Dyktafon ukryty w breloku z pamięcią 16 GB + aktywacja głosu

Kod: 09-063
395,00 zł Cena netto: 329,15 zł
w magazynie Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
Cards
Bank
Cards
+

Dyktafon ukryty w breloku z pamięcią 16 GB + aktywacją głosu, to poręczny dyktafon o niewielkich rozmiarach.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Dlaczego my najlepszy?

Ponad 35 000 subskrybentów YT Ponad 1000 Recenzje filmów na YT 10 milionów wyświetlenia
Profesjonalny doradztwo
Lider rynku już 12 lat
Wszystkie produkty testujemy

Opis produktu

Dyktafon ukryty w breloku z pamięcią 16 GB + aktywacją głosu, to poręczny dyktafon o niewielkich rozmiarach. Zaprojektowany, aby być dyskretny. Podczas nagrywania nie emituje żadnego dźwięku ani światła, co zapewnia dyskrecję. Czy często wygłaszasz wykłady na różnych imprezach? Chcesz dyskretnie i niezauważalnie nagrać rozmowę? Czy zawsze chcesz mieć pod ręką dyktafon? Rejestrator dźwięku pomoże Ci w każdej sytuacji. Urządzenie nasłuchujące przechwytywania działa w dwóch trybach .

Tryb aktywacji audio nagrywa wypowiedziane słowo tylko wtedy, gdy uczestnicy naprawdę mówią, w przeciwnym razie przełączy się w tryb gotowości. Tryb ciągłego nagrywania jest rejestrowany bez przerwy w odstępach 60 minut. Przełączanie trybów jest intuicyjne za pomocą przycisku przewijania . Po naciśnięciu przycisku do pozycji do góry, tryb jest aktywowany dźwiękiem lub głosem. Po naciśnięciu przycisku do pozycji środkowej urządzenie zapisuje nagranie i wyłącza się. A kiedy przycisk zostanie wciśnięty do dolnej pozycji, ponownie włącza się tryb ciągłego nagrywania. Rejestrator jest zasilany przez wbudowany adapter, dzięki czemu nie musisz się martwić o baterie. Może pracować w trybie pełnego ładowania przez około 60 godzin w trybie aktywacji dźwiękiem i około 6 godzin w trybie ciągłego nagrywania, więc jest zawsze gotowy, gdy go potrzebujesz. Urządzenie z podsłuchem jest oczywiście kompatybilne z komputerami Mac i Windows.

ukryty dyktafon w breloku

Inteligentny dyktafon znajduje zastosowanie u wielu osób i ma wiele cech jakościowych. Jeśli pojemność akumulatora spadnie do poziomu krytycznego, automatycznie zapisze dźwięk przed wyłączeniem . Ma także inteligentną redukcję szumów - nagrywanie z prędkością do 192 kb / s. Nie potrzebujesz dodatkowego oprogramowania do przesyłania plików między nagrywarką a komputerem - wystarczy podłączyć je kablem USB i przesłać pliki. Aby odtworzyć nagrany dźwięk, po prostu wyłącz i podłącz słuchawki do gniazda 3,5 mm. Nigdy nie ryzykuj utraty ważnej rozmowy, wykładu lub innego materiału audio.

Specyfikacja techniczna:

  • Częstotliwość: Mp3 - 8 kHz - 48 kHz 320 kb / s, 32 kHz - 48 kHz 48 kb / s - 192 kb / s
  • VMA: 32 khz-48 khz 48 kb / s - 192 kb / s
  • Pamięć: 16 GB
  • Wejście: Micro USB
  • Kompatybilne systemy: Windows, Mac, Linux

Zawartość Paczki:

1x Rejestrator dźwięku w kółku na klucze
1x kabel USB
1x słuchawki
1x instrukcja

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen