Zewnętrzny bank mocy 10000mAh pojemność + wyjście 2,1A

Kod: 65-002
195,00 zł 145,00 zł Cena netto: 120,85 zł
Zamów Czas dostawy - około 1-3 tygodni.
Tak! Wysyłamy do US
Cards
Bank
Cards
+

Zewnętrzny zasilacz o pojemności 10000 mAh i mocy wyjściowej 2,1 A służy jako zapasowe źródło zasilania dla różnych typów urządzeń elektronicznych.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Zewnętrzny zasilacz o pojemności 10000 mAh i mocy wyjściowej 2,1 A służy jako zapasowe źródło zasilania dla różnych typów urządzeń elektronicznych. Power bank ma zabezpieczenie przed przegrzaniem, przepięciem, całkowitym rozładowaniem i przeładowaniem. Ze względu na swój minimalny rozmiar i wagę idealnie nadaje się do noszenia nawet w kieszeni. Akumulator jest przeznaczony do ładowania iPoda, iPhone'a, telefonów komórkowych, tabletów, odtwarzaczy MP3, urządzeń GPS i innych urządzeń. Mocna ładowarka i zewnętrzna bateria przenośna o nowoczesnym i eleganckim wyglądzie. Może również ładować kamery wideo i zdjęcia , co może być przydatne podczas wakacji lub wycieczek do natury, gdzie nie masz dostępu do gniazdka elektrycznego.

Dzięki pojemności baterii do 10 000 mAh , będzie ładować standardową baterię smartfona ponad 5 razy. Power Bank posiada nową baterię litowo-polimerową, która gwarantuje niską wagę, wysoką wydajność, minimalne samorozładowanie i wysoką wydajność. Moc wyjściowa portu USB to 2,1A. Pełne naładowanie banku mocy wynosi 8 godzin. Istnieją cztery niebieskie diody wskazujące poziom naładowania baterii , więc twój bank zasilania nigdy nie zostanie rozładowany bez twojej wiedzy o tym.

power bank o pojemności 10000mAh

Zewnętrzna bateria wyposażona jest w inteligentne układy scalone chroniące przed przegrzaniem, przepięciem, całkowitym rozładowaniem i przeładowaniem. Zastosowanie jest bardzo proste. Wystarczy podłączyć urządzenie za pomocą kabla USB do zewnętrznej baterii i nacisnąć przycisk, aby go włączyć. Po naładowaniu urządzenia odłącz kabel USB, a zewnętrzna bateria wyłączy się automatycznie po kilku sekundach. Powerbank jest idealny na festiwale, kempingi, wycieczki, wyjazdy za granicę lub jako awaryjny zasilacz w bardzo pracowite dni, kiedy zwykła bateria w Twoim urządzeniu po prostu nie nadąża za Twoimi roszczeniami. Akumulator ładuje prawie każde przenośne urządzenie ze złączem mini USB / micro USB. Urządzenie ładuje się łatwo za pomocą kabla USB, za pośrednictwem komputera lub gniazdka elektrycznego.

Cechy:

plus Ochrona przed przegrzaniem, przepięciem, całkowitym rozładowaniem i przeładowaniem
plus Wskaźnik LED rozładowania baterii zewnętrznej
plus Ponad 5 ładowania normalnego telefonu komórkowego
plus Pojemność akumulatora do 10000 mAh
plus Duża pojemność i małe wymiary baterii


Dane techniczne:

Model: M109
Rodzaj baterii: Li-Pol
Wyjście: 5V / 2,1A
Wejście: 5V / 2A
Pojemność: 10000mAh
Czas ładowania: 8 godzin
Żywotność: 1000 cykli ładowania
Temperatura pracy: od -20 ° C do + 50 ° C
Ochrona przeciwprzepięciowa: tak
Ochrona przed przegrzaniem: tak
Zabezpieczenie przed nadmiernym obciążeniem: tak
Zabezpieczenie przed przeładowaniem: tak
Wymiary: 130 * 69 * 16 mm
Waga: 193 g

Zawartość Paczki:

1x Zewnętrzna bateria 10000mAh
1x kabel USB

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen