Profesjonalna mikrosłuchawka szpiegowska

Kod: 09-025
345,00 zł Cena netto: 287,50 zł
w magazynie Produkty są dostępne w magazynie. Oczekiwana dostawa w ciągu 2-3 dni roboczych.
Tak! Wysyłamy do US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

Szpieg w słuchawce - masz zamiar wnieść ważny egzamin lub spotkań roboczych i chcesz być doskonale przygotowane? Najnowszy zaawansowany model szpiegowski słuchawce.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Szpieg w słuchawce - masz zamiar wnieść ważny egzamin lub spotkań roboczych i chcesz być doskonale przygotowane? Nie martw się, z tego wspaniałego stylowym mini-spyware słuchawce będzie w stanie komunikować się z doradcą bez nikogo nie zauważył. Najnowszy zaawansowany model popularnego szpiega słuchawce.

W porównaniu do poprzedniego modelu poprawiła anatomiczny kształt idealnie pasuje do ucha, aby uniknąć wycieku do dźwięku otoczenia. Słuchawka składa się z najnowocześniejszych odbiornika wrażliwej (cewka), stabilne mikro głośników z bardzo jasny i czysty dźwięk z minimalnym hałasem.

Przy właściwym stosowaniu słuchawce, nie będzie nawet poczuć, i nigdy nie będzie przeszkadzał w trakcie swojej działalności. Bądź gotów do testu lub ważnym spotkaniem z podwójnie niewidzialnego pomocnika, który nie zawiedzie cię w każdej sytuacji.

Szpieg słuchawki

 

Słuchawki można łatwo włożyć do kanału słuchowego w uchu. Słuchawka jest zamontowany hak, w którym prześwitującej słuchawka z ucha, jak łatwo wybrać. Dla jeszcze łatwiejsze obchodzenie się z telefonem jest oferowane w naszym sklepie pęsetą magnetycznych.

Słuchawka można łatwo włożyć do kanału słuchowego w uchu. Słuchawka jest zamontowany z przezroczystego hakiem, z którą można łatwo zdjąć słuchawki forma ucha. Dla jeszcze łatwiejszej obsługi z słuchawce oferujemy pęsety magnetyczne w naszym e-sklepie.

Lokalizacja szpiegiem słuchawka

Parametry szpiega słuchawki

Pakiet zawiera

  • Szpieg w słuchawce
  • Podręcznik

Dlaczego warto kupować technologię szpiegowską przez nasz sklep?

Jesteśmy bezpośrednim importerem i dystrybutorem technologii szpiegowskiej z wieloletnim doświadczeniem. Nasze wymagania dotyczące przetwarzania i doskonalenie produktów, możemy skonsultować się bezpośrednio z producentem. Każdy z produktów zawartych w sprzedaży przechodzą kontrolę jakości wpis, a dopiero później jest w rankingu na nasza oferta produktów szpiegowskich.

Nasze badania pokazują, że nasza technika jest sprzedawany bardziej wydajne i ma dłuższą żywotność w porównaniu do konkurencyjnych produktów. W przypadku niespodziewanych problemów technicznych, nie starają się rozwiązać tej sytuacji, w ​​zadowolenie klienta.

Dyskusja o produkcie (1)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Mar

Szpiegowskie słuchawki douszne

Czy można z nim rozmawiać i jaki jest zasięg?

Tłumaczone z: de
Cool Mania

Profesjonalna mikrosłuchawka szpiegowska

Pavel Kováčik odpowiedzieć

Dobry dzień,
Ten zestaw słuchawkowy to tylko zamiennik. musisz mieć urządzenie Bluetooth dla tego zestawu słuchawkowego, aby to działało. Urządzenie ma zasięg do 10 metrów przez Bluetooth. Tutaj znajdziesz cały obiekt: https://www.cool-mania.de/spy/spionage-shop/neueste-spion-ohrhorer-bluettooth-5w-verstarker

Tłumaczone z: de
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen