Data Blocker Pro - ochrona smartfona / telefonu komórkowego podczas ładowania przez USB w miejscach publicznych

Kod: 09-109
95,00 zł Cena netto: 79,15 zł
w magazynie Produkty są dostępne w magazynie. Oczekiwana dostawa w ciągu 2-3 dni roboczych.
Tak! Wysyłamy do US
Cards
Bank
Cards
+

Data Blocker Pro - ochrona smartfona / telefonu komórkowego podczas ładowania przez USB w miejscach publicznych - urządzenie blokuje wysyłanie i odbieranie danych.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Data Blocker Pro - ochrona smartfona / telefonu komórkowego podczas ładowania przez USB w miejscach publicznych - urządzenie blokuje wysyłanie i odbieranie danych do telefonu, dozwolone jest tylko ładowanie. Małe, ale wydajne urządzenie zapewnia, że nikt nie ma dostępu do Twoich danych, danych osobowych i poufnych informacji osobistych podczas ładowania telefonu w miejscu publicznym . Jak to działa? Wystarczy podłączyć kabel ładujący USB z telefonu do Data Blocker Pro i normalnie podłączyć go do wyjścia USB . Ewentualne wysyłanie i odbieranie danych zostanie zablokowane, dozwolone będzie tylko pobieranie energii przez port USB. Idealna ochrona telefonu podczas podróży, podczas ładowania w miejscach publicznych , takich jak restauracje, stacje, lotniska, hotele, biblioteki lub publiczne punkty ładowania.

Ochrona Twojego telefonu komórkowego - przed nieautoryzowanym przesyłaniem Twoich danych (przy ładowaniu USB z publicznych lub innych źródeł)

data blocker pro - ochrona usb smartfona

Chroń swój smartfon podczas podróży, podczas ładowania w miejscach publicznych , takich jak restauracje, stacje, lotniska, hotele, biblioteki

blokowanie danych

mobilna stacja ładująca lotnisko - blokada danych

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen