Alarm osobisty - mini alarm bezpieczeństwa 7 w 1 wibracja/dźwięk/światło - syrena 130 dB + czujnik PIR

Kod: 09-135
295,00 zł Cena netto: 245,85 zł
w magazynie Produkty są dostępne w magazynie. Oczekiwana dostawa w ciągu 2-3 dni roboczych.
Tak! Wysyłamy do US
Cards
Bank
Cards
+

Alarm osobisty - mini alarm bezpieczeństwa i wielofunkcyjny 7 w 1 wibracja/dźwięk/światło - syrena 130 dB + czujnik PIR, czujnik ruchu do 10m.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Alarm osobisty - mini alarm bezpieczeństwa i wielofunkcyjny 7 w 1 wibracja/dźwięk/światło - syrena 130 dB + czujnik PIR, czujnik ruchu do 10m. Alarm ten jest wielofunkcyjny - zawiera aż 7 funkcji w jednym urządzeniu - alarm ruchu PIR, funkcja lampki ostrzegawczej, alarm wibracyjny, alarm świetlny, funkcja Bluetooth Anti-lost, latarka, alarm SOS z syreną. Kiedy jesteś poza domem i biegasz, spacerujesz z psem lub wracasz do domu późno w nocy, ten osobisty alarm z klipsem, smyczą i światłem zapewnia lekką, dyskretną, a jednocześnie skuteczną ochronę dźwiękową dzięki głośnej syrenie o głośności 130 dB, zawsze i wszędzie, gdzie jej potrzebujesz.

Za jednym naciśnięciem przycisku urządzenie to uruchomi głośny, przyciągający uwagę alarm , który odstraszy intruzów i zaalarmuje wszystkich w promieniu 180 m od Twojej lokalizacji. Oprócz funkcji alarmu urządzenie zapewnia również jasne światło LED z 3 trybami pracy - latarka, wolne miganie i szybkie miganie. Służy do odnajdywania drogi w ciemności lub jako lampa ostrzegawcza ostrzegająca kierowców o Twojej obecności podczas nocnego biegu lub spaceru.

Bezpieczeństwo osobiste – chroń siebie i swoich bliskich

inteligentny alarm bezpieczeństwa mini czujnik osobisty, wielofunkcyjny

Jeśli znajdziesz się w niebezpiecznej sytuacji, musisz działać szybko, aby się bronić lub wezwać pomoc. Ten inteligentny alarm osobisty stanie się Twoim osobistym pomocnikiem nie tylko w sytuacji awaryjnej, ale także w codziennym poczuciu bezpieczeństwa . Z urządzenia można korzystać zarówno na zewnątrz, jak i w pomieszczeniach zamkniętych, jest łatwe w obsłudze i ma ładny wygląd. Można go używać w dowolnym miejscu, np . na zewnątrz, w hotelu, na kempingu, w podróży służbowej, dla dziecka w drodze do domu ze szkoły itp. Można go zamontować na płocie, drzwiach, oknie, balkonie, namiocie , a także na torebce, plecaku, bagażu, sejfie, szufladzie, walizce itp. Chroń bezpieczeństwo siebie, swojej rodziny i swoich rzeczy.

Alarm indukcyjny na podczerwień - czujnik ruchu PIR

Podczas biwakowania umieść inteligentny alarm wokół namiotu lub przyczepy kempingowej, aby chronić swoje bezpieczeństwo. Gdy potencjalny intruz/złodziej/zwierzę dostanie się na obszar ochronny w promieniu 10 m od Ciebie, urządzenie natychmiast powiadomi Cię o intruzie i uruchomi alarm na 3 minuty.

alarm do biwakowania pod namiotem - czujnik ruchu PIR

Alarm wibracyjny - Twoja prywatna przestrzeń będzie bezpieczniejsza

Zawieś lub umieść urządzenie na drzwiach, oknie lub w dowolnym miejscu, a jeśli ktoś naciśnie klamkę lub otworzy drzwi, urządzenie natychmiast uruchomi alarm. Chcesz mieć pewność, że nikt nie dotknie Twojego telefonu komórkowego, gdy będziesz od niego oddalony? Umieść urządzenie na telefonie komórkowym, a w przypadku poruszenia telefonem urządzenie wykryje zakłócenia wibracyjne i uruchomi alarm.

alarm bezpieczeństwa osobistego - alarm wibracyjny

Funkcja światła ostrzegawczego

Biegając, jadąc nocą, przełącz urządzenie w tryb lampki ostrzegawczej, abyś był widoczny dla innych. Zawieś urządzenie na ramieniu lub przymocuj do roweru, a czerwone i białe światło będzie migać na przemian, ostrzegając innych użytkowników drogi i przechodniów.

alarm bezpieczeństwa LED - funkcja światła ostrzegawczego

Funkcja SOS - głośna syrena 130dB

Kiedy jesteś w niebezpieczeństwie, po prostu naciśnij przycisk SOS. Głośna syrena alarmowa o mocy 130 dB pomoże odstraszyć napastnika, zwrócić na siebie uwagę innych lub wezwać pomoc.

przycisk funkcyjny sos - głośna syrena alarmowa 130 dB

Tryb latarki - światło LED

Dzięki 6-godzinnej żywotności baterii i wewnętrznemu światłu LED, inteligentny alarm może być Twoją latarką w ciemności. Jeśli jesteś w ciemnym miejscu, możesz użyć urządzenia jako awaryjnego światła LED, będzie to Twoja przenośna latarka.

inteligentny alarm bezpieczeństwa - tryb latarki - światło LED

Funkcja Bluetooth chroniąca przed zgubieniem i kradzieżą

Połącz swój telefon komórkowy z urządzeniem poprzez Bluetooth. Połóż urządzenie na bagażu, zawieś je na plecaku lub torbie szkolnej dziecka, a gdy tylko zapomnisz gdzieś o swoim bagażu,
jeśli ktoś spróbuje zabrać Twoją walizkę lub jeśli Twoje dzieci zbliżą się do Ciebie na odległość mniejszą niż 10 metrów, urządzenie powiadomi Cię alarmem.

osobisty przenośny mini alarm przeciw zgubieniu i kradzieży - alarm

Szerokie zastosowanie alarmu

Urządzenie alarmowe ma szerokie zastosowanie np. na biwaku, w przyczepie kempingowej, hotelu, w domu, w szufladzie, szafie, pudełku, plecaku, bagażu, czy też jako zabezpieczenie przed dziećmi, aby nie oddalały się daleko od Ciebie.

osobisty inteligentny alarm - mini przenośny bluetooth

Wyzwalacz alarmu świetlnego

Jeśli umieścisz urządzenie w szufladzie, sejfie, szafie itp., w ciemnym otoczeniu, a gdy tylko ktoś je otworzy, urządzenie wykryje zmianę oświetlenia i uruchomi alarm.

Wyzwalacz alarmu świetlnego – alarm bezpieczeństwa

Dane techniczne:

Pojemność baterii 570 mAh
Czas ładowania 1 ~ 2 godziny
Ciągły czas pracy do 80 ~ 100 godzin
Materiał Tworzywo ABS
Wymiary: rozmiar 43x48x32 mm
Waga: 37 g

Zawartość Paczki:

1x alarm osobisty

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen