Urządzenia do wykrywania podsłuchów - Professional CC308

Kod: 09-004
425,00 zł Cena netto: 354,15 zł
w magazynie Produkty są dostępne w magazynie. Oczekiwana dostawa w ciągu 2-3 dni roboczych.
Tak! Wysyłamy do US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

Urządzenia do wykrywania błędów - Profesjonalne CC308 jest urządzeniem, które służy jako czujnik albo GSM lub błędów jakiegokolwiek sygnału bezprzewodowego w Państwa mieszkania, lub innych miejscach. Można kupić online w naszym sklepie.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Urządzenia do wykrywania błędów - Profesjonalne CC308 jest urządzeniem, które służy jako czujnik albo GSM lub bugs każdego sygnału bezprzewodowego w Państwa mieszkania, lub innych miejscach w Internecie można kupić w naszym sklepie..

Ten specjalnie Toto špeciálne upravené zariadenie takisto zistí či náhodou Váš MOBILNY Telefón nie je odpočúvaný. Ak zariadenie zachytí vysielaný signál začne pískať či vibrovať rozsvietia sa zielone ledky podľa intenzity signálu.

Ten specjalnie zmodyfikowane Urządzenie wykrywa również, jeśli telefon nie jest przechwytywany. Jeśli urządzenie odbiera sygnał transmisja rozpocznie się tyłem lub wibrować, a zielona dioda świeci się przez intensywność sygnału.

  • Wyniki 50mW - 200mW z zakresu wykrywania 30-50 cm.
  • Wyniki 300mW - 600mW z zakresu wykrywania 100-200 cm.
  • Wyniki 800mW - 1200mW z zakresu wykrywania 300-1000 cm.
  • Wbudowany akumulator litowy 1200mAh
  • Zakres częstotliwości 1MHz-3000MHz.
  • Wymiary: 93mm * 48mm * 17mm
  • Waga: 58g.

Urządzenia do wykrywania błędów

Wielu błędów detektor działa na wszystkich częstotliwościach GSM, w tym kamer bezprzewodowych. Możesz e asily dowiedzieć, że ktoś zwraca w swoim otoczeniu, lub że ktoś kontroluje swój telefon. Miga gwizdanie lub drgań musi być kontynuowane przez 1 minutę i więcej, a jeśli tak, to nie jest Morel ess pewna, że przez telefon są wysyłane dane lub sygnał audio. Urządzenie można łatwo uchwycić kamery bezprzewodowe, błędy słuchania i innych urządzeń bezprzewodowych. Detektor GSM na sprzedaż w dobrej cenie można kupić on-line w naszym e-sklepie. Spójrz na naszą ofertę i znaleźć to, czego szukasz.

Urządzenie pozwala na podłączenie słuchawek w przypadku trzeba zrobić cichą wykrywania, co oznacza, że ​​bez dźwięku. Zasięg sygnału GSM jest do 10 m (w zależności od siły sygnału GSM) wykryte.

Pakiet zawiera:

1 x Wielu detektora błędów - CC308
1 x słuchawki

!!! Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za niewłaściwe wykorzystanie tych produktów do celów niezgodnych z prawem. Przed przystąpieniem do pracy, ważne jest, aby zapoznać się z warunkami (w prawo, tech. Recept, promulgations, itp ..) do pracy z produktami w kraju !!!

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (3)

97%
100%
Marek M.

Urządzenia do wykrywania podsłuchów - Professional CC308

Prosta kontrola niechcianych urządzeń w mieszkaniu lub hotelu. Dzięki ustawieniu czułości mogę dość dokładnie zidentyfikować pluskwę. Nie udało mi się jeszcze nic znaleźć, ale reaguje na wszystkie telefony i Wi-Fi.
Wrażliwość
Przetwarzanie
Wymiary
Tłumaczone z: cs
96%
Robert

Detektor

Czułość można regulować
Słuchawki
Miałem też instrukcję
Na razie nic, zobaczymy
Tłumaczone z: en
95%
Ludo

Detektor

Aby ustawić czułość
Słuchawki
Posiadałem również licencję SK
Na razie nie znam żadnego, zobaczymy
Tłumaczone z: sk