Wyszukiwarka kluczy bluetooth — bezprzewodowa inteligentna jednostka śledząca + lokalizacja GPS + DWUKIERUNKOWY alarm

Kod: 09-120
345,00 zł Cena netto: 287,50 zł
w magazynie Produkty są dostępne w magazynie. Oczekiwana dostawa w ciągu 2-3 dni roboczych.
Tak! Wysyłamy do US
Cards
Bank
Cards
+

Wyszukiwarka kluczy Bluetooth — bezprzewodowa inteligentna lokalizacja GPS + lokalizacja GPS + DWUKIERUNKOWY alarm. Ten breloczek działa jako wyszukiwarka kluczy, a nawet wyszukiwarka osób lub zwierząt.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Wyszukiwarka kluczy bluetooth - Inteligentny lokalizator bezprzewodowy + lokalizacja GPS + DWUKIERUNKOWY alarm. Ten breloczek działa jako wyszukiwarka kluczy, a nawet wyszukiwarka osób lub zwierząt domowych. Włącz ten tracker i sparuj go z telefonem przez Bluetooth . Następnie pobierz aplikację na telefon ręcznie lub za pomocą kodu QR w instrukcji (iOS/Android). Do aplikacji można podłączyć do 8 trackerów bluetooth. Wizjerem można sterować za pomocą aplikacji.

Urządzenie komunikuje się z telefonem za pośrednictwem aplikacji i zostaniesz ostrzeżony, gdy obiekt lub osoba znajdzie się poza skutecznym zasięgiem Bluetooth. Lokalizator zacznie emitować sygnał dźwiękowy, zostaniesz ostrzeżony przez alarm w telefonie komórkowym, a aplikacja pokaże ci nawet ostatnią lokalizację lokalizatora GPS.

Wyszukiwarka kluczy - wyszukiwarka bluetooth kluczy, telefonu komórkowego itp
inteligentny tracker - wyszukiwarka kluczy Bluetooth

Dołącz tracker do wszystkiego, co możesz stracić i naciśnij przycisk „Alarm” w aplikacji mobilnej, aby znaleźć tracker w aktywnym zasięgu. Pomoże Ci szybko znaleźć zgubione klucze, a nawet dziecko, które zniknie z oczu, natychmiast zostaniesz o tym powiadomiony, możesz też użyć go do samochodu, zwierzaków, torby, teczki lub innych rzeczy. Głośny sygnał dźwiękowy poprowadzi Cię do zgubionego przedmiotu. Lub, na przykład, gdy wyjdziesz z domu i zapomnisz portfela, do którego po raz pierwszy włożyłeś inteligentny wizjer, przez telefon zaalarmuje Cię alarm.

Działa również w drugą stronę alarmu DWUKIERUNKOWEGO. Za każdym razem, gdy tracker oddala się od telefonu komórkowego, zacznie wydawać sygnał dźwiękowy, ale alarm włączy się również w telefonie komórkowym. Na przykład idziesz do pracy, ale zapomniałeś telefonu komórkowego w domu, masz ze sobą lokalizator, wychodzisz, a gdy tylko odejdziesz dalej, lokalizator zaczyna piszczeć i rozumiesz, że zostawiłeś komórkę telefon w domu. Przydatna rzecz? Urządzenie posiada również inną praktyczną funkcję, za pomocą pilota w lokalizatorze można również użyć tej breloka jako zdalnego wyzwalacza do robienia selfie telefonem komórkowym . Wystarczy nacisnąć przycisk sterujący na trackerze (oczywiście aplikacja mobilna również musi być aktywna).

tracker bluetooth - wyszukiwarka kluczy z lokalizacją GPS


Cechy:

Materiał: tworzywo sztuczne + stop cynku
Wersja Bluetooth: V4.0
Alarm DWUKIERUNKOWY
Odległość robocza: Max. 10 m²
Zasilanie: 1 x bateria CR2032 (brak w zestawie)
Aplikacja mobilna: pobierz IK anti-lost (iSearching) z App Store lub Google Play
Kompatybilność: Android 4.3/iOS 7.0 i nowsze
Rozmiar: Ok. 7x3x1 cm

Przycisk sterowania: przytrzymaj przez 3 sekundy, aby włączyć/5 sekund, aby wyłączyć urządzenie.

Pakiet zawiera:
1x breloczek
1x instrukcja obsługi

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (0)

Jeszcze nie ma żadnych ocen