Lampa bakteriobójcza UV 360 ° - Mini lampa dezynfekcyjna 2,5W z ozonem

Kod: 77-003
U$108.90 Cena netto: U$90.75
w magazynie Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
+

Lampa bakteriobójcza UV 360 ° - Mini lampa dezynfekcyjna 2,5W z ozonem do wydajnej sterylizacji i dezynfekcji domu lub innych pomieszczeń (samochód).

Ochrona kupującego

  • Darmowa wymiana towaru w ciągu 30 dni
  • Gwarancja na produkty – 24 miesiące
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opis produktu

Lampa bakteriobójcza UV 360 ° - Mini lampa dezynfekcyjna 2,5W z ozonem do wydajnej sterylizacji i dezynfekcji domu lub innych pomieszczeń (samochód). W dzisiejszych czasach często spotykamy się z różnymi zagrożeniami bakteryjnymi i wirusowymi w powietrzu, przed którymi dobrze jest się chronić i zapewnić czystość powietrza w obszarach, w których spędzamy codzienną pracę lub czas wolny. Będzie to naprawdę możliwe dzięki lampie UVC z ozonem. Lampa bakteriobójcza aktywnie sterylizuje z dyfuzją 360 °, zapewniając maksymalne pokrycie dezynfekcji i oczyszczania powietrza z bakterii, wirusów i zapachów.

Lampa zawiera akumulator litowo-polimerowy o pojemności 700 mAh, a jej niewielkie rozmiary sprawiają, że jest praktyczna i użyteczna w dowolnym miejscu. Lampa sterylizacyjna (lampa sunuv) jest powszechnie stosowana w opiece zdrowotnej jako lampa UVC do dezynfekcji sal operacyjnych lub gabinetów chirurgicznych. W gospodarstwach domowych lampy bakteriobójcze są lepiej znane jako światła ultrafioletowe. Obecnie nadaje się do stosowania lampy w celu ochrony przed wirusami i bakteriami, szczególnie w okresach grypy (Corona - covid 19 itd.) Lampy bakteriobójcze + lampy UVC - najlepszy środek dezynfekujący światłem UV do skutecznej dezynfekcji ozonem i sterylizacji pomieszczeń promieniowaniem ultrafioletowym (żarówki, tuby, led) w magazynie na sprzedaż online - można kupić w dobrej cenie.

Ta lampa do sterylizacji UV ma bardzo stylowy wygląd

lampa ozonowa UV do sterylizacji

Lampa bakteriobójcza UVC + dezynfekcja ozonem

Lampa bakteriobójcza działa jednocześnie ze światłem UV i ozonem, zapewniając maksymalną wydajność przez 30 minut. Lampa sterylizacyjna zabija do 99% bakterii, 100% roztoczy i usuwa nieprzyjemne zapachy w pomieszczeniu.

lampa bakteriobójcza UVC

Pozbycie się bakterii nie musi być trudne

Klasyczna metoda dezynfekcji jest czasem czasochłonna, a jednocześnie mało skuteczna w usuwaniu wszystkich bakterii i wirusów. Wypróbuj nową i skuteczną metodę dezynfekcji za pomocą UV i czyszczenia ozonem w ciągu 30 minut.

dezynfekcja lamp UV

Szerokie zastosowanie lampy UV

Jest to lampa bakteriobójcza, która nadaje się do stosowania w mniejszych pomieszczeniach, takich jak szafa, toaleta, pokój dziecinny, pokój dla zwierząt domowych, samochód itp., W których konieczna jest dezynfekcja środowiska.

żarówki ultrafioletowe do dezynfekcji

Cechy produktu:

plus UV + ozon
plus Sterylizacja 360 °
plus Kompaktowe wymiary
plus Skuteczność przeciwko wirusom, bakteriom, zapachom
plus Bateria do ponownego ładowania
plus Wszechstronne zastosowanie w różnych obszarach

Dane techniczne:

Model: Profio UVC Zion
Typ: lampa bakteriobójcza UV
Napięcie wejściowe: 5 V. USB
Moc: 2,5 W.
Materiał: ABS
Bateria: 700 mAh
Zasilanie - 3,7 V.
Wymiary produktu: 140 mm (wysokość) x 60 mm (szerokość)
Waga: 400 g

Zawartość Paczki:

1x lampa bakteriobójcza UV Mini
1x kabel USB
1x instrukcja

Co to jest promieniowanie UV-C?

Promieniowanie UV-C jest jednym z trzech rodzajów światła UV , jego długość fali powoduje uszkodzenie błony komórkowej oraz rozbija DNA wirusów i bakterii i niszczy je. To promieniowanie bakteriobójcze ma zatem właściwości dezynfekujące . Ponieważ jest światłem ultrafioletowym, może dezynfekować wszystkie powierzchnie, na które uderza, aw przypadku różnych tkanin wnika bezpośrednio w nie, nie uszkadzając ich. Takie bakteriobójcze światło nie jest nową technologią, ale jest stosowane od lat, głównie w służbie zdrowia. Lampy UV do sterylizacji były używane głównie do dezynfekcji sal operacyjnych, ale mogliśmy je również zobaczyć w różnych gabinetach lub poczekalniach. Emiter bakteriobójczy był również używany w domu i był znany również jako lampa led UV.

Zastosowanie lamp promieniowania UV-C

Zastosowanie światła bakteriobójczego, dezynfekcji i sterylizacji UVC:

- W służbie zdrowia, poczekalni, gabinetach operacyjnych, sali operacyjnej
- W przemyśle spożywczym, przechowywania żywności, obszarach przechowywania
- Sterylizacja wody pitnej
- W hodowli do dezynfekcji terrariów, akwariów, pościeli, żywności
- W hotelach, restauracjach, biurach, toaletach
- Sterylizacja klimatyzacji, narzędzi, instrumentów i maszyn

UWAGA

Podczas aktywacji lampy ludzie i zwierzęta muszą wyjść z pokoju!
Światło UV-C może powodować uszkodzenie oczu, dlatego zalecamy kupowanie okularów ochronnych z naszej oferty podczas ich używania.
Zwierzęta lub rośliny nie mogą znajdować się w pomieszczeniu, w którym się aktualnie dezynfekuje.

Dyskusja o produkcie (0)

Czy masz pytania dotyczące tego produktu?
Zadaj pytanie w dyskusji

Nie ma jeszcze żadnych pytań
Odpowiedź na twoje pytanie wyślemy na podany adres e-mail.

Ocena produktu (1)

95%