Cyfrowy celownik z dalmierzem laserowym i wyświetlaczem - najlepszy dalmierz

Kod: 09-092
1 495,00 zł Cena netto: 1 245,85 zł
Zamów Czas dostawy - około 1-3 tygodni.
Tak! Wysyłamy do US
Cards
Bank
Cards
+

Celownik łukowy (łuczniczy) z wyświetlaczem i laserowym pomiarem odległości + poziomica - AIMER1. Profesjonalny celownik myśliwski.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Cyfrowy celownik z dalmierzem laserowym i wyświetlaczem - najlepszy dalmierz - AIMER1. Profesjonalny celownik myśliwski dla łuczników zawiera jednostkę dalmierza bezpośrednio na osłonie celownika łuku, co zapewnia lepszą widoczność i lepszą równowagę. Ten wysokiej jakości celownik z 5-pinami ma ultra jasne piny światłowodowe i piny z mikroregulacją, poziomicę i zintegrowane światło celownicze z 5 poziomami jasności . AIMER1 zapewnia niezawodność i wydajność dzięki w pełni zintegrowanemu dalmierzowi i celownikowi w jednym, łatwym w użyciu i bogatym w funkcje urządzeniu.

Cyfrowy celownik - profesjonalne urządzenie AIMER 1

laserowy miernik celownika łukowego

Aimer1 to celownik hybrydowy z dalmierzem z wytrzymałym aluminiowym uchwytem CNC . Wyposażona jest w poziomą i pionową szynę przesuwną z oznaczeniami. Celownik ten może nie tylko precyzyjnie wycelować w cel, ale także zmierzyć odległość dowolnego celu do odległości 300 metrów. Odległość i kąt zasięgu są wyświetlane na ekranie OLED z rozdzielczością 128x64 pikseli .

Celownik myśliwski

Wyświetlacz pokazuje dokładną odległość od obiektu i kąt widzenia . Jak to działa? Wbudowany dalmierz mierzy dokładną odległość do celu, natychmiast oblicza idealny punkt docelowy i pokazuje docelowy punkt zrzutu. Celownik jest wyposażony w regulowany, łatwy w użyciu uchwyt, który zapewnia panelowi dostęp do bezpośredniego światła słonecznego ze wszystkich stron. W zestawie odpowiedni przewód zasilający eksploracyjnego WildGuardera.

laserowy dalmierz łuczniczy

Celownik ma wbudowany inklinometr do dokładnego określania odległości nawet przy ekstremalnych kątach . Cichy przycisk celowania - Umieść laserowy przycisk celowania jak najbliżej palca, aby zachować go w tajemnicy podczas polowania. Wbudowana poziomnica - eliminuje odchylenia podczas strzelania . Migający górny trzpień wskazuje, że łuk jest przechylony w prawo. Migający dolny kołek wskazuje przechylenie w lewo. Środkowy kołek jest zawsze solidny.

cyfrowy celownik na dziobie

Laserowy celownik łukowy - precyzyjne celowanie na odległość podczas polowania - do 300 metrów

aimer1 - celownik łukowy

Specyfikacja:

Wymiary: 195x126,2x100,2mm
Waga: 366g
Liczba pinów: 5
Średnica sworznia: 0,5mm
Trwałość: IPX5
Laser: 905nm klasa 1
Zakres odległości: 5-300 metrów
Jednostka odległości: metr / jard
Zasilanie: bateria CR2 3V (w zestawie)

Zawartość Paczki:

1x Profesjonalny celownik
1x zestaw montażowy
1x naklejka 3 M.
1x bateria

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen