Wyszukiwarka kluczy bluetooth — bezprzewodowa inteligentna jednostka śledząca + lokalizacja GPS + DWUKIERUNKOWY alarm

Kod: 09-120
345,00 zł Cena netto: 287,50 zł
w magazynie Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
Cards
Bank
Cards
+

Wyszukiwarka kluczy Bluetooth — bezprzewodowa inteligentna lokalizacja GPS + lokalizacja GPS + DWUKIERUNKOWY alarm. Ten breloczek działa jako wyszukiwarka kluczy, a nawet wyszukiwarka osób lub zwierząt.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Dlaczego my najlepszy?

Ponad 35 000 subskrybentów YT Ponad 1000 Recenzje filmów na YT 10 milionów wyświetlenia
Profesjonalny doradztwo
Lider rynku już 12 lat
Wszystkie produkty testujemy

Opis produktu

Wyszukiwarka kluczy bluetooth - Inteligentny lokalizator bezprzewodowy + lokalizacja GPS + DWUKIERUNKOWY alarm. Ten breloczek działa jako wyszukiwarka kluczy, a nawet wyszukiwarka osób lub zwierząt domowych. Włącz ten tracker i sparuj go z telefonem przez Bluetooth . Następnie pobierz aplikację na telefon ręcznie lub za pomocą kodu QR w instrukcji (iOS/Android). Do aplikacji można podłączyć do 8 trackerów bluetooth. Wizjerem można sterować za pomocą aplikacji.

Urządzenie komunikuje się z telefonem za pośrednictwem aplikacji i zostaniesz ostrzeżony, gdy obiekt lub osoba znajdzie się poza skutecznym zasięgiem Bluetooth. Lokalizator zacznie emitować sygnał dźwiękowy, zostaniesz ostrzeżony przez alarm w telefonie komórkowym, a aplikacja pokaże ci nawet ostatnią lokalizację lokalizatora GPS.

Wyszukiwarka kluczy - wyszukiwarka bluetooth kluczy, telefonu komórkowego itp
inteligentny tracker - wyszukiwarka kluczy Bluetooth

Dołącz tracker do wszystkiego, co możesz stracić i naciśnij przycisk „Alarm” w aplikacji mobilnej, aby znaleźć tracker w aktywnym zasięgu. Pomoże Ci szybko znaleźć zgubione klucze, a nawet dziecko, które zniknie z oczu, natychmiast zostaniesz o tym powiadomiony, możesz też użyć go do samochodu, zwierzaków, torby, teczki lub innych rzeczy. Głośny sygnał dźwiękowy poprowadzi Cię do zgubionego przedmiotu. Lub, na przykład, gdy wyjdziesz z domu i zapomnisz portfela, do którego po raz pierwszy włożyłeś inteligentny wizjer, przez telefon zaalarmuje Cię alarm.

Działa również w drugą stronę alarmu DWUKIERUNKOWEGO. Za każdym razem, gdy tracker oddala się od telefonu komórkowego, zacznie wydawać sygnał dźwiękowy, ale alarm włączy się również w telefonie komórkowym. Na przykład idziesz do pracy, ale zapomniałeś telefonu komórkowego w domu, masz ze sobą lokalizator, wychodzisz, a gdy tylko odejdziesz dalej, lokalizator zaczyna piszczeć i rozumiesz, że zostawiłeś komórkę telefon w domu. Przydatna rzecz? Urządzenie posiada również inną praktyczną funkcję, za pomocą pilota w lokalizatorze można również użyć tej breloka jako zdalnego wyzwalacza do robienia selfie telefonem komórkowym . Wystarczy nacisnąć przycisk sterujący na trackerze (oczywiście aplikacja mobilna również musi być aktywna).

tracker bluetooth - wyszukiwarka kluczy z lokalizacją GPS


Cechy:

Materiał: tworzywo sztuczne + stop cynku
Wersja Bluetooth: V4.0
Alarm DWUKIERUNKOWY
Odległość robocza: Max. 10 m²
Zasilanie: 1 x bateria CR2032 (brak w zestawie)
Aplikacja mobilna: pobierz IK anti-lost (iSearching) z App Store lub Google Play
Kompatybilność: Android 4.3/iOS 7.0 i nowsze
Rozmiar: Ok. 7x3x1 cm

Przycisk sterowania: przytrzymaj przez 3 sekundy, aby włączyć/5 sekund, aby wyłączyć urządzenie.

Pakiet zawiera:
1x breloczek
1x instrukcja obsługi

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen