Key tracker - wyszukiwarka bluetooth przez GPS - DWUKIERUNKOWY alarm - aplikacja na Androida/iOS

Kod: 09-121
145,00 zł Cena netto: 120,85 zł
w magazynie Produkty są dostępne w magazynie. Oczekiwana dostawa w ciągu 2-3 dni roboczych.
Tak! Wysyłamy do US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

Key tracker - wyszukiwarka telefonów komórkowych bluetooth przez GPS - DWUSTRONNY alarm - aplikacja Android/iOS działa również do gwizdania (również poprzez powiadomienie o alarmie w telefonie komórkowym).

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Key tracker - wyszukiwarka telefonów komórkowych bluetooth przez GPS - DWUKIERUNKOWY alarm - aplikacja Android/iOS działa również do gwizdania (również poprzez powiadomienie o alarmie w telefonie komórkowym) . To urządzenie zapobiegające zgubieniu to produkt oparty na technologii Bluetooth 4.0 low energy. Korzystając z aplikacji "iSearching" do łączenia się z urządzeniami mobilnymi, takimi jak telefony komórkowe przez Bluetooth, użytkownik może łatwo znaleźć zagubione przedmioty (takie jak klucze, torebki itp.). Ten brelok, zawieszka na sznurku lub łańcuszku, działa jako wyszukiwarka kluczy, a nawet wyszukiwarka osób lub zwierząt.

Włącz ten tracker i sparuj go z telefonem przez Bluetooth . Następnie pobierz aplikację na swój telefon ręcznie ze sklepu APP lub Google Play lub korzystając z kodu QR w instrukcji. Wizjerem można sterować za pomocą aplikacji. Urządzenie komunikuje się z telefonem za pośrednictwem aplikacji i zostaniesz ostrzeżony, gdy obiekt lub osoba znajdzie się poza skutecznym zasięgiem Bluetooth. Lokalizator zacznie emitować sygnał dźwiękowy, zostaniesz ostrzeżony przez alarm w telefonie komórkowym, a aplikacja pokaże ci nawet ostatnią lokalizację lokalizatora GPS.

Urządzenie zapobiegające zgubieniu Bluetooth do znajdowania kluczy, telefonu komórkowego itp

Urządzenie zapobiegające zgubieniu Bluetooth do znajdowania kluczy, telefonu komórkowego itp

Dołącz tracker do wszystkiego, co możesz stracić i naciśnij przycisk „Alarm” w aplikacji mobilnej, aby znaleźć tracker w aktywnym zasięgu. Pomoże Ci szybko znaleźć zgubione klucze, a nawet dziecko, które zniknie z oczu, natychmiast zostaniesz o tym powiadomiony, możesz użyć go również do samochodu, zwierzaków, torby, teczki lub innych rzeczy. Głośny sygnał dźwiękowy poprowadzi Cię do zgubionego przedmiotu. Lub, na przykład, gdy wyjdziesz z domu i zapomnisz portfela, do którego po raz pierwszy włożyłeś inteligentny wizjer, przez telefon powiadomi Cię alarm.

t działa również w drugą stronę alarm DWUSTRONNY. Za każdym razem, gdy tracker oddala się od telefonu komórkowego, zacznie wydawać sygnał dźwiękowy, ale alarm włączy się również w telefonie komórkowym. Na przykład idziesz do pracy, ale zapomniałeś telefonu komórkowego w domu, masz ze sobą lokalizator, wychodzisz, a gdy tylko odejdziesz dalej, lokalizator zaczyna piszczeć i rozumiesz, że zostawiłeś komórkę telefon w domu. Przydatna rzecz? Urządzenie posiada również inną praktyczną funkcję, za pomocą pilota w lokalizatorze można również użyć tej breloka jako zdalnego wyzwalacza do robienia selfie telefonem komórkowym . Wystarczy nacisnąć przycisk sterujący na trackerze (oczywiście aplikacja mobilna również musi być aktywna).

Key Tracker DWUKIERUNKOWY alarm - wyszukiwarka bluetooth

Specyfikacja techniczna:

Materiał: ABS + akryl;
Bluetooth: 4.0
APLIKACJA: iFindU/wyszukiwanie
Alarm DWUKIERUNKOWY
Bateria: przycisk CR2032
Pojemność baterii: 200 mAh
Napięcie robocze: 3 V
Brzęczyk: 90 DB
Odległość robocza: 0-30 m
Tryb czuwania: do 6 miesięcy
Obowiązujące systemy: IOS 9.0 i nowsze, Android 9.0 i nowsze
Przycisk sterowania: przytrzymaj przez 3 sekundy, aby włączyć/5 sekund, aby wyłączyć urządzenie.
Wymiary: 40x7mm
Waga netto: 8g


Zawartość Paczki:

1x mini wyszukiwarka gps
1x instrukcja obsługi

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen