem: tak
Wymiary: 130 * 70 * 15 mm
Waga: 198 g

Zawartość Paczki:

1x Zewnętrzna bateria 10000mAh
1x kabel USB

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (1)

98%