Profesjonalna mikrosłuchawka szpiegowska

Kod: 09-025
345,00 zł Cena netto: 287,50 zł
w magazynie Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
+

Szpieg w słuchawce - masz zamiar wnieść ważny egzamin lub spotkań roboczych i chcesz być doskonale przygotowane? Najnowszy zaawansowany model szpiegowski słuchawce.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Szpieg w słuchawce - masz zamiar wnieść ważny egzamin lub spotkań roboczych i chcesz być doskonale przygotowane? Nie martw się, z tego wspaniałego stylowym mini-spyware słuchawce będzie w stanie komunikować się z doradcą bez nikogo nie zauważył. Najnowszy zaawansowany model popularnego szpiega słuchawce.

W porównaniu do poprzedniego modelu poprawiła anatomiczny kształt idealnie pasuje do ucha, aby uniknąć wycieku do dźwięku otoczenia. Słuchawka składa się z najnowocześniejszych odbiornika wrażliwej (cewka), stabilne mikro głośników z bardzo jasny i czysty dźwięk z minimalnym hałasem.

Przy właściwym stosowaniu słuchawce, nie będzie nawet poczuć, i nigdy nie będzie przeszkadzał w trakcie swojej działalności. Bądź gotów do testu lub ważnym spotkaniem z podwójnie niewidzialnego pomocnika, który nie zawiedzie cię w każdej sytuacji.

Szpieg słuchawki

 

Słuchawki można łatwo włożyć do kanału słuchowego w uchu. Słuchawka jest zamontowany hak, w którym prześwitującej słuchawka z ucha, jak łatwo wybrać. Dla jeszcze łatwiejsze obchodzenie się z telefonem jest oferowane w naszym sklepie pęsetą magnetycznych.

Słuchawka można łatwo włożyć do kanału słuchowego w uchu. Słuchawka jest zamontowany z przezroczystego hakiem, z którą można łatwo zdjąć słuchawki forma ucha. Dla jeszcze łatwiejszej obsługi z słuchawce oferujemy pęsety magnetyczne w naszym e-sklepie.

Lokalizacja szpiegiem słuchawka

Parametry szpiega słuchawki

Pakiet zawiera

  • Szpieg w słuchawce
  • Podręcznik

Dlaczego warto kupować technologię szpiegowską przez nasz sklep?

Jesteśmy bezpośrednim importerem i dystrybutorem technologii szpiegowskiej z wieloletnim doświadczeniem. Nasze wymagania dotyczące przetwarzania i doskonalenie produktów, możemy skonsultować się bezpośrednio z producentem. Każdy z produktów zawartych w sprzedaży przechodzą kontrolę jakości wpis, a dopiero później jest w rankingu na nasza oferta produktów szpiegowskich.

Nasze badania pokazują, że nasza technika jest sprzedawany bardziej wydajne i ma dłuższą żywotność w porównaniu do konkurencyjnych produktów. W przypadku niespodziewanych problemów technicznych, nie starają się rozwiązać tej sytuacji, w ​​zadowolenie klienta.

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen