Hippsy - Antracyt

Kod: 08-026
U$13.20 Cena netto: U$11.00
w magazynie Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
+

Jest nowy chwyt Case - Hippsy. Czy boisz się przeziębić od pasa lub z kryzysu? Masz problemy z nerkami? Dbać bardziej o swoje zdrowie i być stylowe, podczas gdy.

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Hippsy - Antracyt - Chroń swoją talię w modnych kolorach, a jednocześnie być coolove.

Czy boisz się przeziębić od pasa lub z kryzysu? Czy masz problem z nerkami? Dbać bardziej o swoje zdrowie i być stylowe, podczas gdy. Nowy trend w modzie na Słowacji - Sprawa cholewka ala Hippsy.

Coraz więcej kobiet ze względu na kaprysy się ofiarą przeziębienia i zapalenia. Jest to krytyczny punkt, gdzie się kończy-shirt i spodnie zaczynają. Cholewka Case - Hippsy kluczową rolę chronić ten wąski pasek z zimna.

talii

Sprawa cholewka - Hippsy pas nie jest niczym więcej niż grzejnik krzyże lub nerek i ochrona stawu biodrowego pasa dla kobiet i nužov. Jest to bardzo wygodne i nie trzeba się martwić czy pocenie się. Wykonane z elastycznego materiału naturalnego (95% bawełna, 5% lycra). Dogodnie gojenie się skóry bez konieczności noszenia, gdy jego przycisków lub suwaków użytkowania. Jego wielokolorowy zapewnienia odzysku Thy szafę.Rozmiary:

Tabela rozmiarów Hippsy cholewka rzeczą

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (9)

98%