Dyktafon ukryty w breloku z pamięcią 16 GB + aktywacja głosu

Kod: 09-063
395,00 zł Cena netto: 329,15 zł
w magazynie Produkty są dostępne w magazynie. Oczekiwana dostawa w ciągu 2-3 dni roboczych.
Tak! Wysyłamy do US
Cards
Bank
Cards
+

Dyktafon ukryty w breloku z pamięcią 16 GB + aktywacją głosu, to poręczny dyktafon o niewielkich rozmiarach.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Dyktafon ukryty w breloku z pamięcią 16 GB + aktywacją głosu, to poręczny dyktafon o niewielkich rozmiarach. Zaprojektowany, aby być dyskretny. Podczas nagrywania nie emituje żadnego dźwięku ani światła, co zapewnia dyskrecję. Czy często wygłaszasz wykłady na różnych imprezach? Chcesz dyskretnie i niezauważalnie nagrać rozmowę? Czy zawsze chcesz mieć pod ręką dyktafon? Rejestrator dźwięku pomoże Ci w każdej sytuacji. Urządzenie nasłuchujące przechwytywania działa w dwóch trybach .

Tryb aktywacji audio nagrywa wypowiedziane słowo tylko wtedy, gdy uczestnicy naprawdę mówią, w przeciwnym razie przełączy się w tryb gotowości. Tryb ciągłego nagrywania jest rejestrowany bez przerwy w odstępach 60 minut. Przełączanie trybów jest intuicyjne za pomocą przycisku przewijania . Po naciśnięciu przycisku do pozycji do góry, tryb jest aktywowany dźwiękiem lub głosem. Po naciśnięciu przycisku do pozycji środkowej urządzenie zapisuje nagranie i wyłącza się. A kiedy przycisk zostanie wciśnięty do dolnej pozycji, ponownie włącza się tryb ciągłego nagrywania. Rejestrator jest zasilany przez wbudowany adapter, dzięki czemu nie musisz się martwić o baterie. Może pracować w trybie pełnego ładowania przez około 60 godzin w trybie aktywacji dźwiękiem i około 6 godzin w trybie ciągłego nagrywania, więc jest zawsze gotowy, gdy go potrzebujesz. Urządzenie z podsłuchem jest oczywiście kompatybilne z komputerami Mac i Windows.

ukryty dyktafon w breloku

Inteligentny dyktafon znajduje zastosowanie u wielu osób i ma wiele cech jakościowych. Jeśli pojemność akumulatora spadnie do poziomu krytycznego, automatycznie zapisze dźwięk przed wyłączeniem . Ma także inteligentną redukcję szumów - nagrywanie z prędkością do 192 kb / s. Nie potrzebujesz dodatkowego oprogramowania do przesyłania plików między nagrywarką a komputerem - wystarczy podłączyć je kablem USB i przesłać pliki. Aby odtworzyć nagrany dźwięk, po prostu wyłącz i podłącz słuchawki do gniazda 3,5 mm. Nigdy nie ryzykuj utraty ważnej rozmowy, wykładu lub innego materiału audio.

Specyfikacja techniczna:

  • Częstotliwość: Mp3 - 8 kHz - 48 kHz 320 kb / s, 32 kHz - 48 kHz 48 kb / s - 192 kb / s
  • VMA: 32 khz-48 khz 48 kb / s - 192 kb / s
  • Pamięć: 16 GB
  • Wejście: Micro USB
  • Kompatybilne systemy: Windows, Mac, Linux

Zawartość Paczki:

1x Rejestrator dźwięku w kółku na klucze
1x kabel USB
1x słuchawki
1x instrukcja

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen